شرکت توزیع نیروی برق استان همدان
کد مطلب:  3482 تاریخ انتشار:  1400/3/3 13:38:43
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
اخبار » ستاد
معاون منابع انسانی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان خبر داد
برگزاری آزمون تبدیل وضعیت حالت اشتغال به کار شرکت توزیع برق استان همدان
معاون منابع انسانی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان گفت: آزمون تبدیل وضعیت حالت اشتغال به کار شرکت توزیع برق استان همدان همزمان با سراسر کشور در استان همدان برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، واحد حمیدی با اشاره به برگزاری آزمون تبدیل وضعیت حالت اشتغال به کار شرکت توزیع نیروی برق استان همدان اظهار داشت: این آزمون روز جمعه 31 اردیبهشت ماه 1400 همزمان با سراسر کشور در استان همدان برگزار شد.

وی افزود: این آزمون بر اساس دستورالعمل‌ها و آئین‌نامه‌های ابلاغی از سوی شرکت توانیر برای جذب تعداد 13 عنوان شغلی در محل دانشگاه پیام نور همدان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.

معاون منابع انسانی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان عنوان کرد: تعداد 173 نفر از کارکنان شرکت‌های پیمانکاری شاغل در شرکت توزیع برق همدان که حائز شرایط لازم برای شرکت در این آزمون بودند، ثبت‌نام کرده بودند که از این تعداد 167 نفر به صورت حضوری در محل آزمون حضور یافتند و 6 نفر از متقاضیان غیبت داشتند.

وی تصریح کرد: با حضور نماینده مرکز بهداشت، برای دو نفر از شرکت‌کنندگان که مشکوک به بیماری کرونا ویروس بودند در محل اتاق‌های قرنطینه و مشخص شده دانشگاه آزمون برگزار شد.

حمیدی عنوان کرد: این آزمون با حضور نماینده شرکت توانیر، نماینده دفتر حراست و امور محرمانه، نماینده مجری برگزاری آزمون مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی غرب واحد همدان، نماینده حراست دانشگاه پیام نور و سایر عوامل اجرایی از ساعت 10 تا 11:30 صبح برگزار شد و داوطلبین به مدت 90 دقیقه به تعداد 100 سوال طراحی شده پاسخ دادند.

وی ابراز داشت: در پایان برگزاری آزمون نیز پاسخنامه‌های داوطلبین طی صورتجلسه‌ای پلمب و برای تصحیح به تهران ارسال شد.

معاون منابع انسانی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان گفت: در محل درب ورودی محل آزمون، از تماما داوطلبین تب سنجی به عمل آمد و به هر یک از آنان دو عدد ماسک و لوازم ضد عفونی کننده تحویل شد.

وی خاطرنشان کرد: با حضور رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت توزیع برق همدان و مدیر دفتر حراست و امور محرمانه از روند برگزاری آزمون بازدید به عمل آمد.

انتهای پیام/

 

 

نظر شما:
[ لطفاً از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید ]
نام: 
نظر شما: 
*
ایمیل: 
کدامنیتی
*
 
شرکت سهامي مديريت توليد، انتقال و توزيع نيروي برق ايران © کلیه حق و حقوق مادی و معنوی این سایت، متعلق به شرکت توزیع نیروی برق همدان می باشد.