کد خبر : 3409
تاریخ : 1399/11/25
گروه خبری : برق ملایر

نشست صمیمی فرمانده حوزه مقاومت بسيج شرکت توانير با کارکنان توزیع برق ملایر

به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، نشست صمیمی کارکنان مدیریت توزیع نیروی برق شهرستان ملایر با فرمانده حوزه مقاومت بسيج شرکت توانير برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت توزیع نیروی برق شهرستان ملایر، نشست صمیمی کارکنان مدیریت توزیع نیروی برق شهرستان ملایر با حضور فرمانده حوزه مقاومت بسيج شرکت توانير برگزار شد.

قائم مقام مدیرعامل در توزیع نیروی برق شهرستان ملایر در این جلسه ضمن تبریک ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی و ولادت حضرت زهرا (س)،  گزارشی در خصوص عملکرد پایگاه مقاومت بسیج شهید عباسپور مدیریت توزیع نیروی برق شهرستان ملایر ارائه نمود.

رضا شیردره با اشاره به جایگاه بسیج گفت: از نظر اینجانب همه مردم ایران بسیجی هستند و همکارانم در این مدیریت نمایندگان این قشر عظیم در شهرستان ملایر هستند.

جانشین فرمانده سپاه ناحیه ملایر نیز در ادامه ضمن تبریک دهه فجر اظهار داشت: در شهرستان ملایر با وجود فرماندار بسیجی و خدوم و رزمنده دفاع مقدس، انسجام خوبی بین ادارات و بسیج وجود دارد و مدیر برق شهرستان ملایر نیز جزء مدیران جهادی و انقلابی و بسیجی شهرستان است که از طرف فرمانده سپاه ناحیه ملایر از ایشان تشکر می‌کنم.

سرهنگ فارسی خاطرنشان کرد: اگر روحیه بسیجی سرآمد کارها قرار گیرد، هم مشکلات مردم و هم مشکلات بین ادارات حل می‌شود.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج شرکت توانیر نیز در ادامه اظهار داشت: بنده شاهد همدلی در مجموعه برق استان همدان بین همکاران و دیگر ادارات و دستگاه‌ها بودم و شرکت توزیع برق با توجه به گستردگی زیاد شبکه‌ها خدمات خوبی ارائه می‌دهد.

مجتبي علیرضاپور گفت: رضایت مردم، رضایت نظام است و همه ما در این کار مسئول هستیم و باید وظیفه خود را به درستی انجام دهیم.

انتهای پیام/

  لینک
https://edch.ir/Press/ShowNews/3409