شرکت توزیع نیروی برق استان همدان
بریده جراید
کد مطلب:  3606 تاریخ انتشار:  1401/9/10 13:51:15
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
اخبار » ستاد
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان عنوان کرد
حضور جدی بخش پیمانکاری در پروژه برق‌رسانی به سد تالوار
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان گفت: پروژه برق‌رسانی به سد تالوار نیز طی 3 روز با همت والای همکاران و حضور جدی بخش پیمانکاری به بهره‌برداری رسید.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، علی سهرابی بیدار در شورای معاونین این شرکت که با حضور مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل شرکت توانیر برگزار شد، اظهار کرد: در راستای مدیریت بحران آب در شهر همدان، 80 چاه وارد مدار آبرسانی شد که از این تعداد 33 حلقه چاه با تلاش جهادی و شبانه‌روزی کارکنان این شرکت در سخت‌ترین شرایط برق‌دار شد.

وی تصریح کرد: پروژه برق‌رسانی به سد تالوار نیز طی 3 روز با همت والای همکاران و حضور جدی بخش پیمانکاری به بهره‌برداری رسید.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با اشاره به نگاه ویژه همکاران و مدیریت بحران آب افزود: نقطه شروع این امر از برگزاری جلسه مدیریت بحران و از دشت شهرستان بهار آغاز شد.

وی با بیان اینکه فرایند مدیریت و حرکت جهادی پروژه به روش اقدامات مدیریت بحران انجام شد، گفت: تلاش ما بر این بود که زمان را از دست ندهیم و از توان پیمانکاری استفاده کردیم که نکته مهمی در موفقیت این امر بود.

سهرابی‌بیدار با بیان اینکه کار جهادی همکاران موجب نگاه مثبت استان به صنعت برق شده است، عنوان کرد: با توجه به این مهم از اقدامات شرکت توزیع برق استان در طرح آبرسانی به شهر همدان تقدیر شد.

* بحران آب امسال با روحیه جهادی و بسیجی مدیریت و رفع شد

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل شرکت توانیر نیز در این مراسم ضمن تقدیر از حجم اقدامات جهادی و کار شبانه‌روزی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان در راستای آبرسانی اظهار کرد: این پروژه از لحاظ زمانی نیز حائز اهمیت بود چراکه مجموعه برق در دو جبهه فعالیت داشت، یکی مدیریت انرژی و دیگری همکاری در پروژه آبرسانی که شرکت توزیع برق استان از هر دو میدان سرافراز بیرون آمد.

علی‌اکبری با اشاره به تغییر شرایط اقلیمی و با بیان اینکه درگیر خشکسالی‌های طولانی مدت هستیم، گفت: بحران آب امسال چالشی بود که کشور به خصوص استان همدان درگیر آن شد که با روحیه جهادی و بسیجی مدیریت و رفع شد.

وی با بیان اینکه دو چالش مهم کشور که دشمن روی آن برنامه‌ریزی کرده بود کمبود برق در پیک بار تابستان و تأمین آب همدان بود، تصریح کرد: برای مدیریت چالش اول در حوزه برق همه کشور همراه بودند و چالش دوم با محوریت توزیع برق همدان مدیریت بحران شد.

وی با بیان اینکه ما قدردان همه شما هستیم، گفت: امید است همه در عرصه خدمت‌رسانی و رشد و توسعه زیرساخت‌های برق استان همدان موفق باشیم.

در پایان نیز به پاس زحمات و تلاش‌های مدیریت و کارکنان توزیع برق استان در راستای عملیاتی کردن طرح آبرسانی به شهر همدان، لوح سپاسی توسط  مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل شرکت توانیر به نمایندگی از مدیرعامل شرکت توانیر به مهندس سهرابی‌بیدار اهدا شد.

انتهای پیام/

 

نظر شما:
[ لطفاً از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید ]
نام: 
نظر شما: 
*
ایمیل: 
کدامنیتی
*
 
شرکت سهامي مديريت توليد، انتقال و توزيع نيروي برق ايران © کلیه حق و حقوق مادی و معنوی این سایت، متعلق به شرکت توزیع نیروی برق همدان می باشد.