شرکت توزیع نیروی برق استان همدان
کد مطلب:  3497 تاریخ انتشار:  1400/4/15 11:45:13
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
اخبار » ستاد
معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان همدان خبر داد
پرداخت 240 میلیون تومان خسارت ناشی از اتصالی‌های داخلی مشترکین برق در همدان

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، ایرج والی‌زاده با بیان اینکه این شرکت در دو دسته‌بندی به مشترکین خود خسارت پرداخت می‌کند، اظهار داشت: اولین نوع از خسارت‌ها خسارت‌های ناشی از فعل و انفعالات شبکه بوده که به نوعی می‌توان گفت شرکت برق در آن مقصر است و دیگری خسارت‌های ناشی از اتصالات داخلی خود مشترکین است که توسط یکی از شرکت‌های بیمه‌ای دارای قرارداد با شرکت توانیر پرداخت می‌شود.

وی میزان خسارت‌های اتصالات داخلی ثبت شده در سال 99 را 227 مورد اعلام کرد و گفت: برای این تعداد یک میلیارد و 700 میلیون تومان خسارت مطالبه شده که خود متقاضی ثبت کرده و  از این تعداد 71 درصد از شکایات معادل 162 مورد به میزان 240 میلیون تومان پرداخت شده است.

معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان همدان ادامه داد: اگر وسایل خانه در اثر نوسانات برق داخلی مشترکان دچار خسارت شود، می‌توانند درخواست‌های خود را در سامانه بیمه توانیر (bime.tavanir.org.ir) ثبت، پیگیری و خسارات خود را دریافت کنند.

وی مطرح کرد: بعضی از مشترکین در هنگام ثبت خسارت به دلیل عدم بارگذاری مستندات و اوراق وسایل سوخته در سایت امکان دریافت خسارت را نخواهند داشت.

والی‌زاده با بیان اینکه در سال جاری 130 مورد به مبلغ یک میلیارد و 300 میلیون ثبت خسارت در سایت انجام شده است، تصریح کرد: به دلیل اینکه شرکت توانیر هنوز قرارداد جدیدی با بیمه منعقد نکرده، در سال 1400 تاکنون هیچ خسارتی پرداخت نشده است.

وی با اشاره به اینکه از سال 98 تاکنون 118 مزرعه رمز‌ارز با  یک هزار 934 ماینر کشف شده است، بیان کرد: در سال 98 تعداد 29 مزرعه با 901 ماینر، 37 مزرعه با 709 ماینر در سال 99 و در سال‌جاری هم 53 مزرعه رمز‌ارز با 325 ماینر کشف شده است.

معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان همدان عنوان کرد: 3 هزار 624 کیلووات برق در لحظه توسط ماینرهای کشف شده مصرف می‌شود که در واقع این میزان می‌توانست برق 25 هزار و 886 خانوار کم مصرف را تأمین کند.

وی  در پایان یادآور شد: هموطنان می‌توانند با معرفی مراکز غیر مجاز استخراج رمز ارزها با توجه به تعداد و قدرت مصرفی ماینرها تا سقف 10 میلیون تومان جایزه دریافت کنند.

 

انتهای پیام/

 

نظر شما:
[ لطفاً از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید ]
نام: 
نظر شما: 
*
ایمیل: 
کدامنیتی
*
 
شرکت سهامي مديريت توليد، انتقال و توزيع نيروي برق ايران © کلیه حق و حقوق مادی و معنوی این سایت، متعلق به شرکت توزیع نیروی برق همدان می باشد.