شرکت توزیع نیروی برق استان همدان
بریده جراید
کد مطلب:  3751 تاریخ انتشار:  1402/12/9 11:45:02
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
اخبار » ستاد
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان خبر داد
آماده‌باش 190 اکیپ عملیاتی برای تأمین برق انتخابات در استان همدان
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان گفت: در روز انتخابات 600 نفر نیروی اجرایی و پیمانکاری در قالب 190 اکیپ عملیاتی با 220 دستگاه خودرو سبک و سنگین مسئولیت تأمین برق مطمئن و پایدار را برعهده دارند.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، علی سهرابی بیدار با اشاره به اقدامات انجام شده و آمادگی این شرکت برای برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری اظهار کرد: در این راستا در شرکت توزیع نیروی برق استان همدان کمیته‌ای با عنوان کمیته راهبری و تأمین برق مطمئن برای شعب اخذ رأی تشکیل و تاکنون سه جلسه تشکیل شده است.

وی با بیان اینکه مانور آماده بکاری ژنراتورهای برق اضطراری مراکز حساس مرتبط با انتخابات نیز طی بهمن ماه انجام شد، گفت: انجام هماهنگی‌های لازم برای تأمین ژنراتور برق اضطراری برای ادارات برق مراکز بخش‌ها در سطح استان نیز از دیگر اقدامات بوده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان عنوان کرد: توسط همکاران واحدهای اجرایی نیز بازدید از شبکه‌های توزیع برق شامل خطوط و پست‌های تغذیه کننده و لوازم اندازه‌گیری شعب اخذ رأی صورت گرفته و تعمیرات مورد نیاز انجام شده است.

وی با اشاره به سرویس روشنایی معابر منتهی به شعب اخذ رأی و مناطق حساس افزود: همچنین تمام واحدهای اجرایی سناریوی تأمین برق مطمئن در شهرستان مربوطه خود را تهیه کرده‌اند و نیروها در آماده‌باش کامل هستند.

سهرابی بیدار تصریح کرد: در روز انتخابات نیز 545 نفر نیروی اجرایی و پیمانکاری و 55 نفر نیروی پشتیبان در قالب 190 اکیپ عملیاتی با 220 دستگاه خودرو سبک و سنگین مسئولیت تأمین برق مطمئن و پایدار را برعهده دارند.

وی یادآور شد: پیمانکاران خط گرم نیز برای رفع مشکلات احتمالی بدون اعمال خاموشی در روز انتخابات آمادگی کامل دارند تا در صورت پیش آمدن مشکل احتمالی سریع نسبت به رفع آن اقدام کنند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان گفت:  این شرکت تمهیدات لازم را برای تأمین برق مطمئن و پایدار در شعب اخذ رأی و فراهم کردن زیرساخت‌های لازم برای برگزاری انتخاباتی پرشور در استان اندیشیده است.

وی همچنین با اشاره به شرایط جوی و هوای سرد استان تا پایان هفته خاطرنشان کرد: از شهروندان نیز خواهشمند هستیم با مدیریت مصرف برق و رعایت الگوی مصرف ما را در تأمین انرژی و برق مطمئن و پایدار یاری دهند.

انتهای پیام/

 

نظر شما:
[ لطفاً از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید ]
نام: 
نظر شما: 
*
ایمیل: 
کدامنیتی
*
 
شرکت سهامي مديريت توليد، انتقال و توزيع نيروي برق ايران © کلیه حق و حقوق مادی و معنوی این سایت، متعلق به شرکت توزیع نیروی برق همدان می باشد.