شماره های پیشین   صفحه نخست  |  درباره ما  |  پیوندها  |  جستجو | بایگانی ویژه‌
 مهمترین عناوین این شماره:   
در آستانه شکسته شدن پیک برق هستیم
توزیع برشورهای آموزشی و مدیریت مصرف برق در مساجد استان همدان
مشارکت 395 واحد صنعتی در طرح‌های تشویقی مدیریت مصرف شرکت توزیع برق همدان
اطلاع‌رسانی طرح‌های مدیریت بار در شهرستان تویسرکان
اجرای مانور پایش کنترل مصرف برق ادارات در رزن
نشست آموزشی دهیاران شهرستان فامنین
طلب 120 میلیارد تومانی شرکت توزیع برق استان همدان از مشترکین
اصلاح و بهینه‌سازی شبکه‌های فرسوده برق ملایر رضایتمندی مشترکین را به‌همراه داشت
هزینه‌کرد بیش از 15 میلیارد تومان برای توسعه و اصلاح شبکه برق کبودراهنگ و بهار
طلب 70 میلیارد ریالی توزیع برق بهار از مشترکین
ارتقای شاخص وصول مطالبات در توسعه زیرساخت‌های برق شهرستا‌ن‌ها مؤثر است
تخصیص 8 میلیارد و 850 میلیون تومان اعتبار به توزیع برق تویسرکان
برگزاری مانور پایش و کنترل مصرف برق ادارات در امور یک برق همدان
پیام تسلیت مدیرعامل شرکت توزیع برق استان همدان در پی درگذشت نماینده مردم بهار و کبودراهنگ
طلب 32 میلیارد تومانی توزیع برق ملایر از مشترکین
دیدار مدیرعامل توزیع برق استان همدان با نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی
کاورینگ فیدر فشار متوسط خط زرین دشت نهاوند با حضور 10 اکیپ عملیاتی
سرکشی معاون مهندسی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان از برق اسدآباد
جمع‌آوری 634 فقره برق غیرمجاز در کبودراهنگ
اجرای پروژه فیدرگیری 20kv پست کرفس
صفحه اول    
 
 
 
 
 
 
 
 • جابجایی
 • خروج
کد مطلب:  900تاریخ انتشار:  26 شهریور 1399 - 14:2
چاپ خبر
  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان خبر داد
  وصول 102 درصدی توزیع برق همدان در اردیبهشت ماه امسال
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان گفت: از اردیبهشت ماه سال جاری با همت همکاران و کار جهادی بدون قطع انشعاب مشترکین، وصول 102 درصدی را تجربه کردیم.
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، شیرزاد جمشیدی در جلسه کمیته تبیین استراتژی، خط مشی و راهبردهای شرکت توزیع برق استان اظهار داشت: با توجه به شرایط کرونایی پیگیری‌های خوبی در خصوص برنامه‌های اجرایی شرکت انجام شد.

وی با اشاره به دیدار با معاونین و مدیران وزارت نیرو و توانیر افزود: طی این دیدارها دغدغه‌ها و مشکلات جمع‌بندی شده شرکت در قالب 15 مورد در بخش‌های مختلف از قبیل زیرساختی، بهره‌برداری، توسعه‌ای، نرم‌افزاری، نقلیه، امکانات، مباحث مالی و بدهی‌ها مطرح شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان تصریح کرد: استفاده از حواله ارزی، بحث تأمین برق مساکن مهر، استفاده از تسهیلات بانکی و اعتبارات استانی و تأمین نیروگاه قابل حمل خورشیدی به تعداد 650 مورد برای عشایر استان نیز از جمله مباحثی است که باید در دستورکار شرکت قرار گیرد.

وی با بیان اینکه در اسفند ماه 98 و فروردین امسال شرایط خوبی در حوزه وصول مطالبات و درآمدها نداشتیم، گفت: طی دو ماه مذکور 78 درصد وصول داشتیم که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 10 درصد کاهش داشت.

جمشیدی ادامه داد: از اردیبهشت ماه سال جاری با همت همکاران و کار جهادی بدون قطع انشعاب مشترکین، وصول 102 درصدی را تجربه کردیم که در دو شهرستان این میزان پایین‌تر بود که امید است با همت والا به 100 درصد برسند.

وی با بیان اینکه در سال گذشته هزینه‌کردهای شرکت از مبالغ تخصیص یافته بیشتر بود، گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته مقرر شد بعد از ایام کرونا سقف پرداختی جاری شرکت اصلاح شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان ابراز داشت: توجه به زیرساخت‌های بهره‌برداری از دیگر موضوعاتی است که باید در دستور کار قرار گیرد و تجهیزات شرکت از قبیل خودروهای اتفاقات عملیات، بالابرها، تجهیزات عیب‌یابی و... برای بهره‌وری بیشتر ارتقاء یافته و بروزرسانی شوند.

