شماره های پیشین   صفحه نخست  |  درباره ما  |  پیوندها  |  جستجو | بایگانی ویژه‌
 مهمترین عناوین این شماره:   
دیدار مدیر توزیع نیروی برق شهرستان نهاوند با بخشدار فیروزان
ادارات و مراکز حساس استفاده از ژنراتور و برق اضطراری را در دستور کار قرار دهند
تبدیل 12 کیلومتر شبکه مسی به کابل خودنگهدار در حوزه امور یک برق همدان
افتتاح و کلنگ‌زنی 102 پروژه برق طی هفته دولت در همدان
مراسم پرفیض زیارت عاشورا در شرکت توزیع برق استان همدان برگزار شد
بهره‌برداری از 3 پروژه برق در حوزه امور یک برق همدان به مناسبت هفته دولت
اجرای مانور جهادی برق استان همدان با هدف بهره‌گیری از توانمندی‌های موجود و افزایش بهره‎وری
بخش کشاورزی و خانگی بیشترین آمار رشد مصرف برق را دارد
تعویض 543 دستگاه کنتور معیوب در بهار
اجرای مانور تعمیرات جهادی با حضور 10 اکیپ اجرایی در منطقه سردرود رزن
برگزاری جلسه هماهنگی توزیع برق و سپاه ناحیه ملایر
مانور جهادی شبکه‌های توزیع برق استان همدان برگزار می‌شود
کاهش 26 درصدی خاموشی‌ها در استان همدان
امضای تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه آزاد و شرکت توزیع برق استان همدان
افتتاح همزمان پروژه‌های نیرورسانی مدیریت توزیع نیروی برق تویسرکان
غبارروبی و عطر افشانی گلزار شهدا با حضور کارکنان برق کبودراهنگ
لزوم نصب 1900 دستگاه کنتور برای تکمیل پروژه کنتورهای فهام در استان همدان
توزیع برق نهاوند تعامل خوبی با کارخانجات و شرکت‌های تولیدی دارد
هزینه‌کرد 60 میلیارد و 489 میلیون ريال در توزیع برق کبودراهنگ
گرامیداشت روز عفاف و حجاب در مدیریت برق رزن
صفحه اول    
 
 
 
 
 
 
 
 • جابجایی
 • خروج
کد مطلب:  942تاریخ انتشار:  24 آبان 1399 - 10:30
چاپ خبر
  
مدیرکل دفتر نظارت بر توزیع شرکت توانیر عنوان کرد
 اجرای مانور جهادی برق استان همدان با هدف بهره‌گیری از توانمندی‌های موجود و افزایش بهره‎وری
مدیرکل دفتر نظارت بر توزیع شرکت توانیر با بیان اینکه مانور جهادی شبکه‌های توزیع برق استان همدان با هدف بهره‌گیری از توانمندی‌های موجود و افزایش بهره‎وری در حال انجام است، گفت: این اقدام در راستای سیاست‌های کلان کشور و بحث اقتصاد مقاومتی و نگاهی که به جهش تولید داریم قابل ارزیابی است.
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، مانور جهادی شبکه‌های توزیع برق استان همدان با حضور صادقی مدیرکل دفتر نظارت بر توزیع شرکت توانیر، جمشیدی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، طالبی مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پورحسینی مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری همدان، سرهنگ امیری فرمانده بسیج ادارات، ستوده رئیس شورای هماهنگی و انسجام بخشی صنعت آب و برق استان و جمعی از مدیران شهرستانی به صورت ویدئو کنفرانس در سالن جلسات شرکت توزیع نیروی برق استان همدان برگزار شد.

مدیرکل دفتر نظارت بر توزیع شرکت توانیر در این مراسم اظهار داشت: ما در شرایطی این مانور را آغاز می‌کنیم که چندی پیش درگیر بحران تابستان و پیک بار بودیم که مدیریت شد و از این مرحله سربلند عبور کردیم.

مسعود صادقی با بیان اینکه این مانور با هدف بهره‌گیری از توانمندی‌های موجود و افزایش بهره‎وری در حال انجام است، گفت: در راستای سیاست‌های کلان کشور و بحث اقتصاد مقاومتی و نگاهی که به جهش تولید داریم این اقدام قابل ارزیابی است.

