شرکت توزیع نیروی برق استان همدان
بریده جراید
کد مطلب:  3739 تاریخ انتشار:  1402/10/20 18:57:47
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
اخبار » ستاد
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان خبر داد
تخصیص 720 میلیارد ریال اعتبار به پروژه‌های برق رزن
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان گفت: در سال جاری بیش از 720 میلیارد ریال اعتبار در راستای ارتقاء شاخص‌های کلیدی در سطح شهرستان رزن تخصیص یافته است.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، علی سهرابی بیدار در دیدار با فرماندار شهرستان رزن که پیرامون بررسی وضعیت شبکه‌های توزیع برق این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: این شرکت برای رسیدن به هدف خود و پیشبرد فعالیت‌ها چهار محور اساسی از جمله هوشمندسازی شبکه‌ها، افزایش قابلیت اطمینان شبکه، ارتقاء بهره‌وری و ارتباط نزدیک و دوسویه و رضایتمندی با مشترکین برق است.

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در شهرستان رزن افزود: در سال جاری بیش از 720 میلیارد ریال اعتبار در راستای ارتقاء شاخص‌های کلیدی در سطح شهرستان رزن تخصیص یافته است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان گفت: امسال هفت دستگاه سکسیونرRTU دار (قابلیت قطع و وصل از راه دور) و یک دستگاه اتوبوستر برای تقویت ولتاژ مشترکین بر روی شبکه‌های توزیع برق شهرستان نصب شده که این امر به بالابر بردن ضریب اطمینان و پایداری شبکه کمک می‌کند.

وی اجرای پروژه فیدر دومداره قایش را از پروژه‌های مهم و زیرساختی شهرستان رزن دانست و گفت: این فیدر در مسیر روستاهای قایش و سلطان آباد احداث شده و ضعف ولتاژ مشترکین این منطقه را تا حدود زیادی برطرف می‌کند.

سهرابی‌بیدار عنوان کرد: همچنین در راستای تقویت ولتاژ مشترکین منطقه، 9 دستگاه پستهوایی جدید نصب شده و نصب پنج دستگاه دیگر نیز در دست اقدام است.

مدیر توزیع برق شهرستان رزن نیز ادامه با اشاره به جابجایی 360 اصله پایه اظهار کرد: نصب 285 اصله پایه جدید و یک هزار و 50 دستگاه کنتور تکفاز و تعویض 754 دستگاه کنتور هوشمند و 253 تابلو هوشمند برق از جمله اقدامات  اجرایی طی سال جاری در شهرستان رزن است.

عباس صفایی گفت: با هدف کنترل‌پذیری تابلوهای برق در بخش کشاورزی تعداد 131 دستگاه کنتور و در بخش ادرای 56 دستگاه کنتور و در بخش صنعتی 567 دستگاه کنتور درسال جاری تعویض شده است.

وی افزود: از سال گذشته تاکنون 56 کیلومتر از شبکه‌های سیمی به کابل خودنگهدار تبدیل شده و 11 کیلومتر نیز در دست اقدام است.

مدیر توزیع برق شهرستان رزن با اشاره به نصب یک هزار و 485 دستگاه چراغ روشنایی معابر از سال گذشته تاکنون تصریح کرد: 7 هزار و 100 دستگاه چراغ معابر نیز سرویس‌دهی و تعداد 2 هزار عدد مقره معیوب شبکه تعویض شده است.

وی از تعویض 71 اصله پایه در راستای مقاوم‌سازی شبکه برق شهرستان خبر داد و گفت: امید است با حمایت‌های مسئولین استانی و شهرستانی گام‌های موثرتری در راستای کاهش مشکلات منطقه انجام گیرد.

فرماندار شهرستان رزن در ادامه ضمن تقدیراز اقدامات انجام شده و پیگیری پروژه‌های برق در سطح شهرستان اظهار کرد: تأمین انرژی به ویژه برق یکی مؤلفه‌های مهم رشد تولید است و این امر باید در راستای پیشرفت شهرستان رزن مورد توجه قرار گیرد.

علی‌اصغر غفاری‌آثار در ادامه جابجایی پایه‌های برق روستایی، احداث پست 63 کیلوولت شهرک صنعتی رزن و واگذاری انشعاب جدید به مشترکین نهضت ملی مسکن را از مطالبات مردم این منطقه برشمرد.

انتهای پیام/

 

نظر شما:
[ لطفاً از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید ]
نام: 
نظر شما: 
*
ایمیل: 
کدامنیتی
*
 
شرکت سهامي مديريت توليد، انتقال و توزيع نيروي برق ايران © کلیه حق و حقوق مادی و معنوی این سایت، متعلق به شرکت توزیع نیروی برق همدان می باشد.