شرکت توزیع نیروی برق استان همدان
بریده جراید
کد مطلب:  3702 تاریخ انتشار:  1402/5/31 19:37:00
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
اخبار » ستاد
مشاور وزیر نیرو در امور ایثارگران:
۲۴ هزار ایثارگر در وزارت نیرو استخدام رسمی شدند
مشاور وزیر نیرو در امور ایثارگران گفت: ۲۴ هزار ایثارگر وزارت نیرو از حالت شرکتی خارج و استخدام رسمی شدند که سهم استان همدان ۶۵۰ نفر بوده است.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع برق استان همدان، سید یعقوب محمد مرادی مشاور وزیر نیرو در امور ایثارگران و علی سهرابی بیدار مدیرعامل شرکت توزیع برق استان همدان و جمعی دیگر از مدیران وزارت نیرو در دفتر علیرضا قاسمی فرزاد استاندار همدان حضور یافتند تا مراتب قدردانی وزیر نیرو را به خاطر حمایت‌های ایشان از صنعت برق و همچنین به مناسبت سالروز ورود آزادگان به کشور به جا آورند.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان همدان در این دیدار ضمن قدردانی از حمایت‌های استانداری همدان در حوزه صنعت آب و برق اظهار کرد: خوشبختانه تابستان و زمستان سال گذشته با حمایت‌های صورت گرفته از سوی استاندار همدان توانستیم از اوج بار مصرف انرژی عبور کنیم و امسال نیز  کمک‌هایی از سوی ایشان صورت گرفته که قدردان هستیم.

وی با اشاره به اینکه آقای قاسمی‌فرزاد از آزادگان سرافراز کشور هستند که امروز خدمت ایشان رسیدیم که مراتب قدردانی وزیر نیرو را خدمت ایشان به جا بیاوریم، گفت: تقدیر از آزادگان صنعت برق استان همدان را هم در برنامه داریم که امروز از آقایان طالبی، کلهری و باقری به عنوان آزادگان پیشکسوت صنعت برق دعوت کرده‌ایم تا تقدیری از این بزرگواران داشته باشیم.

*۴۰ هزار ایثارگر در وزارت نیرو مشغول فعالیت هستند

مشاور وزیر نیرو در امور ایثارگران نیز ضمن تسلیت ایام سوگواری شهادت سید و سالار شهیدان، امام حسین(ع) اظهار کرد: استان همدان هم قدمگاه شهدا و هم قدمگاه زائران سیدالشهدا(ع) است و استانی حائز اهمیت که حداقل ۸۰ درصد زائران اربعین حسینی از آن عبور می‌کنند و شایسته است به این استان توجه ویژه‌ای شود.

سید یعقوب محمد مرادی خطاب به استاندار همدان گفت: سال گذشته وضعیت فوق العاده‌ای در حوزه آب و برق همدان حاکم بود و اگر حمایت‌های شما نبود شرایط حادتر می‌شد که خوشبختانه با اقدامات جهادی و انقلابی از آن شرایط عبور کردیم و امیدواریم با برنامه‌ریزی و مدیریت خوب دیگر آن وضعیت تکرار نشود چرا که حق همدان نیست.

وی که مسئولیت آب و برق ستاد اربعین حسینی را برعهده دارد، عنوان کرد: سال گذشته برنامه‌های اربعین حسینی را مدیریت و  سعی کردیم اقدامات خوبی را انجام دهیم و  مشکلاتی در این بخش ایجاد نشود، با این حال مدیرانی مانند آقای سهرابی، مدیرعامل شرکت توزیع برق استان همدان یخ‌های زیادی را هم تامین کردند و برای ما به عراق فرستادند.

مشاور وزیر نیرو در امور ایثارگران با اشاره به اینکه وزارت نیرو ۵۳۰ شهید تقدیم نظام کرده است که ۵ شهید از شهدای صنعت آب و برق استان همدان است، خاطرنشان کرد: وزیر شهید ؛ شهید دکتر عباس‌پور هم از وزارت نیرو تقدیم شد و وزارت نیرو پایگاهی برای فرهنگ ایثار و شهادت است.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر نیز ۴۰ هزار ایثارگر در وزارت نیرو مشغول فعالیت هستند، افزود: در حوزه تبدیل وضعیت ایثارگران خوشبختانه وزیر نیرو حمایت خوبی داشتند و مدیران ما نیز پای کار آمدند و توانستیم ۲۴ هزار ایثارگر را از حالت شرکتی خارج و استخدام رسمی کنیم که سهم استان همدان ۶۵۰ نفر بوده است.

مرادی با اشاره به اینکه خوشبختانه در حوزه ایثار و شهادت در استان همدان اتفاقات خوبی افتاده است، افزود: تلاش ما این است نیروهای ایثارگری که تبدیل وضعیت شدند توانمند شوند و آموزش لازم را ببیند تا از ظرفیت آنها به خصوص فرزندان شهدا و جانبازان بهره‌مند شویم، کسانی که آینده پرچم شهادت را برافراشته نگه می‌دارند.

