کد خبر : 3576
تاریخ : 1401/4/28
گروه خبری : ستاد

کارگاه آموزشی مدیریت از منظر امام علی(ع) در توزیع برق استان همدان برگزار شد

کارگاه آموزشی مدیریت از منظر امام علی(ع) به مناسبت دهه امامت و ولایت در شرکت توزیع نیروی برق استان همدان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، کارگاه آموزشی مدیریت از منظر امام علی(ع) به مناسبت دهه امامت و ولایت با حضور مدیران عامل، معاونین، اعضای هیأت مدیره و شورای فرهنگی صنعت آب و برق استان همدان به میزبانی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان برگزار شد.

رئیس انسجام‌بخشی امور فرهنگی و دینی صنعت آب و برق استان همدان در ابتدای این مراسم ضمن تبریک ایام دهه امامت و ولایت اظهار کرد: مهمترین‌موضوعی که اهمیت آن بیشتر از نماز است ادای امانت است.

حجت‌الاسلام علی ابراهیمی‌فر افزود: غدیر امانتی است در دست ما، نبی مکرم اسلام(ص) زمانی که خطبه غدیر را ابلاغ کردند بارها به مسئله امامت و مهدویت اشاره کردند و فرمودند غدیر باید به همه برسد و از کلمه «بلّغ» استفاده کردند که کلمه امر و واجب است.

وی با بیان اینکه همه ما باید امر غدیر را در تمام مراحل زندگی خود پیاده کنیم، گفت: همه باید خط مشی امام علی(ع) در مدیریت اسلامی را سرلوحه خود قرار دهیم تا از فرصتی که در اختیار ما قرار می‌گیرد بهره بیشتری ببریم.

حجت‌الاسلام موسوی، یکی از اساتید حوزه نیز در ادامه به بیان مباحث مدیریتی از منظر امام علی(ع) پرداخت و اظهار کرد: نهج‌البلاغه قطره‌ای از دریا است که اگر در جامعه مدیریتی ما عمل شود بسیاری از مشکلات کشور حل می‌شود.

انتهای پیام/

  لینک
https://edch.ir/Press/ShowNews/3576