شرکت توزیع نیروی برق استان همدان
کد مطلب:  3527 تاریخ انتشار:  1400/8/26 11:11:44
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
اخبار » ستاد
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان خبر داد
برگزاری مانور فراگیر تعدیل و بهینه‌سازی روشنایی معابر در همدان
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان از برگزاری مانور فراگیر تعدیل و بهینه‌سازی روشنایی معابر درون و برون شهری همزمان با سراسر کشور در استان همدان خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، شیرزاد جمشیدی با اشاره به برگزاری مانور فراگیر تعدیل و بهینه‌سازی روشنایی معابر درون و برون شهری اظهار داشت: این اقدام هفتمین مانور عملیاتی در سال جاری است که به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار می‌شود.

وی افزود: تعمیرات اساسی به منظور افزایش پایداری شبکه بر روی فیدر 20 کیلوولت سمیران و تعدیل روشنایی معابر بلواری، پارک‌ها و میادین از محورهای اجرای این مانور است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان ابراز داشت: 120 نفر نیرو در قالب 35 اکیپ در این اقدام فراگیر حضور دارند که 15 اکیپ تعمیر خطوط 20 کیلوولت و 20 اکیپ نیز تعدیل روشنایی معابر را انجام می‌دهند.

وی با اشاره به بکارگیری 16 خوردو سنگین و 28 خودرو سبک در مانور تعدیل و بهینه‌سازی روشنایی معابر تصریح کرد: افزایش قابلیت اطمینان و مقاوم‌سازی شبکه 20 کیلوولت و افزایش ایمنی و رفع کانون‌های خطر تاسیسات شبکه توزیع از اهداف این مانور است.

جمشیدی کاهش خاموشی های ناخواسته و افزایش رضایتمندی مشترکین و مدیریت مصرف بار زمستانه را نیز از دیگر اهداف مهم برگزاری مانور برشمرد.

وی گفت: در این مانور نصب 10 اصله پایه بتونی 12.400، تعویض 300 عدد مقره معیوب سوزنی و بشقابی، ریگلاژ 20 اسپان از شبکه 20 کیلوولت و اصلاح 60 مورد جمپر شبکه 20 کیلوولت انجام می‌شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان افزود: همچنین تغییر آرایش شبکه مثلثی به آویز به طول 4 کیلومتر، تعدیل روشنایی 860 دستگاه چراغ معابر با میانگین 134 وات (برآورد انرژی 116 کیلووات ساعت) و تعدیل روشنایی پارک‌ها و میادین به تعداد 491 دستگاه چراغ با میانگین توان 210 وات (برآورد انرژی 105 کیلووات ساعت) از دیگر اقدامات اجرایی است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تأکید بر بحث اطلاع‌رسانی گفت: اطلاع رسانی به موقع، دقیق و شفاف در خصوص اقدامات، چالش‌ها و مشکلات پیش آمده در حوزه برق برای مسئولین، مردم و مشترکین یکی از سرفصل‌های مهم و اصلی شرکت توزیع است.

انتهای پیام/

 

نظر شما:
[ لطفاً از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید ]
نام: 
نظر شما: 
*
ایمیل: 
کدامنیتی
*
 
شرکت سهامي مديريت توليد، انتقال و توزيع نيروي برق ايران © کلیه حق و حقوق مادی و معنوی این سایت، متعلق به شرکت توزیع نیروی برق همدان می باشد.