کد خبر : 3580
تاریخ : 1401/5/31
گروه خبری : ستاد

معاون منابع انسانی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان:

161 نفر از کارکنان شرکت برق همدان مشمول طرح تبدیل وضعیت ایثارگران شدند

معاون منابع انسانی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان گفت: 226 نفر از کارکنان این شرکت متقاضی طرح تبدیل وضعیت ایثارگران شاغل در دستگاه‌های اجرایی بودند که با بررسی مدارک و اسناد، 161 نفر از آنان مشمول این طرح شدند.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، واحد حمیدی اظهار داشت: 226 نفر از کارکنان این شرکت طی سال گذشته و امسال مدارک و درخواست تبدیل وضعیت خود را ارائه دادند که در مجموع شرایط تبدیل وضعیت 161 نفر احراز شد.

وی افزود: در حال حاضر حکم تبدیل وضعیت به قرارداد دائم برای 85 نفر از متقاضیان صادر شده است و در صورت صدور تاییدیه هسته گزینش، به زودی برای 76 متقاضی دیگر نیز این حکم صادر می‌شود.

معاون منابع انسانی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان تصریح کرد: از تعداد 226 متقاضی این طرح، 65 نفر به علت نقص مدارک، عدم برخورداری از شرایط دستورالعمل مربوطه و... مشمول طرح تبدیل وضعیت ایثارگران نشده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: براساس قانون بودجه سال 1401، کارکنان این شرکت که پیش از تاریخ 30 بهمن 1400 نیز مشغول به کار شده‌اند، می‌توانند مدارک و اسناد ایثارگری خود را برای بررسی و طرح در کمیته های مربوطه ارائه کنند.

حمیدی عنوان کرد: اجرای این طرح همچنان ادامه دارد و کارکنان این شرکت می‌توانند بخشنامه طرح تبدیل وضعیت ایثارگران را مطالعه کنند و در صورت دارا بودن شرایط، درخواست خود را به معاونت منابع انسانی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان ارائه دهند.

وی تاکید کرد: کارکنانی که در این طرح به قرارداد دائم تبدیل وضعیت می‌شوند، حکم کارگزینی آن‌ها متناسب با همان مدرک تحصیلی ارائه شده و متناظر با آخرین قرارداد که مشغول به کار بوده‌اند، صادر می‌شود.

معاون منابع انسانی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان افزود: شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، در مجموع 412 نفر پرسنل رسمی و 471 نفر پرسنل تامین نیروی شرکتی و 147 نفر پرسنل حجمی دارد.

انتهای پیام/

 

  لینک
https://edch.ir/Press/ShowNews/3580