کد خبر : 3536
تاریخ : 1400/10/15
گروه خبری : ستاد

غبارروبی مزار شهدای گمنام با حضور مدیرعامل و پرسنل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان

مراسم غبارروبی مزار مطهر شهدای گمنام به مناسبت دومین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور مدیرعامل، معاونین، مدیران و کارکنان و بسیجیان شرکت توزیع نیروی برق استان همدان در یادمان شهدای پارک مردم همدان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، مراسم غبارروبی مزار مطهر شهدای گمنام به مناسبت هفته مقاومت و دومین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور مدیرعامل، معاونین، مدیران و کارکنان و بسیجیان شرکت توزیع نیروی برق استان همدان در یادمان شهدای پارک مردم همدان برگزار شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و دومین سالگرد شهید سلیمانی اظهار داشت: شهدا برای حفظ امنیت و استقلال ملت شریف ایران و انقلاب اسلامی از تمام هستی خود گذشتند.

علی سهرابی بیدار افزود: آنچه شهید حاج قاسم سلیمانی را ماندگار کرد اخلاص ایشان و خدمت به مردم بود و امید است ما نیز با استعانت از شهدا ادامه‌دهنده راه آنان باشیم و تمام تلاش خود را برای خدمت خالصانه و صادقانه به مردم بکار گیریم.

در ادامه مدیران و کارکنان شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با قرائت فاتحه به مقام شامخ شهدای گمنام مدفون در پارک مردم همدان  ادای احترام کردند.

غرس نهال به یاد شهدای مقاومت و گرامیداشت سردار دل‌ها شهید حاج‌قاسم سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس از دیگر برنامه‌های اجرایی به مناسبت هفته مقاومت بود که با حضور مدیرعامل، معاونین، مدیران، کارکنان و بسیجیان در محوطه شرکت توزیع نیروی برق استان همدان برگزار شد.

انتهای پیام/

  لینک
https://edch.ir/Press/ShowNews/3536