وی ابراز داشت: در این مانورها با تهیه سناریو و برنامه‌ریزی که از قبل انجام شده است به شکل بسیار هدفمند نسبت به رفع مشکلات شبکه برق اقدام می‌شود و فیدرهایی که دچار خاموشی و مشکل هستند، اصلاح می‌شوند.

مدیرکل دفتر نظارت بر توزیع شرکت توانیر با بیان اینکه از برکات اجرای این مانور بهره‌مندی مشترکین از انرژی با ثبات و پایدار است، ادامه داد: امید است در پایان این مانور نتایج بسیار خوبی حاصل کنیم.

وی با اشاره به بحث شیوع کرونا و تأکید بر اجرای دستورالعمل‌های بهداشتی و ایمنی عنوان کرد: با توجه به این اینکه تعداد زیادی از همکاران در محدوده جغرافیایی مشخص شده در کنار یکدیگر مشغول فعالیت هستند، رعایت تمام دستورالعمل‌های بهداشتی ضرورت دارد.

*اصلاح و تعمیر 74 کیلومتر از شبکه‌های توزیع برق استان در مانور جهادی

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان نیز در ادامه اظهار داشت: امروز مانور جهادی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با ۵۹ اکیپ اجرا می‌شود.

شیرزاد جمشیدی با بیان اینکه این مانور با اعتباری بالغ بر ۲۱۵ میلیون تومان به منظور تعمیرات اساسی ۷۴ کیلومتر از شبکه‌های توزیع با مشارکت ۲۵۰  نفر در حال انجام است، گفت: این طرح به صورت همزمان در پنج شهرستان همدان، ملایر، نهاوند، رزن و کبودراهنگ برگزار می‌شود.

وی افزود: این مانور بر روی ۶ فیدر ۲۰ کیلوولت که تامین بخشی از انرژی مشترکین برق را بر عهده دارند انجام می‌شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با بیان اینکه با توجه به شرایط کرونایی، رعایت پروتکل‌های بهداشتی اهمیت ویژه‌ای دارد، گفت: در حالت عادی اجرای این برنامه و انجام اصلاحات و تعمیرات شبکه هفته‌ها به طول می‌انجامید که با برنامه‌ریزی صورت گرفته و انجام مانور این اصلاحات طی 4 ساعت با فعالیت جهادی اکیپ‌ها انجام می‌شود.

وی با اشاره به اهداف اجرایی مانور عنوان کرد: افزایش قابلیت اطمینان و تاب‌آوری شبکه، کاهش خاموشی‌ها و انرژی توزیع نشده، استفاده هدفمند و بهینه از اعتبارات و نقدینگی، ارتقاء سطح آمادگی پرسنل به منظور مقابله با بحران‌های احتمالی و افزایش ایمنی شهروندان و رفع کانون‌های خطر از اهداف اجرایی این مانور است.

جمشیدی با اشاره به شناسایی کانون‌های خطر تصریح کرد: طی یک ماه گذشته اطلاعات را جمع‌آوری کرده و عارضه‌های شبکه‌ها احصاء شد.

وی با بیان اینکه این تعمیرات به منظور رفع مشکلات شبکه‌ها است، گفت: نکته حائز اهمیت این است که ما در بحران‌های مختلف از جایی کمک نگرفته‌ایم و از ظرفیت خود شرکت توزیع استفاده کردیم که این امر به دلیل همدلی، وفاق و مدیریت خوب حاکم در استان و مجموعه است.

انتهای پیام/

 • جابجایی
 • خروج
کد مطلب:  950تاریخ انتشار:  24 آبان 1399 - 10:38
چاپ خبر
  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان خبر داد
 افتتاح و کلنگ‌زنی 102 پروژه برق طی هفته دولت در همدان
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان از افتتاح و کلنگ‌زنی 102 پروژه برق با اعتبار 576 میلیارد و 851 میلیون ریال طی هفته دولت در همدان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، شیرزاد جمشیدی با تسلیت فرا رسیدن ماه محرم و ایام سوگواری حسینی و گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر با اشاره به پروژه‌های آماده افتتاح در این هفته اظهار داشت: امسال 60 پروژه با اعتبار 439 میلیارد و 231 میلیون ریال در استان همدان به بهره‌برداری می‌رسد.