وی با تأکید بر پیگیری وصول مطالبات عنوان کرد: امید است با پیگیری مدیران و همکاری مشترکین بتوانیم خدمات‌رسانی خوبی به مردم داشته باشیم.

جمشیدی در ادامه بر شناسایی ریسک‌های شرکت به ویژه در بخش مالی و توجه ویژه به بحث مدیریت زمان تأکید کرد و گفت: باید درک کاملی از چشم‌انداز، اهداف و استراتژی‌های شرکت صورت گیرد تا برنامه محور و شاخص محور حرکت کنیم.

وی با بیان اینکه باید نقاط قوت و ضعف و بهبود مشخص شود، اظهار داشت: با توجه به اقدامات خوب و جهادی که در سطح شرکت صورت گرفته قطار توسعه شرکت با شتاب در حال حرکت بوده و امید است همه مدیران برای توسعه بیشتر در این زمینه همراهی لازم را داشته باشند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با اشاره به برنامه‌های پیش‌بینی شده برای کاهش پیک بار تابستان گفت: برنامه کنترل پیک به خوبی پیش می‌رود و تفاهمنامه‌ها در حال انجام است.

وی افزود: در بحث تعمیرات خط گرم، کنترل خاموشی‌ها و کاهش تلفات نیز برنامه‌های مدونی پیش‌بینی شده که امید است با پیگیری‌های مستمر همکاران، پایان سال نوید روزهای خوبی برای شرکت توزیع باشد.

جمشیدی با تأکید بر توجه ویژه به نیروی انسانی و بحث آموزش در این حوزه تصریح کرد: اولویت ما در شرکت تأمین نیروی انسانی مجرب و متخصص است.

وی با اشاره به تأکید مقام معظم رهبری بر تحقق شعار سال مبنی بر «جهش تولید» عنوان کرد: جهش تولید یعنی جهش در زمان و پیگیری‌ها، پاسخگویی، نظارت و کنترل، ارتقای ایمنی مردم و پیمانکاران، بازدیدها و سرکشی‌ها و ... که باید با سرعت انجام گیرد تا به تولید در استان از نظر زیرساختی کمک شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان افزود: در حوزه تحقیقات نیز شرکت مصمم است تا از نتایج پروژه‌ها به خوبی استفاده کند.

وی با تأکید بر انجام ممیزی ISO و HSE توسط دفتر تحول اداری بیان داشت: دستورالعمل‌های ابلاغ شده باید عملیاتی و اجرایی شود و هیچ دستورالعمل و آیین نامه‌ای بایگانی نشود.

جمشیدی با بیان اینکه ساماندهی نیروهای شرکت‌های توزیع از دیگر اقدامات مهم در حال اجرا است، گفت: این امر ظرفیت خوبی است تا همکارانی که دارای چارت هستند با توجه به مواردی که در دستورالعمل‌ها تأکید شده، تبدیل وضعیت شوند.

علی‌احسان اشرفی مدیر دفتر تحقیقات شرکت توزیع نیروی برق استان همدان در ادامه این جلسه به بیان مفاد صورتجلسه قبل پرداخت و به پیگیری‌های انجام شده اشاره کرد.

انتهای پیام/

 • جابجایی
 • خروج
کد مطلب:  916تاریخ انتشار:  27 شهریور 1399 - 8:10
چاپ خبر
  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان خبر داد
 طلب 120 میلیارد تومانی شرکت توزیع برق استان همدان از مشترکین
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با اشاره به طلب 120 میلیارد تومانی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان از مشترکین گفت: مانده بدهی شرکت از رشد 11 درصدی نسبت به سال 97 برخوردار بوده که عمده آن در بخش ادارات و خانگی است.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، شیرزاد جمشیدی در آئین تقدیر از کارگران و ایمن‌کاران نمونه این شرکت با بیان اینکه باور ایمنی را باید به عنوان سرلوحه کار قرار دهیم، اظهار داشت: سال گذشته با توجه به شرایط جوی حوادثی را در حوزه برون سازمانی و درون سازمانی داشتیم که به خوبی مدیریت شد که جای تقدیر از همه همکاران را دارد.

