شرکت توزیع نیروی برق استان همدان
بریده جراید
کد مطلب:  3703 تاریخ انتشار:  1402/5/31 19:44:17
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
اخبار » ستاد
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان خبر داد
تبدیل وضعیت ۱۹۵ ایثارگر در شركت توزیع برق استان همدان
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان از تبدیل وضعیت ۱۹۵ ایثارگر در شركت تویع برق استان همدان خبر داد و گفت: در حال حاضر ۳۲۲ نفر از ایثارگران استان در مجموعه شركت توزیع برق هستند.

 

به گزارش روابط عمومی شركت توزیع برق استان همدان، علی سهرابی بیدار در شورای هماهنگی صنعت آب و برق استان همدان که با حضور مشاور وزیر نیرو در امور ایثارگران و مدیران منابع انسانی وزارت نیرو در همدان برگزار شد، اظهار كرد: خادمین حوزه ایثار و شهادت درجه بسیار بزرگی دارند كه بر سینه جمع حاضر است و ما نیز افتخار می‌كنیم كنار این جمع بتوانیم در شركت برق اثربخشی داشته باشیم.

وی با بیان اینکه نوك پیکان مدیریت مصرف و تقاضا در حوزه توزیع بوده، گفت: مواجهه و گفت‌وگو با مردم در مورد رعایت الگوی مصرف و نیز اجرای مصوبه هیات وزیران در حوزه مدیریت مصرف در بخش توزیع در بخش‌های كشاورزی، اداری، صنعت و خانگی خلاصه می‌شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان تاكید كرد: خوشبختانه تاكنون در استان همدان با هماهنگی‌ كه با مجموعه كلان مدیریت استان داشتیم و با برگزاری مستمر كارگروهی كه در هیات وزیران پیش‌بینی شده، همگامی و همدلی خوبی ایجاد شده و مشكلی در تامین برق نداشتیم.

وی با اشاره به اینكه امیدواریم چند روز آتی پیك تابستان را نیز پشت سر بگذاریم، گفت: خوشبختانه برنامه‌ریزی خوبی در مدیریت مصرف برق در استان صورت گرفته و به همین دلیل در توزیع برق مشكلی نداشتیم.

سهرابی‌بیدار افزود: در حوزه تبدیل وضعیت امور ایثارگران ۲۶۲ متقاضی تبدیل داشتیم كه ۱۸۵ مورد مشمول مصوبه هیات مدیره شدند و ۱۰ پرونده نیز در دست اقدام است.

وی تبدیل وضعیت ۱۹۵ ایثارگر در شركت تویع برق استان همدان را عدد قابل توجهی عنوان كرد و گفت:‌ همكاران ما در حوزه امور ایثارگران و منابع انسانی جهادگرانه ورود كردند و شركت توزیع برق استان جزو شركت‌هایی بوده كه روزهای ابتدایی احكام كارگزینی را ابلاغ و قراردادها را صادر کرد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان از صدور ۱۵۹ حكم كارگزینی در حوزه امور ایثارگران شركت توزیع نیروی برق استان خبر داد و افزود:‌ بقیه موارد نیز در مرحله گزینش و یا تكمیل مدارك است.

وی به پنج شهید شركت توزیع برق استان همدان اشاره كرد و گفت: برای ۱۰ نفر از فرزندان شهید، ۳۸ نفر  از جانبازان، ۱۱ از نفر از فرزندان جانبازان، هفت نفر از رزمندگان داوطلب، سه نفر از آزادگان، ۳۹ نفر از برادران و خواهران شهید، ۳۸ نفر از رزمندگانی كه سرباز بودند، احكام كارگزینی صادر شده است.

سهرابی بیدار با اشاره به اینكه به جز ۱۵۹ نفر از نیروهای تبدیل وضعیت جدید در حوزه ایثارگران، شاغلین ما ۴۷ نفر هستند و ۱۱۶ نفر از خانواده ایثارگری نیز در شركت توزیع برق استان بازنشسته شدند، عنوان كرد: در مجموع ۳۲۲ نفر از ایثارگران استان در مجموعه شركت توزیع برق هستند كه می‌توان این مجموعه را به عنوان پایگاه ایثارگری تلقی و به وجود آنها افتخار كرد.

*برگزاری ۲۸ جلسه كارگروه برای تبدیل وضعیت ایثارگران

معاون منابع انسانی شركت توزیع نیروی برق استان همدان نیز اظهار كرد: با صدور ابلاغ دستورالعمل تبدیل وضعیت ایثارگران، ایجاد بانك اطلاعاتی، مكاتبه با مراجع، تشكیل كارگروه مصادیق و فرایند تبدیل وضعیت و تهیه چك لیست برای متقاضیان مورد توجه قرار گرفت.

واحد حمیدی با اشاره به اینكه ۲۸ جلسه كارگروه تبدیل مدارك ایثارگران برگزار شد و برآورد بار مالی و دیگر مسائل انجام شد، گفت: در این مدت یك هزار و ۲۴۰ پیامك برای متقاضیان ارسال و مكاتباتی در تسهیل امور ایثارگری با واحدها و انجمن صنفی انجام شده است.

وی با بیان اینكه اخذ مدرك و به روزرسانی اطلاعات متقاضیان  و تطبیق مدارك انجام شده است عنوان كرد: ۲۸ جلسه با ۲۰۳ مصوبه نیز در خصوص تبدیل وضعیت ایثارگران در شركت توزیع داشتیم.

انتهای پیام/

 

 

نظر شما:
[ لطفاً از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید ]
نام: 
نظر شما: 
*
ایمیل: 
کدامنیتی
*
 
شرکت سهامي مديريت توليد، انتقال و توزيع نيروي برق ايران © کلیه حق و حقوق مادی و معنوی این سایت، متعلق به شرکت توزیع نیروی برق همدان می باشد.