وی افزود: از این تعداد پروژه، 11 پروژه با اعتبار 37 میلیارد و 300 میلیون ریال در شهرستان همدان، هفت پروژه با اعتبار 46 میلیارد و 700 میلیون ریال در اسدآباد، هفت پروژه با اعتبار 30 میلیارد و 300 میلیون ریال در فامنین و 12 پروژه با اعتبار 146 میلیارد و 324 میلیون ریال در شهرستان نهاوند افتتاح می‌شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان تصریح کرد: هفت پروژه نیز با اعتبار 22 میلیارد و 200 میلیون ریال در شهرستان‌های رزن و درگزین، پنج پروژه با 24 میلیارد و 830 میلیون ریال در کبودراهنگ، سه پروژه با 89 میلیارد ریال در ملایر و پنج پروژه با اعتبار 33 میلیارد و 900 میلیون ریال در شهرستان بهار آماده بهره‌برداری است.

وی افزود: این پروژه‌ها در قالب 9 محور شامل اصلاح و بهینه‌سازی شبکه‌های شهری و روستایی، توسعه فیدرهای جدید، تأمین برق مشترکین، طرح‌های کاهش تلفات، توسعه و بهبود سیستم‌های روشنای معابر، سرمایه‌گذاری و توسعه در پروژه‌های GIS و ICT شرکت، مدیریت مصرف و ایجاد قدرت مانور تعریف شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان عنوان کرد: در راستای تأمین برق مستمر و افزایش ضریب پایداری شبکه 111 کیلومتر ‌اصلاح و بهینه‌سازی شبکه‌های شهری و روستایی و تبدیل شبکه مسی به کابل خودنگهدر در سطح استان با اعتبار 105 میلیارد و 221 میلیون ریال انجام شد.

وی با بیان اینکه برای تأمین برق متقاضیان جدید تعداد 83 پست هوایی و زمینی به ظرفیت 4 هزار و 925 کیلوولت آمپر نصب شده است، گفت: برای برق‌دار شدن مشترکین جدید 22.7 کیلومتر شبکه با اعتبار 107 میلیارد و 555 میلیون ریال احداث شده است.

جمشیدی افزود: در راستای افزایش سطح رفاه اجتماعی و همچنین رضایت‌مندی مشترکین استان 9 کیلومتر توسعه و بهبود سیستم‌های روشنایی معابر در سطح شهرها و روستاها با هزینه‌کرد 6 میلیارد و 991 میلیون ریال صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه برای تأمین برق متقاضیان و همچنین پایداری شبکه مشترکین 11.2 کیلومتر فیدرگیری جدید با اعتبار 24 میلیارد و 300 میلیون ریال انجام شده است، اظهار داشت: طرح کاهش تلفات با هدف جلوگیری از هدررفت انرژی از 10.18 درصد در سال 98 به 9.7 درصد برای سال جاری در دو بخش فنی و غیرفنی برنامه‌ریزی شده و در حال اجرا است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با اشاره به بازرسی و تعویض لوازم اندازه‌گیری معیوب مشترکین ادامه داد: در این راستا تعداد 48 هزار کنتور طی سال جاری بازرسی و 7 هزار دستگاه از کنتورهای معیوب نیز تعویض شد‌ه‌اند.

وی با بیان اینکه در پروژ‌های افتتاحیه هفته دولت مبلغ 166 میلیارد و 314 میلیون ریال برای پروژه‌های طرح کاهش تلفات هزینه شده است، اضافه کرد: علاوه بر تعویض کنتورهای معیوب، حدود 25.5 کیلومتر از شبکه‌های مسی به کابل خودنگهدار تبدیل شده است.

جمشیدی بیان داشت: همچنین در محور قدرت مانور 5 میلیارد و 150 میلیون ریال و در محور سرمایه‌گذاری در GIS و ICT 700 میلیون ریال پروژه طی هفته دولت افتتاح می‌شود.

وی یادآور شد: یک هزار و 65 کیلووات نیروگاه‌های خورشیدی نیز به ظرفیت انشعاب در سطح استان با اعتبار 244 میلیارد و 950 میلیون ریال به بهره‌برداری می‌رسد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با اشاره به پروژه‌های آماده کلنگ‌زنی عنوان کرد: در هفته دولت امسال عملیات اجرایی 42 پروژه با اعتبار 137 میلیارد و 620 میلیون تومان در استان آغاز می‌شود.

