شرکت توزیع نیروی برق استان همدان
بریده جراید
کد مطلب:  3615 تاریخ انتشار:  1401/11/30 16:35:11
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
اخبار » ستاد
«سهراب عسگری نویدیان» مدیر توزیع برق شهرستان اسدآباد شد
در مراسمی ضمن تقدیر از زحمات نورالدین مرادی عاشور، سهراب عسگری نویدیان به عنوان مدیر توزیع برق شهرستان اسدآباد معرفی شد.

 

به گزارش روابط عمومی، علی سهرابی بیدار مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان در آیین تکریم و معارفه مدیر توزیع برق شهرستان اسدآباد ضمن تبریک عید مبعث اظهار کرد: از زحمات سه ساله مهندس مرادی عاشور که اقدامات ارزشمندی در دوره تصدی انجام داده است و همکارانی که یاری‌گر وی بودند، تقدیر می‌کنیم.

وی با آرزوی موفقیت برای مهندس عسگری سرپرست جدید شرکت توزیع برق اسدآباد، گفت: امید است این تغییر موجب برکت و تحول در توزیع برق شهرستان باشد و اقدامات خوبی در راستای اهداف شرکت صورت گیرد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با بیان اینکه افزایش سطح خدمت‌رسانی و رضایت مردم از اولویت‌های مهم این شرکت است، عنوان کرد: همه این اقدامات برای این است که بتوانیم شاخص‌های خدمت‌رسانی به مردم را رشد دهیم و قدم‌های بلندتری را برای خدمت به مردم و افزایش سطح رضایت مردم برداریم.

مدیر سابق توزیع برق شهرستان اسدآباد نیز در ادامه با ارائه گزارشی از عملکرد این مدیریت اظهار کرد: در شهرستان اسدآباد یک هزار و 300 کیلومتر شبکه فشار ضعیف و متوسط، یک هزار و 400 دستگاه پست توزیع و 41 هزار مشترک برق وجود دارد.

نورالدین مرادی عاشور با بیان اینکه حدود 6 درصد از سهم شبکه استان را داریم، گفت: پیک بار شهرستان 80 مگاوات است که 10 درصد پیک استان را شامل می‌شود و انرژی تحویلی شهرستان در مجموع 400 میلیون کیلووات ساعت معادل 8 درصد انرژی استان است.

وی با اشاره به اقدامات شاخص انجام شده در دوران تصدی ادامه داد: 400 کیلومتر طول شبکه فشار ضعیف شهرستان اسدآباد است که 305 کیلومتر آن تبدیل به کابل خودنگهدار شده است و برای اولین بار در استان تمام نقاط شهری این شهرستان تبدیل به کابل خودنگهدار شده است.

سهراب عسگری نویدیان مدیر توزیع برق شهرستان اسدآباد نیز گفت: امید است بتوانیم با کمک همکاران، رضایت مردم را کسب کنیم و در راستای رسیدن به شاخص‌های شرکت برق کوشا باشیم.

در پایان این مراسم ضمن تقدیر از زحمات نورالدین مرادی عاشور، سهراب عسگری نویدیان به عنوان مدیر توزیع برق شهرستان اسدآباد معرفی شد.

انتهای پیام/

 

نظر شما:
[ لطفاً از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید ]
نام: 
نظر شما: 
*
ایمیل: 
کدامنیتی
*
 
شرکت سهامي مديريت توليد، انتقال و توزيع نيروي برق ايران © کلیه حق و حقوق مادی و معنوی این سایت، متعلق به شرکت توزیع نیروی برق همدان می باشد.
Error
Whoops, looks like something went wrong.