وی با بیان اینکه سرعت و حجم بالای کارها نباید موجب غفلت از ایمنی شود، افزود: حوادث را نمی‌توان صفر کرد اما به راحتی می‌توان با رعایت اصول ایمنی از وقوع آنها پیشگیری کرد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با بیان اینکه انتظار می‌رود باور ایمنی را در خود تقویت کنیم تا امسال را بدون حادثه سپری کنیم، با اشاره به عملکرد شرکت در شاخص‌های مختلف گفت: سال 98 تلفات برق استان به 10.2 درصد رسید که امید است با برنامه‌ریزی خوب انجام شده تک رقمی شده و به 9.7 درصد برسد.

وی با بیان اینکه سال گذشته در بحث پیک بار یک درصد رشد نسبت به سال 97 داشتیم، گفت: امسال با توجه به فرا رسیدن فصل تابستان و پیک گرما باید تلاش‌ها را بیشتر کنیم تا با انعقاد تفاهمنامه‌ها، اجرای برنامه‌های پاسخگویی بار و جلب مشارکت حداکثری مردم بدون خاموشی از پیک تابستان 99 عبور کنیم.

جمشیدی با بیان اینکه سال 98 فروش انرژی ما 3 هزار و 353 میلیون کیلووات ساعت بود که 4.5 درصد نسبت به سال 97 رشد داشت، گفت: این رشد بیشتر در تعرفه صنعتی استان بود که افزایش تولید و اشتغال در استان را به همراه دارد.

وی ادامه داد: تعداد مشترکین برق استان 757 هزار مشترک تا پایان سال 98 است که نسبت به مدت مشابه سال قبل آن 2 درصد رشد داشته که بیشترین رشد در تعرفه صنعتی بوده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با بیان اینکه وصول مطالبات شرکت 96.4 درصد در سال 98 بود، این میزان نسبت به سال 97 کاهش داشته است که علت آن شیوع بیماری کرونا بود که با وجود کاهش 2.5 درصدی، در سطح کشور رضایت‌بخش بود.

وی با اشاره به طلب 120 میلیارد تومانی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان از مشترکین عنوان کرد: مانده بدهی شرکت از رشد 11 درصدی نسبت به سال 97 برخوردار بوده که عمده آن در بخش ادارات و خانگی است و امیدواریم با همکاری مشترکین و افزایش وصول آن را کاهش دهیم.

جمشیدی یادآور شد: سرانه مصرف خانگی ما از شاخص‌های مهم است که در حال حاضر به یک هزار و 896 کیلووات رسیده و نسبت به سال 97 دو درصد رشد داشته است که باید خود را به میانگین جهانی برسانیم.

وی با بیان اینکه سال گذشته در تعداد و کیلومتر شبکه‌ها نیز 1.6 درصد نسبت به سال 97 و در بخش روشنایی معابر حدود یک درصد رشد تاسیسات را داشتیم، گفت: در حوزه فروش انرژی نیز شاهد 4.5 درصد و در حوزه انرژی تحویلی 4.6 درصد رشد بودیم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با اشاره به عملکرد خوب استان همدان در حوزه انرژی‌های نو و تجدیدپذیر عنوان کرد: تعداد نیروگاه‌های خورشیدی استان در حال حاضر به 6 نیروگاه و تعداد نیروگاه‌های CHP به 4 نیروگاه رسیده است.

وی ادامه داد: تعداد نیروگاه‌های به ظرفیت انشعاب ما از 17 به 38 نیروگاه در سال 98 رسید و در دو ماه اخیر نیز رشد قابل توجهی داشته که حدود 124 درصد در تعداد و 112 درصد در ظرفیت رشد داشتیم.

جمشیدی با بیان اینکه نیروگاه‌های خورشیدی علاوه بر استفاده از انرژی پاک به ظرفیت تولید استان نیز کمک می‌کنند، تصریح کرد: شرکت توزیع نیروی برق استان همدان در این حوزه جزو سه شرکت برتر در کشور است.

*اصلاح 1005 مورد نقاط حادثه‌خیز در حوزه شبکه‌های برق استان همدان

مدیر دفتر ایمنی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان نیز در این مراسم ضمن پاسداشت مقام والای کارگران اظهار داشت: مقام معظم رهبری امسال را با عنوان سال «جهش تولید» نامگذاری کردند که در راستای تحقق این مهم نیروی مولد و تولیدکننده ما، کارگران در بخش تولید و خدمات پیش قراول هستند.

امیرحسین لطفی با اشاره به فعالیت‌های دفتر ایمنی و کنترل ضایعات شرکت توزیع نیروی برق استان همدان طی سال گذشته اظهار داشت: تدوین برنامه عملیاتی ایمنی، پیاده‌سازی نظام مدیریت HSE-MS، برگزاری جلسات کمیته‌های حفاظت فنی و بهداشت، آموزش ایمنی پیمانکاران و اجرای 5S خودروهای اتفاقات عملیات و... از جمله این اقدامات شاخص بوده است.

