کد خبر : 3596
تاریخ : 1401/8/8
گروه خبری : ستاد

کسب رتبه برتر توسط شرکت توزیع نیروی برق استان همدان در جشنواره شهید رجایی

شرکت توزیع نیروی برق استان همدان در بیست و پنجمین جشنواره شهید رجایی استان همدان موفق به کسب عنوان دستگاه برتر در مجموع شاخص‌های عمومی و اختصاصی شد.

به گزارش روابط عمومی، شرکت توزیع نیروی برق استان همدان در بیست و پنجمین جشنواره شهید رجایی استان همدان موفق به کسب عنوان دستگاه برتر در مجموع شاخص‌های عمومی و اختصاصی بین کلیه دستگاه‌های اجرایی شرکت‌کننده استان شد.

در این راستا طی مراسمی که با حضور مسئولین استانی در سالن شهدای استانداری همدان و معرفی برترین‌های این جشنواره برگزار شد، توسط قاسمی فرزاد، استاندار همدان با اهدای لوح تقدیر و تندیس از سهرابی بیدار، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان تجلیل به‌عمل آمد.

در متن این لوح آمده است:

«ضمن پاسداشت مجاهدت‌ها، تجربه‌ها و دستاوردهای دولتمردان گام اول انقلاب، به خصوص شهیدان رجایی و باهنر، بدینوسیله از جنابعالی و کلیه همکاران آن مجموعه محترم که از طریق اجرای وظایف و ماموریت‌های محوله، مجدانه تلاش به عمل آورده و عنوان دستگاه برتر در مجموع شاخص‌های عمومی و اختصاصی بین کلیه دستگاه‌های اجرایی شرکت‌کنننده استان در ارزیابی عملکرد سال 1400 را کسب نموده‌اید، سپاسگزاری به عمل می‌آید.»

انتهای پیام/

  لینک
https://edch.ir/Press/ShowNews/3596