وی خاطرنشان کرد: اقدامات صنعت برق در استان مورد توجه است و امیدواریم تلاش‌ها طوری باشد که مشکلی برای کشاورزان، صنعتگران و ادارات و خانواده‌ها ایجاد نشود تا از این پیک تابستان هم عبور کنیم.

مشاور وزیر نیرو در امور ایثارگران با بیان اینکه آقای قاسمی فرزاد تنها استاندار آزاده کشور و افتخاری هستند، گفت: به رسم یادبود لوحی از سوی وزیر نیرو خدمت ایشان و نیز معاونان و مدیرانشان تقدیم می‌کنیم تا قدردان بوده باشیم.

* کار ماندگاری در آبرسانی به همدان انجام شد

استاندار همدان نیز در ادامه اظهار کرد: آزادگان بازمانده قافله شهدای عزیز هستند، شهدایی که تمام دادشته‌های خود را دادند تا ارزش‌هایی برای نسل‌های بعد بماند و مردم‌ ایران در سایه نظام دینی، قرآنی و اسلامی بمانند.

علیرضا قاسمی فرزاد با بیان اینکه این ایام با برگزاری کنگره ملی 8 هزار شهید استان تلاقی دارد، عنوان کرد: در این راستا یادواره‌های زیادی برای شهدای عزیز استان برگزار شده و در حال برگزاری است.

وی بیان کرد: حضور ارزشمند مشاورین وزرا در امور ایثارگران را در استان به فال نیک می‌گیریم که در ادارات مستقر شدند و عملکرد و اقدامات دستگاه‌ها را در حوزه ایثارگران بررسی می‌کنند.

 با بیان اینکه آزادگان شکنجه‌های زیادی را در اردوگاه‌های عراق تحمل کردند که حتی خیلی‌ها تحمل یک دقیقه‌ آن را ندارند، افزود: مردم و جامعه ما همواره قدردان رشادت‌های رزمندگان به خصوص آزادگان میهن هستند.

وی با بیان اینکه وزیر نیرو طی یک سال گذشته توجه ویژه‌ای به استان همدان داشتند که جای قدردانی دارد، گفت: ایشان در بحران آب حمایت‌های زیادی داشتند و در کنار ما بودند و طبق تاکید رئیس جمهور حضور میدانی در آبرسانی از سد تالوار و چندین سفر استانی به همدان در اجرای امور انجام داد.

استاندار همدان با بیان اینکه مدیریت بسیار خوبی در انتقال آب از سد تالوار به همدان انجام شد، افزود: امروز در مدیریت بحران در کشور همدان را یاد می‌کنند و مقامات تاکید دارند از شیوه‌های مدیریت همدان در جای دیگر به کار گرفته شود.

وی ادامه داد: از سازمان پدافند غیر عامل کشور، مدیریت بحران وزارت نیرو و از مرکز پژوهش‌های مجلس در همدان حضور یافتند و در مورد شیوه مدیریت و روش‌هایی که استفاده شد گزارش‌گیری شد و درخواست داشتند موارد و انجام امور مستند شود.

قاسمی‌فرزاد ضمن قدردانی از عملکرد شرکت توزیع برق استان همدان خاطرنشان کرد: خوشبختانه در مدیریت بحران آب نه تنها مدیران آب درگیر بودند بلکه مدیران برق دوشاش آنها در حوزه برقرسانی از همه امکانات و تجهیزات استفاده کردند که قدردان هستیم.

وی با بیان اینکه هرجا که اعلام می‌شد جایی برق ندارد سریع نیروهای شرکت توزیع برق همدان مستقر و برق را وصل می‌کردند و زودتر از اینکه لوله اتصال آب وصل شود، برق بالای کار آمده بود، عنوان کرد: آقای سهرابی، نمونه واقعی یک مدیر جهادی بود که ما در جشنواره شهید رجایی نیز از ایشان تقدیر کردیم.

استاندار همدان با تاکید براینکه کار جهادی توسط مدیران وزارت کشور انجام شد که دو ماه معاون، معاون وزیر نیرو بالای کار مستقر بودند تا اقدامات مهمی انجام شود و ما قدردان هستیم، گفت: در آبرسانی به همدان همه پای کار و خوشبختانه یک کار ماندگاری شد.

در پایان این دیدار از آزادگان شرکت توزیع نیروی برق استان همدان تجلیل شد.

پایان پیام/

 

نظر شما:
[ لطفاً از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید ]
نام: 
نظر شما: 
*
ایمیل: 
کدامنیتی
*
 
شرکت سهامي مديريت توليد، انتقال و توزيع نيروي برق ايران © کلیه حق و حقوق مادی و معنوی این سایت، متعلق به شرکت توزیع نیروی برق همدان می باشد.