وی با بیان اینکه مامویت ما توزیع برق مطمئن و پایدار برای انواع مصارف و چشم‌انداز ما در افق 1404 بکارگیری جدیدترین فناوری‌ها و کسب اولین رتبه‌ها در سطح کشور است، گفت: اخذ گواهی‌نامه HSE از دیگر اقدامات شاخص بود که در سال 98 انجام شد.

مدیر دفتر ایمنی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با اشاره به برگزاری جلسات ایمنی عنوان کرد: حاصل این جلسات 98 مصوبه بوده که تمام آنها در دست اقدام و یا اجرایی شده است.

لطفی ابراز داشت: کنترل ایمنی سیستم ارت شبکه‌ها و تجهیزات نیز با جایگزینی ارت تسمه‌ای با ارت سیمی و اندازه‌گیری مقاومت زمین به صورت کامل بر اساس برنامه عملیاتی انجام شده است.

به گفته وی کنترل و پیگیری سرعت خودروهای نقلیه با نصب GPS، كنترل و بازديد از گروه‌های عملیاتی و ایجاد انگیزش در همکاران با صدور کارت سبز برای آنان که 425 مورد تشویقی و 57 مورد تنبیه صورت گرفت، از دیگر فعالیت‌ها بوده است.

مدیر دفتر ایمنی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با اشاره به ترویج و توسعه فرهنگ ایمنی کارکنان، پیمانکاران، مشترکین و شهروندان عنوان کرد: در این راستا تهیه و توزیع بروشور در مصلاهای نماز جمعه و مساجد استان، توزیع کتاب در سطح مدارس، برگزاری مسابقات فرهنگی، انتشار تیزرهای تبلیغاتی، نشست با دهیاران، تولید و پخش انیمیشن‌های آموزشی خطرات برق گرفتگی و ضرورت رعایت ایمنی از صدا و سیما و... انجام شد.

*نصب 20 هزار تابلو هشدار خطر برق گرفتگی بر روی پایه‌های برق

وی از نصب 20 هزار تابلو هشدار خطر برق گرفتگی بر روی پایه‌های برق فشار ضعیف و فشار متوسط طی سال گذشته خبر داد و گفت: رنگ‌آمیزی پایه‌های برق در مناطق آلوده به خطر سرقت انرژی و تاسیسات به منظور هشدار خطر برق گرفتگی، استفاده از رباط پرچم زن برای خودروهای بالابر و ساماندهی وضعیت شبکه‌های برق بازارهای سنتی از دیگر اقدامات بود.

لطفی با اشاره به شناسایی نقاط حادثه‌خیز در شبکه‌های توزیع برق استان ابراز داشت: طی سال گذشته یک هزار و 5 مورد از این نقاط اصلاح شد.

وی ابراز داشت: برگزاری دوره آموزشی فن‌ورز شبکه‌های هوایی به مدت 139 ساعت و دوره ایمنی در برق به مدت 50 ساعت با حضور سیمبانان برگزار شد.

مدیر دفتر ایمنی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان اخذ بیمه مسئولیت و تعهد محضری از تمام کارکنان و مدیران عامل شرکت‌های پیمانکاری مبنی بر رعایت قوانین و مقررات ایمنی و مکلف کردن پیمانکاران به اخذ گواهی تائید صلاحیت ایمنی از اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان را از دیگر فعالیت‌های دفتر ایمنی شرکت برشمرد.

وی با اشاره به شیوع بیماری کرونا اظهار داشت: در این راستا نیز ستاد پیشگیری از ویروس کرونا به سرعت تشکیل شد و مصوبات بسیار خوبی داشت که طی آن اقدامات گسترده‌ای در راستای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا ویروس انجام گرفته و همچنان نیز ادامه دارد.

در پایان این مراسم از مدیریت توزیع برق شهرستان بهار به عنوان مدیر نمونه و 54 کارگر، سیمبان، کارشناس و پیمانکار نمونه شرکت توزیع نیروی برق استان همدان در سال 98 تقدیر شد.

