شرکت توزیع نیروی برق استان همدان
کد مطلب:  3505 تاریخ انتشار:  1400/4/28 09:22:18
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
اخبار » ستاد
مدیر عامل شرکت توزیع برق استان همدان:
محدودیت‌ها و تغییر ساعت کاری باعث کاهش مصرف برق در استان همدان شد
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان گفت: محدودیت ها و تغییر ساعت کاری طی هفته اخیر باعث کاهش مصرف برق در استان شد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، شیرزاد جمشیدی اظهار داشت: این هفته با تغییر ساعات کاری ادارت از ساعت 7 تا 13 و کاهش مصرف برق کارخانه‌های فولاد و سیمان و ایجاد برخی محدودیت‌ها در سایر تعرفه‌ها موجب کاهش خاموشی‌ها در سطح استان شده است.

وی با بیان اینکه میزان پیک بار استان حدود 720 مگاوات است، گفت: این میزان نسبت به سهمیه اعلامی از طریق مرکز دیسپاچینگ ملی به میزان 100 مگاوات بالاتر است که نیازمند مدیریت در مصرف برق به اندازه 10 درصد توسط مشترکان هستیم.

مدیر عامل شرکت توزیع برق استان همدان خواستار همراهی مردم و مدیریت مصرف برق شد و بیان کرد: خاموشی‌ها  بر اساس جدول زمان بندی برنامه‌ریزی شده که در صورت کمبود نیرو اعمال می‌شود، ولی این هفته با مدیریت مصرف شاهد کاهش خاموشی‌ها بودیم.

جمشیدی ادامه داد: هر مشترک با کاهش 100 وات از مصرف برق خود می‌تواند در کاهش 77 مگاواتی پیک بار استان یاریگر خادمان خود در صنعت برق استان باشد که با این میزان کاهش به طور قطع هیچ خاموشی در استان نخواهیم داشت.

انتهای پیام/

 

نظر شما:
[ لطفاً از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید ]
نام: 
نظر شما: 
*
ایمیل: 
کدامنیتی
*
 
شرکت سهامي مديريت توليد، انتقال و توزيع نيروي برق ايران © کلیه حق و حقوق مادی و معنوی این سایت، متعلق به شرکت توزیع نیروی برق همدان می باشد.