وی تصریح کرد: از این تعداد پروژه 14 پروژه با اعتبار 36 میلیارد و 270 میلیون ریال در شهرستان همدان، 6 پروژه با 74 میلیارد و 500 میلیون ریال در ملایر، پنج پروژه با اعتبار 3 میلیارد و 365 میلیون ریال در نهاوند، چهار پروژه با 4 میلیارد و 500 میلیارد در نهاوند، هفت پروژه با 8 میلیارد و 85 میلیون ریال در کبودراهنگ، چهار پروژه با 3 میلیارد و 700 میلیون ریال در رزن و دو پروژه با 7 میلیارد و 200 میلیون ریال اعتبار در فامنین کلنگ‌زنی می‌شود.

جمشیدی بیان داشت: هدف از اجرا و کلنگ‌زنی طرح‌های عنوان شده، رسیدن به شاخصه‌های مورد نظر در بخش‌های کاهش تلفات، افزایش تاب‌آوری و قابلیت اطمینان شبکه و مدیریت بار و مصرف استان است.

وی در ادامه با بیان اینکه امسال با تلاش همکاران و مشارکت خوب مردم توانستیم پیک سال 99 را بدون خاموشی سپری کنیم، گفت: پیک بار استان به 731 مگاوات در سال جاری رسید، که این میزان نسبت به پیک سال گذشته که 694 مگاوات بود 5.3 درصد افزایش داشت.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان افزود: در راستای کاهش و کنترل پیک طرح‌های مصوب شرکت توانیر شامل طرح ذخیره عملیاتی صنایع، طرح جابجایی روز تعطیل هفته، طرح ویژه چاه‌های کشاورزی و صنایع وابسته، بکارگیری مولدهای خودتامین، طرح ویژه ایستگاه‌های گاز فشرده جایگاه‌های (CNG)، مشترکین اداری، عمومی، تجاری و تعرفه سایر مصارف، ساعات کار برنامه‌ریزی شده صنایع و طرح کاهش مصرف در ساعات اوج بار و 24 ساعته در استان اجرایی و عملیاتی شد.

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در راستای کنترل پیک بار گفت: امسال 8 هزار و 571 تفاهمنامه همکاری در قالب طرح‌های شرکت توانیر با مشترکین در تعرفه‌های مختلف منعقد شد که نتیجه آن کاهش 70 مگاوات مدیریت انرژی بود.

جمشیدی یادآور شد: از اقدامات خوبی که در این زمینه هر سال پیگیری و اجرایی می‌شود طرح‌های تشویقی مدیریت مصرف در بخش کشاورزی است که امسال نیز با 7 هزار و 854 کشاورز تفاهمنامه همکاری امضا شد که بر اساس آن در زمان اوج بار، برق مصرفی خود را کاهش دادند.

انتهای پیام/

 • جابجایی
 • خروج
کد مطلب:  953تاریخ انتشار:  24 آبان 1399 - 10:42
چاپ خبر
  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان عنوان کرد
 کاهش 26 درصدی خاموشی‌ها در استان همدان
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با بیان اینکه تحرک و جهش خوبی را در بحث‌های وصول مطالبات، مدیریت پیک بار و کاهش خاموشی‌ها در شرکت شاهد هستیم، گفت: با اقدامات خوبی که صورت گرفت حدود 26 درصد کاهش خاموشی‌ها را داشتیم که مرهون زحمات همه همکاران است.
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، شیرزاد جمشیدی در نشست صمیمی با فرزندان شهدا شاغل در شرکت توزیع برق همدان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و تسلیت ایام محرم اظهار دشت: امنیت و آسایش امروز ما مرهون مجاهدت و زحمات شهدا و ایثارگران است بنابراین همه ما باید این امنیت را قدر بدانیم.

وی با اشاره به شاخص محور بودن عملکرد شرکت افزود: با توجه به شاخص‌های عمومی و اختصاصی باید اهداف را مشخص و با تعیین برنامه راهبردی و برنامه‌ریزی درست آنها را محقق کنیم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با بیان اینکه در این راستا باید خاموشی‌ها، تلفات و زمان واگذاری انشعاب را کاهش دهیم و پاسخگویی بار و مدیریت مصرف به درستی انجام شود، گفت: با همراهی خانواده و فرزندان شهدا آینده بهتری برای شرکت خواهیم داشت.

وی با بیان اینکه تحرک و جهش خوبی را در بحث‌های وصول مطالبات، مدیریت پیک بار و کاهش خاموشی‌ها در شرکت شاهد هستیم، گفت: با اقدامات خوبی که صورت گرفت حدود 26 درصد کاهش خاموشی‌ها را داشتیم که مرهون زحمات همه همکاران است.