انتهای پیام/

 • جابجایی
 • خروج
کد مطلب:  931تاریخ انتشار:  27 شهریور 1399 - 8:47
چاپ خبر
  
مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق استان همدان خبر داد
 مشارکت 395 واحد صنعتی در طرح‌های تشویقی مدیریت مصرف شرکت توزیع برق همدان
مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با اشاره به اجرای طرح‌های تشویقی مدیریت مصرف در استان گفت: 395 واحد صنعتی در طرح‌های ذخیره عملیاتی، کاهش اوج بار و ساعات کار برنامه‌ریزی شده شرکت کرده‌اند.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، لیدا یوسفی با بیان اینکه الگوی مصرف برق در ماه‌های گرم سال 300 کیلووات‌ ساعت و در ماه‌های غیر گرم 200 کیلووات ساعت در ماه است، اظهار داشت: رعایت این امر نیازمند این است که ما مصرف خود را مدیریت کنیم تا کمتر از این مقدار باشد.

وی با تأکید بر آگاهی‌بخشی به خانواده‌ها و نهادینه‌سازی فرهنگ مدیریت مصرف افزود: اگر خانواده‌ها اطلاعات خود را افزایش دهند، وسایل پر مصرف را بشناسند و در زمان مناسب یعنی در ساعات غیر اوج مصرف برق از لوازم برقی که نیاز دارند استفاده کنند و مصرف خود را بهینه کنند فرزندان خانواده نیز این مفاهیم را می‌آموزند و بکار می‌برند.

مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق استان همدان ابراز داشت: اگر مشترکین خانگی الگوی مصرف را رعایت کنند و از ابتدای خرداد تا پایان شهریور ماه نسبت به دوره مشابه سال گذشته کاهش داشته باشند، مشمول تخفیف بهای برق به میزان مصرف کاهش یافته معادل 56 تومان به ازای هر کیلووات ساعت خواهند شد.

وی با بیان اینکه در این ایام گرم سال ساعات  اوج مصرف در روز از ساعت 12 الی 17 و در شب ساعت 20 الی 24 است، ادامه داد: از هم استانی‌های گرامی درخواست دارم در این ساعات روش‌های کاهش مصرف برق را در برنامه خود قرار دهند و از وسایل برقی پرمصرف مثل ماشین لباسشویی، اتو و جاروبرقی استفاده نکنند.

یوسفی تصریح کرد: نصب سایبان برای کولرهای آبی و تنظیم درجه کولرهای گازی بر روی ۲۴ تا ۲۶ و استفاده از نور طبیعی روز از دیگر راهکارهای مدیریت مصرف برق است.

وی عنوان کرد: اگر همه مردم و مشتركان به درك جمعی در زمینه نحوه استفاده صحیح از برق و انرژی الكتریكی دست پیدا كنند علاوه بر آنكه از فشار بر شبكه برق در زمان پیك بار كاسته می‌شود از خاموشی‌های احتمالی و مقطعی جلوگیری شده و سرمایه‌گذاری در صنعت برق راه متعادل‎تری پیدا می‌كند.

مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق استان همدان ابراز داشت: در سال 97 شاهد خاموشی در سطح استان بودیم اما در سال 98 با تصویب برنامه  098 و همراهی مردم خاموشی صورت نگرفت، امسال نیز فقط با مدیریت مصرف می‌توانیم از خاموشی‌ها پیشگیری کنیم.

وی با اشاره به اجرای طرح‌های تشویقی مدیریت مصرف در استان گفت: 395 واحد صنعتی در طرح‌های ذخیره عملیاتی، کاهش اوج بار و ساعات کار برنامه‌ریزی شده شرکت کرده‌اند.

یوسفی با بیان اینکه سهمیه کاهش پیک استان همدان ناشی از اجرای برنامه‌های پاسخگویی بار 77 مگاوات است، یادآور شد: در این راستا 8 هزار و 500 تفاهم‌نامه با مشترکین مختلف منعقد شده است که امیدورایم کاهش 77 مگاروات برق را محقق کنیم.

وی ادامه داد: از صنایع و کارخانجات، کشاورزان، ایستگاه‌های سی ان جی، مراکز اداری و تجاری که تفاهم‌نامه همکاری طرح‌های پاسخ بار را با شرکت توزیع امضا کرده‌اند ، درخواست داریم که به تعهد خود عمل و صنعت برق را در گذر از اوج بار تابستان یاری کنند.

مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق استان همدان اظهار داشت: از ادارات و دستگاه‌های اجرایی نیز تقاضا دارم با توجه به مکاتبه استانداری همدان با کنترل بار سرمایشی و مدیریت دیگر مصارف برقی خود در ساعات اوج بار روز حداقل 10 درصد کاهش را داشته باشند.

