شرکت توزیع نیروی برق استان همدان
کد مطلب:  3522 تاریخ انتشار:  1400/8/5 10:41:50
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
اخبار » ستاد
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان:
باید در راستای ارتقای شرکت در شاخص‌ها برنامه‌محور حرکت کنیم
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با تأکید بر اینکه باید در راستای ارتقای شرکت در شاخص‌ها برنامه‌محور حرکت کنیم، گفت: بانوان همکار نیز با برنامه‌محوری و فعالیت در راستای پیشبرد اهداف شرکت می‌توانند گامی مؤثر بردارند.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، شیرزاد جمشیدی در نشست هم‌اندیشی بانوان شرکت ضمن تبریک میلاد با سعادت پیامبر اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) اظهار داشت: بانوان همواره در عرصه‌های مختلف حضوری مؤثر دارند.

وی با اشاره به رویکرد شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با بیان اینکه نیروی انسانی از مهمترین مؤلفه‌های اثرگذار هر شرکت است، افزود: با توجه به فراهم بودن بستر فعالیت برای بانوان در شرکت، این امر می‌تواند در بروز و ظهور توانمندی آنان نقش داشته باشد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان ابراز داشت: برنامه‌های راهبردی، عملیاتی و استراتژی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان مشخص بوده و سمت و سوی خوبی دارد و تمام تلاش ما نیز تحقق برنامه‌های تعیین شده است.

وی با تأکید بر اینکه باید در راستای ارتقای شرکت در شاخص‌ها برنامه‌محور حرکت کنیم، گفت: بانوان همکار نیز با برنامه‌محوری و فعالیت در راستای پیشبرد اهداف شرکت می‌توانند گامی مؤثر بردارند.

جمشیدی با بیان اینکه تحقق شاخص‌ها در گرو تلاش و فعالیت همه همکاران است، گفت: سال گذشته با تلاش کارکنان برای نخستین بار شاخص وصول مطالبات ما به 103 درصد در استان رسید.

وی خطاب به بانوان بیان داشت: هدف خود را مشخص کنید و برای رسیدن به آن پیش بروید و پیگیر برنامه‌ها باشید تا قدمی که برمی‌دارید بیهوده نباشد.

در ادامه این مراسم نیز نرگس هراتیان، مشاور امور بانوان شرکت توزیع نیروی برق استان همدان به ارائه برنامه‌ها و فعالیت‌ها پرداخت و باباخانی از کارشناسان معاونت بهداشتی مرکز بهداشت همدان در خصوص سلامت بانوان و راه‌های مقابله با کرونا مطالبی عنوان کرد.

انتهای پیام/

 

نظر شما:
[ لطفاً از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید ]
نام: 
نظر شما: 
*
ایمیل: 
کدامنیتی
*
 
شرکت سهامي مديريت توليد، انتقال و توزيع نيروي برق ايران © کلیه حق و حقوق مادی و معنوی این سایت، متعلق به شرکت توزیع نیروی برق همدان می باشد.