شرکت توزیع نیروی برق استان همدان
کد مطلب:  3585 تاریخ انتشار:  1401/6/6 18:31:37
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
اخبار » ستاد
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان خبر داد
افتتاح 11 پروژه با مبلغ 162 میلیارد و 400 میلیون ریال در ملایر
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان گفت: به مناسبت هفته دولت در شهرستان ملایر 11 پروژه با مبلغ 162 میلیارد و 400 میلیون ریال به بهره‌برداری می‌رسد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، علی سهرابی بیدار در آیین افتتاح پروژه‌های برق شهرستان ملایر ضمن گرامیداشت هفته دولت اظهار کرد: این شهرستان متشکل از دو امور مرکزی و نواحی با مجموع 208 روستا بوده و به 132 هزار و 175 مشترک شهری و روستایی خدمت‌رسانی می‌کند.

وی افزود: طول شبکه‌های فشار متوسط شهرستان ملایر به طور یک هزار و 779 کیلومتر و طول شبکه فشار ضعیف آن یک هزار و 1279 کیلومتر و تعداد پست‍‌های تغذیه‌کننده این شهرستان 3 هزار و 82 دستگاه است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با بیان اینکه بیش از 50 درصد شبکه فشار ضعیف شهرستان ملایر بالغ بر 614 کیلومتر به کابل خودنگهدار تبدیل شده است، گفت: در اولین سال هفته دولت سیزدهم، شرکت توزیع نیروی برق استان همدان پروژ‌ه‌های خوبی را به ثمر رسانده است.

وی اظهار کرد: به مناسبت این ایام در شهرستان ملایر 11 پروژه با مبلغی معادل 162 میلیارد و 400 میلیون ریال به بهره‌برداری می‌رسد که شامل نیرورسانی به صنایع، خانه کارگری، چاه‌های کشاورزی و... است.

سهرابی‌بیدار با بیان اینکه در بخش توسعه شهری با احداث بیش از 2.5 کیلومتر شبکه فشار ضعیف شهری با هزینه 6 میلیارد ریال اقدام شده است، افزود: در بخش اصلاح و بهینه شبکه‌‌های روستایی نیز بیش از 1200 میلیون ریال هزینه شده است.

وی ادامه داد: توسعه چاه‌های کشاورزی و صنایع با نصب 27 دستگاه ترانسفورماتور و احداث بیش از 5 کیلومتر شبکه هوایی با مبلغ 52 میلیارد ریال به ثمر رسیده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان عنوان کرد: در راستای کنترل بار و پایداری مستمر برق شبکه‌ای نیز 6 دستگاه کلید هوشمند از نوع سکسیونرهای RTUدار با هزینه 9 میلیارد و 500 میلیون ریال نصب شده است.

وی یادآور شد: برای پایداری بار منطقه جنوب استان و کنترل بار این منطقه مرکز دیسپاچینگ و فوریت‌های برق جنوب استان به مرکزیت ملایر با مبلغ 45 میلیارد ریال افتتاح می‌شود.

سهرابی‌بیدار با بیان اینکه تاکنون با مشارکت هم استانی‌های عزیز، با اجرای طرح‌های تشویقی و برنامه‌ریزی‌های دقیق در بخش‌های صنایع و کشاورزی موفق شدیم به سلامت از پیک بار تابستان امسال عبور کنیم، گفت: ضمن تشکر از مشارکت هم استانی‌های عزیز در مدیریت پیک بار تابستان همچنان خواستار مدیریت و رعایت در مصرف برق تا پایان تابستان امسال هستیم.

انتهای پیام/

 

نظر شما:
[ لطفاً از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید ]
نام: 
نظر شما: 
*
ایمیل: 
کدامنیتی
*
 
شرکت سهامي مديريت توليد، انتقال و توزيع نيروي برق ايران © کلیه حق و حقوق مادی و معنوی این سایت، متعلق به شرکت توزیع نیروی برق همدان می باشد.