انتهای پیام/

 • جابجایی
 • خروج
کد مطلب:  904تاریخ انتشار:  26 شهریور 1399 - 14:10
چاپ خبر
  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان:
 رویکرد جدید شرکت توزیع برق استان همدان حرکت شاخص محور است
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با تأکید بر رضایت مردم، تکریم همکاران و تحقق شاخص‌های عملکردی شرکت گفت: رویکرد جدید شرکت حرکت شاخص محور است.
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، آئین تکریم و معارفه مدیر توزیع نیروی برق شهرستان بهار با حضور مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، فرماندار شهرستان بهار و جمعی از معاونین و مدیران شرکت توزیع نیروی برق استان همدان برگزار شد.

شیرزاد جمشیدی در این مراسم اظهار داشت: شهرستان بهار با توجه به شرایط جغرافیایی و نزدیکی آن به مرکز استان همواره حائز اهمیت بوده و این توجه نیازمند تلاش شبانه‌روزی است که بتوانیم مطالبات و خواسته‌های مردم را پاسخگو باشیم و به اهداف مورد نظر خود برسیم.

وی با تأکید بر رضایت مردم،  تکریم همکاران و تحقق شاخص‌های عملکردی شرکت افزود: رویکرد جدید شرکت حرکت شاخص محور است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان تصریح کرد: در حوزه بهره‌برداری شاخص نرخ خاموشی، در حوزه مشترکین شاخص وصول مطالبات و فروش انشعابات، در حوزه مدیریت مصرف شاخص کنترل پیک بار و مدیریت مصرف، در حوزه تلفات شاخص کاهش تلفات و فروش و تحویل انرژی، جمع‌آوری برق‌های غیرمجاز و بازرسی لوزام اندازه‌گیری از اهمیت بالایی برخوردار است که باید در راستای تحقق آنها گام برداریم.

وی با بیان اینکه در حوزه جذب اعتبار و از لحاظ بودجه‌ای و نقدینگی باید با برنامه‌ریزی هدفمند حرکت کنیم، گفت: همه باید تلاش ویژه داشته و مشکلات را مدیریت کنیم تا خدماتی که به مردم ارائه می‌دهیم با مشکل مواجه نشود.

جمشیدی با بیان اینکه در فروردین ماه سال جاری فقط 40 درصد درآمدهای ما محقق شد، گفت: با تلاش کارکنان و همکاری مردم در اردیبهشت ماه بحث وصول مطالبات افزایش داشت که امیدواریم این روند همچنان ادامه یابد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان ضمن تقدیر از زحمات آقای طهماسبی‌خو در مدت تصدی مدیریت توزیع نیروی برق شهرستان بهار با اشاره به انتصاب آقای بلالی‌مقدم به عنوان مدیر جدید تصریح کرد: یکی از اهداف ما در این تغییرات، جوانگرایی در بخش مدیریتی است تا تحرکی در واحدهای اجرایی تزریق کنیم و این امر در دستیابی به شاخص‌های مدنظر شرکت مؤثر باشد.

وی با بیان اینکه هدف‌های ما سخت اما دست یافتنی است و این مهم نیاز به تلاش بیشتر دارد، عنوان کرد: عناوین زمانی ارزش می‌یابند که ما خدمت صادقانه به مردم داشته باشیم.

* برق به عنوان ستون اصلی در حوزه اقتصاد و تولید نقش‌آفرین است

فرماندار شهرستان بهار نیز در این جلسه با بیان اینکه بدون برق هیچ تولیدی اتفاق نمی‌افتاد، گفت: برق به عنوان ستون اصلی در حوزه اقتصاد و تولید نقش‌آفرین است.

قنبری ضمن تقدیر از مشارکت خوب توزیع برق با فرمانداری بهار و با بیان اینکه امیدوارم این جابجایی مایه خیر و برکت باشد، افزود: برق مهم است و باید نگاه ویژه‌ای به آن داشت.

در پایان این مراسم ضمن تقدیر از زحمات حمید طهماسبی‌خو، مازیار بلالی‌مقدم به عنوان مدیر توزیع نیروی برق شهرستان بهار معرفی شد.

انتهای پیام/

 • جابجایی
 • خروج
کد مطلب:  908تاریخ انتشار:  26 شهریور 1399 - 14:16
چاپ خبر
  
مدیر توزیع برق شهرستان کبودراهنگ خبر داد
  جمع‌آوری 634 فقره برق غیرمجاز در کبودراهنگ
مدیر توزیع برق شهرستان کبودراهنگ گفت: از ابتدای سال تاکنون 634 فقره برق غیر مجاز در شهرستان جمع‌آوری شده که از این تعداد 250 مورد به مراجع قضائیی معرفی شده است.
به گزارش روابط عمومی توزیع برق شهرستان کبودراهنگ، علی هایل همدانی اظهار داشت: در راستای پیشبرد اهداف شرکت توزیع و همچنین پیگیری کاهش تلفات، این مدیریت با راه اندازی اکیپی از همکاران و با استفاده از تمام ابزار و توان خویش به صورت مستمر با متخلفین استفاده کنندگاه برق غیر مجاز طبق ضوابط برخورد قانونی می‌کند.

