شرکت توزیع نیروی برق استان همدان
کد مطلب:  3496 تاریخ انتشار:  1400/4/9 11:46:33
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
اخبار » ستاد
مدیر دفتر حراست و امور محرمانه شرکت توزیع نیروی برق استان همدان تأکید کرد
لزوم تقویت گشت‌های بازرسی مشترک برق و نیروی انتظامی

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، سیدرضوان معراجی در دیدار با سرهنگ باقری، فرمانده انتظامی شهرستان همدان که با حضور معاون منابع انسانی و مدیر امور برق همدان یک انجام شد، با اشاره به سرقت تجهیزات برقی اظهار داشت: مقابله با این امر در دستورکار شرکت توزیع قرار دارد چراکه افزایش سرقت‌ها و لزوم جایگزینی اقلام سرقتی می‌تواند چالش جدی برای این شرکت ایجاد کند.

وی افزود: در این راستا ضمن تعامل با عوامل انتظامی استان همدان و ایجاد گشت‌های مشترک با عوامل ناجا، منجر به دستگیری تعدادی سارق و چندین مورد مالخر تجهیزات برق در سطح استان شد.

مدیر دفتر حراست و امور محرمانه شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با بیان اینکه اقدامات انجام شده در کاهش میزان سرقت‌ها تاثیر به سزایی داشته است، گفت: با تقویت این گشت‌ها و اقدامات بازدارنده دیگر، امکان پایداری هرچه بیشتر شبکه و استمرار برق مطمئن در راستای صیانت از حقوق مردم وجود دارد.

در پایان این مراسم ضمن تقدیر شرکت توزیع نیروی برق استان همدان از نیروهای انتظامی؛ لوح تقدیری از سوی سردار امیری، فرمانده انتظامی استان همدان به پاس تعامل گسترده و دوسویه به مدیر دفتر حراست شرکت توزیع نیروی برق استان همدان تقدیم شد.

انتهای پیام/

 

نظر شما:
[ لطفاً از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید ]
نام: 
نظر شما: 
*
ایمیل: 
کدامنیتی
*
 
شرکت سهامي مديريت توليد، انتقال و توزيع نيروي برق ايران © کلیه حق و حقوق مادی و معنوی این سایت، متعلق به شرکت توزیع نیروی برق همدان می باشد.