* تمام قوانین و بخشنامه‌های مرتبط با فرزندان شهدا و ایثارگران در شرکت اعمال شده است

جمشیدی ادامه داد: در سال جاری نیز برنامه‌ها در تمام حوزه‌ها از قبیل منابع انسانی، مالی، حقوقی، مهندسی و... مشخص شده و انتظار می‌رود ایثارگران و فرزندان شهدا که به نوعی صاحبان انقلاب هستند با کار انقلابی و جهادی و پیگیری امور که از تأکیدات مقام معظم رهبری است، در این زمینه ما را یاری کنند.

وی با بیان اینکه تمام قوانین و بخشنامه‌های مرتبط با فرزندان شهدا و ایثارگران در شرکت پیگیری و اعمال شده است، افزود: سرکشی از خانواده‌های شهدا نیز در برنامه است که با مساعد شدن وضعیت کرونا اجرایی می‌شود.

در ادامه این برنامه نیز فرزندان شهدا به بیان مسائل و نظرات خود پرداختند.

انتهای پیام/

 • جابجایی
 • خروج
کد مطلب:  935تاریخ انتشار:  24 آبان 1399 - 10:6
چاپ خبر
  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان خبر داد
 تبدیل 400 کیلومتر از شبکه‌های مسی استان همدان به کابل خودنگهدار
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان از تبدیل 400 کیلومتر از شبکه‌های مسی استان همدان به کابل خودنگهدار طی سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان به همراه مدیران دفتر حراست، حقوقی و روابط عمومی با حضور در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی استان همدان از زحمات سردار کامرانی صالح و همکاران ایشان در راستای برگزاری گشت‌های مشترک برای کاهش سرقت‌ها و پیشبرد اهداف توزیع برق تقدیر کردند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان در این دیدار ضمن تقدیر از تلاش‌های مجاهدانه نیروی انتظامی در برقراری امنیت و آسایش جامعه اظهار داشت: در راستای پیشگیری از سرقت، سال گذشته 180 کیلومتر از شبکه مسی استان به کابل خودنگهدار تبدیل شد.

شیرزاد جمشیدی با بیان اینکه امسال نیز 400 کیلومتر از شبکه‌های مسی استان همدان به کابل خودنگهدار تبدیل می‌شود، گفت: در این زمینه با همکاری نیروی انتظامی استان نقاط پر عارضه شناسایی و مشخص شده و در این خصوص نقشه اطلس برای استان تهیه شده است که در اولویت تبدیل شبکه مسی به کابل خودنگهدار است.

وی در ادامه با اشاره به اقدامات انجام شده شرکت برای عبور از پیک بار سال 99 عنوان کرد: با توجه به اقدامات و تلاش‌های صورت گرفته با وجود افزایش دما با مدیریت و مشارکت مردم توانستیم پیک استان را بدون خاموشی سپری کنیم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان تصریح کرد: امید است این همراهی و همکاری همچنان به صورت مداوم و مستمر ادامه داشته باشد تا پایداری برق و رضایت مردم را داشته باشیم.

* باید راه‌های نفوذ به مراکز حساس مورد ارزیابی قرار گیرد

فرمانده انتظامی استان همدان نیز در ادامه ضمن تقدیر از همکاری شرکت توزیع نیروی برق استان همدان اظهار داشت: برنامه‌ها و اقدامات باید قدرت ایجاد بازدارندگی از جرم را داشته باشد.

سردار بخشعلی کامرانی‌صالح افزود: در حوزه برق برای پیشگیری از سرقت تجهیزات و شبکه‌ها باید از شیوه‌های جدیدی از قبیل کابل‌های خودنگهدار، تبدیل شبکه‌های هوایی به زمینی و... استفاده شود.

وی با بیان اینکه اقدامات خوبی در خصوص کشف سرقت‌ها در سطح استان انجام شده است، گفت: در حوزه خدمات‌رسانی به مردم نباید خللی ایجاد شود.

فرمانده انتظامی استان همدان با اشاره به اینکه دغدغه شرکت توزیع برق استان برای استمرار برق و افزایش امنیت جامعه بسیار ارزنده است، افزود: باید در حوزه سخت‌افزاری و نرم‌افزاری تجهیزات و شبکه‌ها کنترل و بازبینی شود.