وی افزود: از ابتدای سال تاکنون 634 فقره برق غیر مجاز در شهرستان جمع آوری شده که از این تعداد 250 مورد به مراجع قضائی معرفی شده است.

مدیر توزیع برق شهرستان کبودراهنگ عنوان کرد: در تلاش هستیم تا نسبت به احداث شبکه مورد نیاز متقاضیان در مناطق آلوده به برق غیر مجاز اقدام کنیم.

وی گفت: این مدیریت آمادگی دارد تا به متقاضیان جدید در صورت آماده بودن شرایط فنی در کمترین زمان ممکن انشعاب واگذار کند.

*اجرای طرح بزرگ اصلاح و بهینه‌سازی شبکه‌های توزیع برق کبودراهنگ

هائل همدانی با اشاره به اجرای طرح بزرگ اصلاح و بهینه‌سازی شبکه‌های توزیع برق فرسوده در سطح شهر کبودراهنگ اظهار داشت: تبدیل 15 کیلومتر از سیم‌های مسی فرسوده شبکه‌‎های فشار ضعیف هوایی و تبدیل آن به کابل خودنگهدار با نصب و جایگزینی 108 اصله پایه 400/9 سیمانی جدید، جمع‌آوری تیرهای چوبی و 24 اصله پایه 800/12 منطقه شهری و در بر گرفتن 10 دستگاه پست توزیع عمومی انجام شده است.

وی هدف از اجرای طرح را، کاهش تلفات در شبکه‌های توزیع برق و تامین برق مطمئن و پایدار مشترکین عنوان کرد و گفت: این طرح با اعتباری بالغ بر 15 میلیارد ریال انجام شده است.

مدیر توزیع برق شهرستان کبودراهنگ ابراز داشت:  تمام پروتکل‌های بهداشتی و دستورالعمل‌های حوزه پیشگیری مقابله با کرونا در مدیریت توزیع برق توسط همکاران و در حین اجرای پروژه‌های عمرانی به دقت رعایت می‌شود.

*تعویض پایه‌های فرسوده فشار ضعیف متوسط خط کوهین

هائل همدانی از اجرا و تعویض 104 پایه پایه فرسوده فشار ضعیف و متوسط در خط کوهین و علیصدر به ارزش 4000 میلیون ریال خبر داد و اظهار داشت: اجرای این تعویض برای پایداری و استحکام بخشی شبکه‌های برق و اجرای پدافند غیر عامل بوده است.

وی افزود: از ابتدای سال قبل تاکنون تعداد 690 کنتور برای متقاضیان انشعاب برق نصب شده که با اضافه شدن این تعداد مجموع اشتراک‌های برق شهرستان به 43 هزار مشترک رسیده است.

مدیر توزیع برق کبودراهنگ خاطرنشان کرد: در پی بارندگی‌های اخیر این مدیریت با تشکیل کارگروه مقابله با بحران و ساماندهی پرسنل به تعداد  15  اکیپ و 8 دستگاه خودرو سبک و سنگین نسبت به رفع معایب اقدام و خاموشی‌های پیش آمده را در کمترین زمان ممکن رفع کرده است.

وی از شهروندان خواست تا خرابی برق و خاموشی‌ها در شهرستان را به شماره 121 واحد اتفاقات و عملیات اطلاع دهند.

هائل همدانی با اشاره به اینکه مشترکین این شهرستان بدهی برق مصرفی بالغ بر 12 میلیارد 898 میلیون تومان دارند، از مردم خواست با پرداخت به موقع بدهی برق مصرفی خود این مدیریت را در ارائه خدمات مطلوب یاری کنند.

انتهای پیام/

 • جابجایی
 • خروج
کد مطلب:  911تاریخ انتشار:  27 شهریور 1399 - 8:1
چاپ خبر
  
مدیر توزیع نیروی برق تویسرکان خبر داد
 ایجاد نیروگاه خورشیدی ۶۰ مگاواتی در تویسرکان
مدیر توزیع نیروی برق تویسرکان از پیگیری اجرای پروژه نیروگاه خورشیدی ۶۰ مگاواتی کشور در ۸۰ هکتار از اراضی روستای «باقرآباد» خبر داد.

