شرکت توزیع نیروی برق استان همدان
بریده جراید
کد مطلب:  3553 تاریخ انتشار:  1401/1/16 11:44:00
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
اخبار » ستاد
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان:
مهمترین موضوع امروز ما عبور از پیک بار سال 1401 است
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با بیان اینکه امسال چندین برنامه مهم را در پیش داریم، گفت: مهمترین موضوع امروز ما عبور از پیک بار سال 1401 است و تجربه سال گذشته ما را بر آن داشته تا جدی‌تر به این برنامه ورود کنیم.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، علی سهرابی بیدار در جمع کارکنان این شرکت ضمن تبریک سال نو و حلول ماه مبارک رمضان و گرامیداشت نام یاد شهدا و امام شهدا(ره) اظهار کرد: مهمترین موضوعی که باید در سال 1401، اولین سال قرن 15 هجری شمسی به آن توجه داشته باشیم، حرکت با برنامه است.

وی با بیان اینکه امسال چندین برنامه مهم را در پیش داریم، افزود: مهمترین موضوع امروز ما عبور از پیک بار سال 1401 است و تجربه سال گذشته ما را بر آن داشته تا جدی‌تر به این برنامه ورود کنیم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با اشاره به اینکه وزارت نیرو دو برنامه را در راستای عبور از پیک بار 1401 در دستور کار دارد، گفت: افزایش تولید و پایش و کنترل هوشمند مصرف مشترکین از جمله این برنامه‌ها است.

وی با بیان اینکه هر چه تولید بیشتر شود ناترازی بین تولید و مصرف کمتر شده و می‌توانیم توزیع برق مطمئن داشته باشیم، ادامه داد: از دیگر تکالیف ما اشاعه فرهنگ مدیریت مصرف و پایش مصارف مشترکین است که در این راستا در بخش دیماندی نصب کنتورهای فهام انجام شده است.

* بهره‌برداری از سیستم اسکادا در روز صنعت برق

سهرابی‌بیدار تصریح کرد: علاوه بر این موارد، یکی از برنامه‌های بسیار مهم دیگر استقرار اتوماسیون قطع و وصل و کنترل مصارف به صورت هوشمند است که این پروژه با بهره‌برداری از سیستم اسکادا در روز صنعت برق آغاز می‌شود.

وی با اشاره به تغییر استراتژیک در مدیریت توزیع گفت: امسال کنترل هوشمند شبکه از راه دور را به طور جدی دنبال می‌کنیم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با بیان اینکه مشترکین برق استان همراهی خوبی در بخش‌های مختلف با این شرکت داشته‌اند، گفت: 70 درصد مشترکین خانگی ما در روزهای عادی و حدود 90 درصد در تابستان و پیک بار الگوی مصرف برق را در استان رعایت می‌کنند.

وی ابراز داشت: امید است انرژی برق، این سرمایه ملی را پاس بداریم و از پیک سال 1401 نیز به سلامت عبور کنیم.

سهرابی‌بیدار با بیان اینکه موضوع دیگر حرکت با برنامه است، افزود: در این زمینه نیز مقرر شد در بخش‌های مختلف شرکت کار مطالعاتی صورت گیرد و نقاط قوت و ضعف بهبود و همچنین تهدیدات و فرصت‌ها شناسایی شود تا بتوانیم با قوت‌ها به ضعف‌ها غلبه و با استفاده از فرصت‌ها و رفع تهدیدات نسبت به دستیابی به اهداف و رشد شاخص‌ها و افزایش سطح خدمات به مردم حرکت کنیم.

وی یادآور شد: مطالعه ابتدایی صورت گرفته نشان می‌دهد که یکی از نقاط قوت شرکت وجود همکاران ارزشمند است که شناخت خوبی از حوزه کاری خود دارند که این سرمایه بزرگی برای ما است تا بتوانیم گام‌های خود را محکم‌تر برداریم.

انتهای پیام/

 

نظر شما:
[ لطفاً از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید ]
نام: 
نظر شما: 
*
ایمیل: 
کدامنیتی
*
 
شرکت سهامي مديريت توليد، انتقال و توزيع نيروي برق ايران © کلیه حق و حقوق مادی و معنوی این سایت، متعلق به شرکت توزیع نیروی برق همدان می باشد.