شرکت توزیع نیروی برق استان همدان
بریده جراید
کد مطلب:  3616 تاریخ انتشار:  1401/12/16 12:30:24
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
اخبار » ستاد
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان:
هوشمندسازی کنتورها برای عبور از پیک بار تابستان 1402 در اولویت کار است
هوشمندسازی کنتورها برای عبور از پیک بار تابستان 1402 در اولویت کار است

 

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، علی سهرابی بیدار در کمیته تبیین استراتژی، خط مشی و راهبردهای شرکت ضمن تبریک اعیاد شعبانیه اظهار کرد: باید تلاش کنیم به شاخص‌های هدف‌گذاری شده شرکت دست یابیم.

وی با بیان اینکه در سال جاری اقدامات خوبی صورت گرفته است، افزود: باید برنامه‌های پیش بینی شده سال جدید و سمت و سوی حرکت ما در بخش‌های مختلف مشخص شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با اشاره به اینکه برنامه‌ریزی زمانی کامل است که بازخورد داشته باشد، گفت: ماموریت شرکت، توزیع برق مطمئن و پایدار برای آحاد مشترکین در استان است.

وی ادامه داد: برای تحقق مأموریت شرکت در حال حاضر چهار محور اساسی در اولویت شرکت است که شامل هوشمندسازی توزیع برق، افزایش و ارتقاء بهره‌وری، افزایش قابلیت اطمینان شبکه و مشتری‌مداری و ارتباط مستمر و دوسویه با مشترکین است که مأموریت‌های شرکت با این چهار محور به نتیجه خواهد رسید.

سهرابی بیدار با بیان اینکه تکریم ارباب رجوع باید سرلوحه همه ما باشد، گفت: باید برنامه‌ها به صورت مشخص و منظم پیش رود و جهت خدمات‌رسانی بهتر و مطلوب‌تر، فرایندهای شرکت بازنگری و اصلاح شود و اقدامات و استراتژی‌ها و راهبردهای ما به این سمت حرکت کند.

وی با اشاره به اینکه باید حرکت خود را برای تحقق اهداف شرکت تسریع کنیم که نیازمند همت والای معاونین، مدیران و همه کارکنان است، افزود: از امروز باید برای پیک بار سال 1402 برنامه‌ریزی داشته باشیم تا بتوانیم پیک بار تابستان سال آینده را مدیریت کنیم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان تصریح کرد: هوشمندسازی کنتورها برای عبور از پیک بار تابستان 1402 اولویت کار شرکت است که در حال حاضر در این زمینه اقدامات خوبی صورت گرفته است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه جابجایی پرسنل برای استفاده از ظرفیت و توانمندی همکاران است، گفت: امید است این جابجایی‌ها موجب برکات برای شرکت و افزایش سطح خدمت‌رسانی برای مشترکین و مردم باشد.

در پایان این مراسم ضمن تقدیر از زحمات ایرج والیزاده، غلامرضا یدالهی به عنوان سرپرست معاونت فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان همدان معرفی شد.

همچنین علی احسان اشرفی به عنوان سرپرست دفتر برنامه‌ریزی و محمدرضا اژدردل به عنوان سرپرست مدیریت توزیع برق شهرستان همدان معرفی شدند.

انتهای پیام/

 

نظر شما:
[ لطفاً از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید ]
نام: 
نظر شما: 
*
ایمیل: 
کدامنیتی
*
 
شرکت سهامي مديريت توليد، انتقال و توزيع نيروي برق ايران © کلیه حق و حقوق مادی و معنوی این سایت، متعلق به شرکت توزیع نیروی برق همدان می باشد.