وی ابراز داشت: باید راه‌های نفوذ به مراکز حساس مورد ارزیابی قرار گیرد و در صورت نیاز به افزایش امنیت آنها اهتمام ویژه داشت.

انتهای پیام/

 • جابجایی
 • خروج
کد مطلب:  941تاریخ انتشار:  24 آبان 1399 - 10:20
چاپ خبر
  
مدیر توزیع برق شهرستان کبودراهنگ خبر داد
 هزینه‌کرد 60 میلیارد و 489 میلیون ريال در توزیع برق کبودراهنگ
مدیر توزیع برق شهرستان کبودراهنگ گفت: از ابتدای سال تاکنون از منابع داخلی مبلغ 60 هزار و 489 میلیون ريال هزینه شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، علی هائل همدانی با اشاره به هزینه‌کرد مبلغ 60 میلیارد و 489 میلیون ريال از ابتدای سال تاکنون در توزیع برق کبودراهنگ، اظهار داشت: مبلغ 40  میلیارد ريال در بخش اصلاح و بهینه‌سازی و افزایش پایداری شبکه و 2.6 میلیارد ريال در بخش تعمیرات و نگهداری شبکه‌های موجود برایارائه سرویس مطلوب به مشترکین هزینه شده است.

وی افزود: در اجرای طرح‌های کاهش تلفات که جزء سیاست‌های اصلی وزارت نیرو است مبلغ 15 میلیارد ريال هزینه شده است.

مدیر توزیع برق کبودراهنگ عنوان کرد: یکی از وظایف ما تلاش برای ارائه برق مطمئن به مشترکین است و در همین راستا اقدامات بسیاری برای بهبود شبکه‌های موجود داشتیم که  باعث شده شاهد روند کاهش مصرف نسبت به سال‌های قبل باشیم و همین امر موجب شده که جایگاه مناسبی در سطح استان داشته باشیم.

وی در ادامه به ایجاد نیروگاه‌های خورشیدی در سطح شهرستان اشاره کرد و گفت: ما آمادگی داریم که با انجام مشاوره برای متقاضیان در این زمینه جذب سرمایه داشته باشیم.

هایل همدانی همچنین به بدهی 12 میلیارد و 898  میلیون تومانی توزیع برق کبودراهنگ از مشترکین اشاره کرد و افزود: اگر این مطالبات توسط مردم پرداخت شود می‌توانیم از همین محل شبکه‌ها را نوسازی کنیم، شبکه جدید احداث کنیم، شبکه روشنائی معابر مناسبی داشته باشیم و بسیاری اقدامات دیگر برای رفاه بیشتر مردم انجام دهیم.

وی ادامه داد: از مردم تقاضا داریم با پرداخت به موقع قبض برق ما را در این زمینه یاری کنند و همکاری‌های لازم را با شرکت توزیع برق داشته باشند.

مدیر توزیع برق کبودراهنگ ابراز داشت: درخواست دیگری که از مردم داریم این است که در ساخت و سازهائی که انجام می‌دهند قبل از هرگونه اقدام نسبت به رعایت حریم شبکه‌ها به خصوص شبکه‌های فشار متوسط که دارای خطرات بالقوه‌ای است توجه ویژه‌ای داشته باشند تا در این زمینه دچار مشکل نشوند.

وی با بیان اینکه تعداد مشترکین شهرستان 43 هزار مشترک است، گفت: در حال حاضر برق شهرستان از 29 فیدر فشار متوسط تغذیه می‌شود و پیک بار همزمان شهرستان تاکنون 52.2 مگاوات است.

هایل همدانی با اشاره به وجود یک هزار و 571 کیلومتر شبکه فشار متوسط، 762 کیلومتر شبکه فشار ضعیف و یک هزار و 414 دستگاه پست توزیع اختصاصی و عمومی در سطح شهرستان عنوان کرد: تعداد 595 حلقه چاه آب کشاورزی در شهرستان برقدار است و از 128 روستای شهرستان کبودراهنگ و همه روستاها از نعمت برق برخوردار هستند.

وی بیان داشت: برای حمایت از افراد و اقشار آسیب‌پذیر با ارائه معرفی نامه و مدارک لازم یک انشعاب رایگان به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره)، بهزیستی و خانواده‌های معظم شهداء و ایثارگران واگذار می‌کنیم و اگر کسی بخواهد در یک منطقه‌ای به صورت موقت از شبکه برق استفاده کند ما این آمادگی را داریم که یک انشعاب موقت واگذار کنیم.

