کد خبر : 3534
تاریخ : 1400/10/8
گروه خبری : ستاد

علی سهرابی بیدار مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان شد

در مراسمی با حضور معاون هماهنگی توزیع توانیر ضمن تقدیر از زحمات شیرزاد جمشیدی، علی سهرابی بیدار به عنوان مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، آیین تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با حضور معاون هماهنگی توزیع توانیر به صورت ویدئوكنفرانسی برگزار شد.

معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر در این مراسم با اشاره به تحولات رخ داده در صنعت برق كشور و به ویژه بخش توزیع، تصریح كرد: تغییرات و نوآوری‌ها همواره سخت و توان‌فرسا است اما ضروری است كه بخش توزیع به سرعت خود را با تحولات و برنامه‌های جدید تنظیم كند.

غلامعلی رخشانی مهر به دو تكلیف قانونی صنعت اشاره كرد و گفت: امسال دربند «د» تبصره 15 شركت‌های توزیع مكلف به نصب كنتورهای هوشمند شده‌اند كه ضروری است این فرایند هرچه سریع‌تر انجام شود چراكه می‌تواند صنعت برق را در اجرای برنامه‌های آتی كمك کند.

وی در خصوص اجرای بند «ی» تبصره 8 نیز كه به تازگی آئین‌نامه اجرایی آن توسط هیات دولت به تصویب رسید، خاطرنشان كرد: در این خصوص نیز شركت‌های توزیع باید به سرعت سامانه‌های خود را برای اجرای این مصوبه آماده و تنظیم کنند.

معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر در ادامه از تلاش‌های مهندس شیرزاد جمشیدی در مدت تصدی مدیرعاملی توزیع نیروی برق همدان تقدیر كرد و گفت: موفقیت‌ها همواره با همراهی همه مجموعه یك شركت توزیع به دست می‌آید كه شایسته تقدیر است.

وی در ادامه ضمن تبریک انتصاب مهندس علی سهرابی بیدار به عنوان مدیرعامل جدید شركت توزیع نیروی برق همدان گفت: برای ادامه روند رو به رشد این شركت، باید همه معاونان  و مدیران در اجرای تحولات و برنامه‌های صنعت برق، با مدیریت هماهنگ باشند.

در ادامه این مراسم نیز شیرزاد جمشیدی مدیرعامل سابق شرکت توزیع نیروی برق استان همدان به ارائه گزارش عملکرد خود در مدت تصدی پرداخت.

در پایان این مراسم ضمن تقدیر از زحمات شیرزاد جمشیدی، علی سهرابی بیدار به عنوان مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان معرفی شد.

 

انتهای پیام/

 

  لینک
https://edch.ir/Press/ShowNews/3534