شرکت توزیع نیروی برق استان همدان
بریده جراید
کد مطلب:  3552 تاریخ انتشار:  1401/1/9 14:21:29
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
اخبار » ستاد
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان:
نقش ائمه جمعه در آگاه‌سازی مردم و فرهنگ‌سازی مدیریت مصرف اثربخش است
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان گفت: امید است با برنامه‌ریزی‌های انجام شده از پیک بار1401 با موفقیت و بدون مشکل عبور کنیم که برای این امر کمک و نقش ائمه جمعه استان در راستای آگاه‌سازی مردم و فرهنگ‌سازی مدیریت مصرف اثربخش است.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، مدیران عامل صنعت آب و برق استان همدان به مناسبت فرا رسیدن سال جدید با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان دیدار کردند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان در این دیدار ضمن تبریک سال نو با اشاره به وضعیت صنعت برق اظهار کرد: امسال برنامه‌های وزارت نیرو در دو جهت است که شامل تلاش برای افزایش سطح تولید و هوشمندسازی پایش و کنترل مصرف می‌شود.

علی سهرابی‌بیدار با اشاره به خدمات‌رسانی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان در ایام تعطیلات نوروز گفت: دوم فروردین ماه سال جاری نیز گردهمایی شرکت‌های توزیع غرب کشور با محوریت عبور از پیک 1401 به میزبانی استان همدان با حضور مدیرعامل و معاون توزیع شرکت توانیر برگزار شد.

وی عنوان کرد: امید است با برنامه‌ریزی‌های انجام شده از پیک بار1401 با موفقیت و بدون مشکل عبور کنیم به گونه‌ای که شرایط زندگی عادی مردم دچار خلل نشود و برای این امر کمک ائمه جمعه استان در راستای آگاه‌سازی مردم و فرهنگ‌سازی مدیریت مصرف اثربخش است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان تصریح کرد: با توجه به اینکه بیشترین مصرف استان همدان در بخش کشاورزی است اگر برداشت آب توسط کشاورزان دیرتر انجام شود به طور قطع در توزیع برق کمک موثری خواهد بود.

*مصرف انرژی برق و آب در بخش کشاورزی نیازمند مدیریت است

نماینده ولی فقیه در استان همدان نیز در این دیدار ضمن تبریک سال نو و تقدیر از زحمات مجموعه صنعت آب و برق اظهار کرد: تلاش ما هم بر این است که در خطبه‌ها به این مهم بپردازیم و فرهنگ مصرف را تا حد زیادی هماهنگ کنیم.

آیت‌الله حبیب‌الله شعبانی‌موثقی افزود: عمده مصرف انرژی برق و آب استان در بخش کشاورزی بوده که نیازمند مدیریت است.

انتهای پیام/

 

نظر شما:
[ لطفاً از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید ]
نام: 
نظر شما: 
*
ایمیل: 
کدامنیتی
*
 
شرکت سهامي مديريت توليد، انتقال و توزيع نيروي برق ايران © کلیه حق و حقوق مادی و معنوی این سایت، متعلق به شرکت توزیع نیروی برق همدان می باشد.