مدیر توزیع برق کبودراهنگ اظهار داشت: از ابتدای سال تاکنون حدود 124 چراغ روشنائی در شهرستان نصب کرده‌ایم و 27 هزار و 126 دستگاه انواع مختلف چراغ در سطح شهرستان داریم که با دو دستگاه بالابر به صورت برنامه‎ریزی شده در روستاها و با درخواست دهیاری و در شهرها با  بازدید پرسنل درخواست‌های مردمی انجام می‎شود.

وی گفت: تمامی پروتکل‌های بهداشتی و دستورالعمل‌های حوزه پیشگیری و مقابله با کرونا در مدیریت توزیع برق شهرستان کبودراهنگ توسط همکاران و درحین اجرای پروژه‌های عمرانی به دقت رعایت می‌شود.

هایل همدانی اصلاح و تعمیرات فیدرهای 20 کیلوولت کبودراهنگ به طول 258 کیلومتر و فشار ضعیف به طول 40 کیلومتر، اصلاح و تعمیرات روشنائی معابر شهری و روستائی 128 روستا و تعویض تیرهای چوبی 24 اصله پایه 12.800  با هدف کاهش تلفات در شبکه‌های توزیع، نبود نیاز به شاخه‌زنی درختان جدید در حوزه شبکه فشار ضعیف و بهبود سیما و منظر شهر از بابت تاسیسات برق و مبلمان شهری را از دیگر اقدامات اجرایی این مدیریت برشمرد.

وی از  تبدیل 15 کیلومتر سیم مسی فرسوده به کابل خودنگهدار با نصب 108 اصله پایه 9.400 سیمانی جدید با اعتباری بالغ بر 8 میلیارد و 850 میلیون ریال خبر داد و گفت: تبدیل برق غیرمجاز به مجاز 72 مشترک و تشکیل 250 پرونده حقوقی برق‌های غیرمجاز، تعویض کنتورهای معیوب تکفاز 572 دستگاه و 3 فاز 5 دستگاه  در راستای طرح کاهش تلفات توانیر نیز انجام شده است.

مدیر توزیع برق کبودراهنگ عنوان کرد: توسعه شبکه فشار ضعیف هوایی  روستایی به متراژ 2.2 کیلومتر به تعداد 70 اصله پایه 9.400 برای جهت برقدار کردن متقاضیان جدید روستایی، برقرسانی به مجتمع عظیمی کردآباد به تعداد 68 دستگاه کنتور برق تکفاز و برقرسانی به مجتمع تجاری به تعداد 48 دستگاه کنتور برق تکفاز نیز از دیگر فعالیت‌ها بوده است.

انتهای پیام/

 

 • جابجایی
 • خروج
کد مطلب:  951تاریخ انتشار:  24 آبان 1399 - 10:40
چاپ خبر
  
 امضای تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه آزاد و شرکت توزیع برق استان همدان
شرکت توزیع نیروی برق استان و دانشگاه آزاد اسلامی همدان تفاهمنامه همکاری آموزشی – پژوهشی امضا کردند.
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، با توجه به نقش آموزش در بالندگی، بهبود و ارتقاء عملکرد سازمانی و در راستای ایجاد بستر مناسب برای همکاری های متقابل و با توجه به نقش غیرقابل انکار مراکز علمی و دانشگاهی در حل معضلات و مشکلات فرا روی دستگاه‌های اجرایی، تفاهم‌نامه‌ای بین دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان و شرکت توزیع نیروی برق استان همدان منعقد شد.

موضوع این تفاهمنامه در راستای همکاری‌های علمی، پژوهشی، آموزشی، توسعه و فناوری برای ارتقاء بهبود سطح دانش و به کار گیری فناوری‌های نوین برای طرفین است.

از جمله زمینه‌های همکاری دو جانبه نیز می‌توان به استفاده از امکانات آزمایشگاهی طرفین با لحاظ کردن تخفیفات و تسهیلات، برگزاری کلاس‌ها، کارگاه‌ها، دوره‌های آموزشی، تعریف و اجرای پروژه‌های تحقیقاتی، استفاده از امکانات کتابخانه‌ای و نرم‌افزاری طرفین و همکاری در زمینه ارائه خدمات دستگاه عیب‌یابی کابل‌های زمینی در قالب قرارداد اشاره کرد.

