شرکت توزیع نیروی برق استان همدان
بریده جراید
کد مطلب:  3607 تاریخ انتشار:  1401/10/18 14:03:56
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
اخبار » ستاد
مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت برق استان همدان خبر داد
تشکیل گروه‌هایی برای بازرسی میزان برق مصرفی مراکز اداری و تجاری در استان همدان
مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق استان همدان از تشکیل گروه‌هایی برای بررسی و بازرسی میزان برق مصرفی مراکز اداری و تجاری خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، لیدا یوسفی اظهار کرد: با توجه به اینکه با بالا رفتن مصرف گاز امکان دارد سوخت نیروگاه‌ها محدود ‌شود، باید در مصرف برق نیز صرفه‌جویی کرد؛ بر اساس اعلام شرکت توانیر کاهش مصرف برق برای ادارات و صنایع لحاظ شده است، به همین دلیل تیم‌هایی برای بازرسی از میزان برق مصرفی ادارات در سطح استان تشکیل شده است.

وی بیان کرد: تاکنون 799 مورد بازدید از ادارات انجام شده که 386 مورد از آن‌ها اخطار شفاهی و 28 مورد اخطار کتبی به دلیل عدم مدیریت مصرف برق، دریافت کرده‌اند.

مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق استان همدان تاکید کرد: در خصوص صرفه‌جویی مصرف برق در مراکز تجاری نیز با اتاق اصناف، صمت و اتحادیه‌های مربوطه مکاتبه‌هایی برای استفاده از نور طبیعی و یا لامپ‌های LED و استفاده از آسانسور در مواقع ضروری، داشته‌ایم.

وی اظهار کرد: تاکنون از 5 هزار و 96 واحد تجاری بازرسی به عمل آمده که یک هزار و 154 مورد اخطار شفاهی و 106 مورد نیز اخطار کتبی دریافت کرده‌اند.

یوسفی تصریح کرد: تاکید شده است تا مراکز صنعتی حداقل 10 درصد مصرف برق خود را کاهش دهند که ممکن است این میزان به 30 درصد هم برسد.

انتهای پیام/

 

نظر شما:
[ لطفاً از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید ]
نام: 
نظر شما: 
*
ایمیل: 
کدامنیتی
*
 
شرکت سهامي مديريت توليد، انتقال و توزيع نيروي برق ايران © کلیه حق و حقوق مادی و معنوی این سایت، متعلق به شرکت توزیع نیروی برق همدان می باشد.