کد خبر : 3563
تاریخ : 1401/2/31
گروه خبری : ستاد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان خبر داد

تبدیل 1500 کیلومتر از شبکه‌های سیمی استان همدان به کابل خودنگهدار

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان گفت: امیدواریم در سال جاری حجم قابل توجهی از شبکه‌های سیمی را به کابل خودنگهدار تبدیل کنیم که برای امسال یک هزار و 500 کیلومتر را در برنامه داریم.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، علی سهرابی‌بیدار در دیدار با فرمانده و کارکنان نیروی انتظامی استان ضمن تقدیر از مشارکت نیروی انتظامی با شرکت توزیع برق استان اظهار داشت: امیدواریم این همکاری‌ها ادامه‌دار و موجب رضایتمندی مردم شود.

وی با اشاره به اقدامات پیشگیرانه این شرکت در راستای مقابله با سرقت تأسیسات گفت: از مهمترین برنامه‌های اجرایی در این زمینه جمع‌آوری سیم‌های مسی و تبدیل آنها به کابل خودنگهدار در سطح استان بوده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان افزود: امیدواریم در سال جاری نیز حجم قابل توجهی از شبکه‌های سیمی را به کابل خودنگهدار تبدیل کنیم که برای امسال یک هزار و 500 کیلومتر را در برنامه داریم.

وی با بیان اینکه گشت‌های تلفیقی نیز اجرایی می‌شود، تصریح کرد: امیدواریم برنامه‌‌های اجرایی باعث ایجاد آرامش و آسایش و ارائه خدمات بیشتری به مردم همدان باشد.

سهرابی‌بیدار با بیان اینکه شناسایی نقاط آلوده را با برگزاری گشت‌های تلفیقی در دستور کار داریم، از تدوین اطلس مناطق آلوده خبر داد.

وی در ادامه با اشاره به پیک بار تابستان سال جاری گفت: در این راستا نیز وزارت نیرو در کنار افزایش تولید با هدفمند کردن نرخ و کاهش یارانه‌های مشترکین پرمصرف، با توجه به پله‌های مصرف مشترکین و کنترل‌پذیری و رویت‌پذیری مشترکین دیماندی به خصوص چاه‌های کشاورزی اقدام کرده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با تأکید بر رعایت الگوی صحیح مصرف توسط مشترکین عنوان کرد: برای عبور از پیک بار امسال نیز نیازمند همراهی مسئولین و مردم هستیم.

فرمانده انتظامی استان همدان نیز در ادامه ضمن تقدیر از زحمات مجموعه شرکت توزیع نیروی برق استان همدان اظهار کرد: نیروی انتظامی در بخش‌های متعدد و گسترده و با توجه به مطالبات زیاد مردمی و دولتی کار پرحجمی دارد.

سردار سلمان امیری با اشاره به مقابله با سرقت گفت: با توجه به اقدامات پیشگیرانه صورت گرفته، استان همدان در زمینه کاهش سرقت تجهیزات و تأسیسات برقی نسبت به دیگر استان‌ها وضعیت بهتری دارد.

در پایان این مراسم از زحمات فرمانده و پرسنل نیروی انتظامی استان همدان تقدیر شد.

انتهای پیام/

 

  لینک
https://edch.ir/Press/ShowNews/3563