انتهای پیام/

 • جابجایی
 • خروج
کد مطلب:  958تاریخ انتشار:  26 آبان 1399 - 9:16
چاپ خبر
  
مدیر توزیع نیروی برق شهرستان بهار خبر داد
 تعویض 543 دستگاه کنتور معیوب در بهار
مدیر توزیع نیروی برق شهرستان بهار گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 543 دستگاه كنتور معیوب برق در سطح شهرستان تعویض شده است.
به گزارش روابط عمومی توزیع برق بهار، مازیار بلالی‌مقدم اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون 543  دستگاه  كنتور معیوب برق در سطح شهرستان  تعویض شد كه پیش‌بینی می‌شود این تعداد تا پایان امسال به یک هزار و 350 دستگاه برسد.

وی با اشاره به اینكه تعویض به روز كنتورهای خراب مشتركین در چند سال گذشته از اولویت‌های كاری شركت توزیع برق استان بوده است، افزود: با توجه به موضوع كاهش تلفات برق كه از اولویت‌های اول صنعت برق محسوب می‌شود سالانه تعویض یک هزار تا یک هزار و 500 دستگاه  كنتور خراب برق هدفگذاری شده است.

مدیر توزیع نیروی برق شهرستان بهار با بیان اینكه در سال 98 تعداد 760 كنتور معیوب برق تعویض شده است، خاطرنشان كرد: هزینه تعویض كنتورهایی كه به علت استهلاك خراب شده به عهده شركت توزیع برق بوده اما در صورت دستكاری یا جابه جایی توسط افراد هزینه تعویض این كنتورها به عهده مشترك خواهد بود.

به گفته وی، از 49 هزار مشترك برق در شهرستان، بالغ بر 50 درصد كنتورهای مكانیكی و مابقی از كنتورهای دیجیتالی استفاده می‌كنند.

بلالی‌مقدم تصریح كرد: بیشترین  تعویض كنتورهای برق در سال جاری مربوط به مشتركین خانگی است كه 90 درصد مشتركین برق شهرستان را تشکیل می‌دهند و از این تعداد 80 درصد تك فاز  و 20 درصد دیگر از برق سه فاز استفاده می‌كنند.

*تبدیل 15 کیلومتر سیم مسی به کابل خودنگهدار

وی اظهار داشت: از محل اعتبارات طرح کاهش تلفات توانیر به میزان 15 کیلومتر شبکه سیمی و فرسوده توزیع برق به کابل خودنگهدار تبدیل شد.

مدیر توزیع برق شهرستان بهار هدف از تبدیل سیم‌های مسی شبکه فشار ضعیف با کابل خودنگهدار را افزایش قابلیت اطمینان شبکه، تامین برق مطمئن و پایدار مشترکین، پیشگیری از سرقت و برق‌های غیر مجاز و توجه به مسایل زیست‌محیطی با حذف شاخه‌زنی درختان در تماس با شبکه عنوان کرد.

وی با بیان اینکه این برنامه طبق برنامه توانیر مبنی بر کاهش تلفات نیروی برق اجرا شد، گفت: 4.5 کیلومتر از تبدیل سیم به کابل در شهر مهاجران، 4.5 کیلومتر در  شهر بهار، 4 کیلومتر در شهر صالح آباد و 2 کیلومتر در شهر لالجین نیز اجرا شده است.

بلالی‌مقدم  گفت: اعتبار هزینه شده برای پروژه مذکور 7 میلیارد و 800 میلیون ریال بوده که از محل اعتبارات کاهش تلفات توانیر هزینه شده است.

انتهای پیام/

 

سایت شرکت توزیع نیروی برق استان همدان/20 آبان 1393 ساعت 8:7
خدمات الکترونیکی/20 آبان 1393 ساعت 8:38
مناقصه و مزایده /20 آبان 1393 ساعت 8:59
خبرخوان توزیع برق/20 آبان 1393 ساعت 9:6
پیشخوان خدمت استانداری همدان/20 آبان 1393 ساعت 9:17
شرکت توانیر/20 آبان 1393 ساعت 9:12
وزارت نیرو/2 شهریور 1391 ساعت 9:38
  صفحه نخست  |  درباره ما  |  پیوندها  |  جستجو
کلیه حقوق قانونی این سایت متعلق به شرکت توزیع برق استان همدان بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است
طراحی و تولید: « رایان راد »