شرکت توزیع نیروی برق استان همدان
بریده جراید
کد مطلب:  3721 تاریخ انتشار:  1402/8/16 11:36:11
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
اخبار » ستاد
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان خبر داد
تأمین زیرساخت‌های لازم و تجهیزات برقی به‌روز در شهرک پرواز همدان
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان از تأمین زیرساخت‌های لازم و تجهیزات برقی به‌روز در شهرک پرواز همدان خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، علی سهرابی بیدار در بازدید از پروژه نهضت ملی مسکن (شهرک پرواز) همدان که با همراهی مدیرکل بنیاد مسکن استان همدان صورت گرفت، اظهار کرد: با توجه به طرح موجود ارائه شده وجود زیرساخت‌های برق در مجموعه الزامی است.

وی افزود: با بررسی نقشه‌های این شهرک و تعداد واحدهای در حال ساخت، احداث یک پست 63 کیلوولت آمپر برای تأمین برق کوی پرواز و مجموعه‌های مجاور آن نیاز است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان عنوان کرد: از دیگر نیازهای زیرساختی این شهرک، با توجه به تعداد جمعیت برآوردی که در این مجموعه اسکان خواهند یافت یک اداره برق مجهز برای رفع نیازهای برقی است.

وی ادامه داد: امکانات مطلوبی برای این شهرک در نظر گرفته شده است که با در نظر گرفتن این امر، طرح‌های پیشنهادی استفاده از تجهیزات برقی به‌روز و طرح‌های تأمین برق از طریق شبکه‌های زمینی با ایجاد کانال‌های برق مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

سهرابی بیدار با بیان اینکه برق جزء نیازهای ضروری و زیرساخت‌های اصلی هر مجموعه است، گفت: با توجه به نقشه‌های موجود جانمایی پیشنهادی پست 63 کیلوولت آمپر و محل اداره برق برای این شهرک و تحویل زمینی برای این منظور بررسی شد.

وی همچنین در بازدید از پل عابر پیاده بلوار شهید رجایی که با حضور علی‌ضمیر معاون امور زيربنايي و حمل و نقل شهرداري همدان در راستای تأمین آسانسور برای این پل صورت گرفت، گفت: طرح‌های رفع حریم پل عابر پیاده برای سلامت همشهریان از الزامات و اقداماتی است که در این زمینه انجام خواهد شد.

در ادامه این بازدید نیز طرح‌های فنی مورد بررسی و راهکارهای استفاده از پیمانکاران و نحوه اجرا مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

انتهای پیام/

 

نظر شما:
[ لطفاً از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید ]
نام: 
نظر شما: 
*
ایمیل: 
کدامنیتی
*
 
شرکت سهامي مديريت توليد، انتقال و توزيع نيروي برق ايران © کلیه حق و حقوق مادی و معنوی این سایت، متعلق به شرکت توزیع نیروی برق همدان می باشد.