شرکت توزیع نیروی برق استان همدان
بریده جراید
کد مطلب:  3622 تاریخ انتشار:  1401/12/24 20:03:31
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
اخبار » ستاد
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان خبر داد
دیدار با 50 خانواده معزز شهدا در طرح سپاس شرکت توزیع برق استان همدان
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با اشاره به اجرای طرح سپاس در این شرکت گفت: در قالب این طرح طی امسال با 50 خانواده معزز شهیدان در سطح استان دیدار داشتیم و پای صحبت و رهنمودهای این بزرگان نشستیم.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، علی سهرابی بیدار در مراسم روز شهید و نشست با فرزندان شهدا و ایثارگران شرکت توزیع برق استان همدان که با حضور مشاور استاندار همدان در امور ایثارگران، مدیرکل و معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان برگزار شد، ضمن گرامیداشت روز شهدا اظهار کرد: امروز روز بزرگداشت شهدای گرانقدر و یادآور ایثارگری‌های این عزیزان است که برای آسایش و آرامش مردم از عزیزترین سرمایه خود که تمام وجوشان بود، گذشتند.

وی افزود: امروز ما باید با تأسی از شهدا در خدمت به مردم گام‌های خود را بلندتر برداریم چراکه خدمت‌رسانی به مردم رضایت خدا و شهدا را در پی دارد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با بیان اینکه وجود فرزندان شهدا در این شرکت مایه افتخار است، گفت: این عزیزان از سلاله پاکان و خالص‌ترین افراد هستند.

وی با اشاره به اجرای طرح سپاس در شرکت توزیع نیروی برق استان همدان عنوان کرد: این طرح یک تکلیف است که با جدیت اجرا شد و طی امسال با 50 خانواده معزز شهیدان در سطح استان دیدار داشتیم که پای صحبت و رهنمودهای این بزرگان نشستیم.

سهرابی‌بیدار با اشاره به فعالیت‌های انجام شده در حوزه امور ایثارگران تصریح کرد: برگزاری مراسمات مختلف به مناسبت‌های گوناگون و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، فضاسازی متناسب با ایام، برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی در هفته دفاع مقدس، بهره‌گیری از ظرفیت ائمه جماعات در حوزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و حضور مستمر در برنامه‌های استانی و عطرافشانی و گلباران مزار مطهر شهدا از جمله این اقدامات بوده است.

وی برگزاری نشست‌های صمیمی با ایثارگران و فرزندان شهدا، حلقه‌های ایثار، نمایشگاه کتاب، همایش پیاده‌روی، دیدار و تجلیل از خانواده معظم شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم و... را از دیگر برنامه‌های اجرایی برشمرد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان گفت: در حوزه تبدیل وضعیت ایثارگران نیز 255 نفر در شرکت متقاضی بودند و تشکیل پرونده دادند که تاکنون حکم کارگزینی 137 نفر صادر شده و 16 نفر در مراحل گزینش قرار دارند و در این زمینه جزو شرکت‌های پیشرو در استان بودیم.

وی با بیان اینکه امتیازات مربوط به حوزه ایثار در احکام و معافیت‌ها نیز بر اساس ضوابط و مقررات انجام شده است، افزود: خاطرات خانواده شهدا و ایثارگران نیز در حال جمع‌آوری است که امید است با عنوان مجموعه صنعت برق استان به زیور طبع آراسته شود.

* تمام تعهدات در حوزه ایثارگران انجام شده است

مسئول امور ایثارگران شرکت توزیع نیروی برق استان همدان در این مراسم اظهار کرد: جامعه هدف ایثارگری ما بالنده، پویا و متعهد به نظام و ارزش‌های دفاع مقدس است.

عباس گودرزی با اشاره به ابلاغ طرح سپاس افزود: این طرح با حمایت مدیرعامل و مشارکت مدیران واحدهای اجرایی به خوبی طی پنج مرحله اجرا شده است.

وی با بیان اینکه طی سال جاری دیدار با 50 خانواده معزز شهید انجام شده است، گفت: تمام تعهدات در حوزه ایثارگران نیز به خوبی و شایستگی در شرکت توزیع برق استان انجام شده که مورد تقدیر مقامات استانی قرار گرفته است.

* شرکت توزیع برق جزء دستگاه‌های برتر استان است

مشاور استاندار همدان در امور ایثارگران نیز در ادامه ضمن تقدیر از اقدامات و توجه شرکت توزیع نیروی برق استان همدان بیان کرد: شرکت توزیع برق استان و مدیریت آن جزء دستگاه‌های برتر و مدیران نمونه استان هستند.

محمدحسین توکلی، با بیان اینکه مردم از خدمات‌رسانی این اداره رضایت دارند، گفت: امسال در بحران بی‌آبی همدان نیز این شرکت به خوبی عمل کرد که جای تقدیر دارد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان نیز ضمن گرامیداشت روز بزرگداشت مقام شهید اظهار کرد: شرکت توزیع نیروی برق استان همدان در حوزه امور مربوط به خانواده شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اقدامات و تلاش‌های خوبی دارد که جای تقدیر دارد.

مجید صفدریان افزود: این را افتخار می‌دانیم که خادم خانواده معزز شهدا و ایثارگران هستیم.

در پایان این مراسم نیز دو اصله نهال به یاد شهدا در محوطه شرکت توزیع نیروی برق استان همدان غرس شد.

انتهای پیام/

 

نظر شما:
[ لطفاً از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید ]
نام: 
نظر شما: 
*
ایمیل: 
کدامنیتی
*
 
شرکت سهامي مديريت توليد، انتقال و توزيع نيروي برق ايران © کلیه حق و حقوق مادی و معنوی این سایت، متعلق به شرکت توزیع نیروی برق همدان می باشد.