شرکت توزیع نیروی برق استان همدان
کد مطلب:  3499 تاریخ انتشار:  1400/4/20 11:21:31
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
اخبار » ستاد
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان خبر داد
کشف60 مزرعه استخراج رمزارز در همدان

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، شیرزاد جمشیدی با اشاره به اقدامات انجام شده در راستای جمع‌آوری رمزارزهای غیرمجاز اظهار داشت: طرح ضربتی با همکاری دادستانی، نیروی انتظامی و امنیتی و شرکت توزیع نیروی برق استان همدان در راستای برخورد با تولیدکنندگان غیرمجاز رمز ارز اجرا شد.

وی افزود: در چهار شهرستان 19 مورد گزارش دریافت شده مورد بررسی و شناسایی قرار گرفت که منجر به کشف 8 مزرعه رمزارز شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان ادامه داد: در مزرعه‌های کشف شده تعداد 40 دستگاه ماینر کشف و ضبط و تحویل مراجع قضایی شد که قدرت آنها 68 کیلووات محاسبه شد.

وی با بیان اینکه برخورد با تولیدکنندگان غیرمجاز رمز ارز با جدیت در سال 1400 دنبال شده است، عنوان کرد: از ابتدای خرداد ماه سال جاری این سومین طرح ضربتی شناسایی و جمع‌آوری مزارع رمزارز است.

جمشیدی تصریح کرد: از ابتدای امسال با هماهنگی و همکاری خوب بین دستگاه‌‌های مرتبط، 60 مزرعه استخراج رمزارز با تعداد 395 ماینر و حجم قدرت مصرفی 806 کیلووات در استان همدان جمع‌آوری و متخلفین تحویل مقامات قضایی شده‌اند.

وی با بیان اینکه مصرف این تعداد ماینر معادل 2 هزار و 321 مشترک خوش مصرف در استان است، گفت: با توجه به شرایط فعلی صنعت برق و مصرف بالای این دستگاه‌ها، برخورد با این پدیده می‌تواند سهم به سزایی در تأمین برق پایدار مشترکین خانگی داشته باشد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با بیان اینکه مدیریت مصرف برق یک ضرورت و وظیفه ملی است، ابراز داشت: از هم استانی‌های گرامی خواهشمندیم در صورت مشاهده گزارش خود را به ادارات شهرستانی و دفتر حراست این شرکت اعلام کرده و پاداش دریافت کنند.

انتهای پیام/

 

 

نظر شما:
[ لطفاً از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید ]
نام: 
نظر شما: 
*
ایمیل: 
کدامنیتی
*
 
شرکت سهامي مديريت توليد، انتقال و توزيع نيروي برق ايران © کلیه حق و حقوق مادی و معنوی این سایت، متعلق به شرکت توزیع نیروی برق همدان می باشد.