کد خبر : 3537
تاریخ : 1400/10/15
گروه خبری : ستاد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان:

وظیفه امروز ما تکریم خانواده شهدا و ایثارگران است

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان گفت: شهدا از جان خود برای عزت اسلام و اهتزاز پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران و امنیت مردم گذاشتند و وظیفه امروز ما است که خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران را تکریم کنیم.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، علی سهرابی بیدار در نشست صمیمی با فرزندان شهدای شاغل در شرکت توزیع برق استان همدان ضمن تسلیت ایام فاطمیه و گرامیداشت دومین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی، شهید مقاومت اظهار داشت: راه و هدف شهدا مقدس بود و امید است همه ما ادامه دهنده راه شهدا باشیم.

وی افزود: شهدا از جان خود برای عزت اسلام و اهتزاز پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران و امنیت مردم گذاشتند و وظیفه امروز ما است که خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران را تکریم کنیم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان عنوان کرد: در حال حاضر شرکت توزیع نیروی برق استان همدان 163 نفر همکار بازنشسته و شاغل ایثارگر دارد که 47 نفر شاغل و 116 نفر بازنشسته هستند.

وی با بیان اینکه تفکر ایثارگری در این شرکت جاری و ساری است، گفت: در عمل و کار نیز این امر در سطح شرکت و خدمت‌رسانی به مردم نمود دارد.

سهرابی بیدار تصریح کرد: امید است با تأسی از راه شهدا قدم‌های بلندتری برای خدمت به مردم برداریم که نتیجه آن رضایت مردم است.

در پایان نیز یکی از هم‌رزمان شهدای مدافع حرم به خاطره‌گویی از شهدای مقاومت پرداخت.

انتهای پیام/

  لینک
https://edch.ir/Press/ShowNews/3537