به گزارش روابط عمومی توزیع نیروی برق تویسرکان، رضا جلیلوند با اشاره به آغاز عملیات اجرایی پروژه کابل خودنگهدار در سه منطقه سیدشهاب، سرابی و اسلام‌آباد در دهه فجر سال گذشته اظهار کرد: در این پروژه ۲۰ کیلومتر کابل خودنگهدار جایگزین سیم هوایی می‌شود.

وی با اشاره به اینکه طرح  جایگزینی کابل خودنگهدار در دست اجراست، کاهش تلفات برق، اصلاح ضعف ولتاژ، زیباسازی مبلمان شهری، صرفه جویی اقتصادی بالا را از مزیت‌های اجرای این طرح عنوان کرد.

مدیر توزیع نیروی برق تویسرکان با بیان اینکه سال ۹۷ با همکاری فرمانداری، بخشداری و دهیاری‌ها پروژه جابجایی شبکه برق ۲۶ روستا با اختصاص یک‌میلیارد تومان انجام شد، افزود: این اقدام پروژه موفقی بود و سهم فرمانداری و شرکت برق هر کدام به طور جداگانه ۴۰۰ میلیون تومان و دهیاری‌ها ۲۰۰میلیون تومان بوده است.

وی با اشاره به اینکه جابجابی شبکه برق روستاها برای نخستین بار در تویسرکان در قالب مانور یک روزه انجام شد، گفت: همزمان با جابجایی شبکه قدیمی برق در این طرح کار نوسازی و بهسازی شبکه هم انجام شد ضمن اینکه در تسهیل و تسریع اجرای طرح‌های بنیاد مسکن کمک شایانی می‌کند.

جلیلوند از اجرای پروژه جابجایی شبکه و نوسازی برق در سطح روستاهای شهرستان در سال جاری خبر داد و گفت: اعتبار لازم برای این پروژه اختصاص داده شده و تیر برق مورد نیاز هم خریداری کردیم.

وی با اشاره به پیگیری ایجاد نیروگاه‌های خورشیدی در سطح شهرستان ادامه داد: ایجاد نیروگاه‌های خورشیدی در مقیاس کوچک پنج کیلووات با همکاری بهزیستی و کمیته امداد با هدف اشتغالزایی و کسب درآمد در دستور کار قرار دارد.

مدیر توزیع نیروی برق تویسرکان از پرداخت ۵۰ میلیون تومان تسهیلات برای راه‌اندازی نیروگاه خورشیدی به هر خانوار خبر داد و اضافه کرد: تاکنون ۳۰ مورد از بهزیستی تویسرکان برای دریافت تسهیلات راه‌اندازی نیروگاه خورشیدی در مقیاس کوچک معرفی شده‌اند.

وی با اشاره به اینکه تاکنون دو نیروگاه خورشیدی مقیاس کوچک در تویسرکان ایجاد شده است، یادآور شد: تضمین ۲۰ ساله خرید انرژی برق را در پروژه به متقاضیان داده‌ایم.

جلیلوند از پیگیری اجرای پروژه نیروگاه خورشیدی ۶۰ مگاواتی کشور در ۸۰ هکتار اراضی روستای باقرآباد در شهرستان خبر داد و اظهار کرد: سرمایه‌گذار جدید برای سرمایه‌گذاری بر این پروژه اعلام آمادگی کرده است.

انتهای پیام/

 

 • جابجایی
 • خروج
کد مطلب:  929تاریخ انتشار:  27 شهریور 1399 - 8:43
چاپ خبر
  
مدیر توزیع نیروی برق شهرستان ملایر خبر داد
 طلب 32 میلیارد تومانی توزیع برق ملایر از مشترکین
مدیر توزیع نیروی برق شهرستان ملایر با اشاره به طلب بیش از 32 میلیارد تومانی توزیع برق ملایر از مشترکین گفت: بیشترین طلب این اداره در بخش مشترکین خانگی روستایی و شهری است.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، رضا شیردره در نشست خبری با اصحاب رسانه ملایر با اشاره به رویکردهای توزیع برق شهرستان اظهار داشت: رضایتمندی مشترکین و مردم، ارتقاء شاخص‌های شرکت توزیع برق و رضایتمندی مسئولین سه رویکرد اصلی این اداره است.

وی با اشاره به طلب بیش از 32 میلیارد تومانی توزیع برق ملایر از مشترکین گفت: بیشترین طلب این اداره در بخش مشترکین خانگی روستایی و شهری است.

مدیر توزیع نیروی برق شهرستان ملایر با بیان اینکه کاهش تلفات توزیع برق شهرستان 17 درصد است، ابراز داشت: کاهش تلفات، اصلاح نرخ انرژی توزیع شده و رساندن آن به 2.2 دقیقه از مهمترین اهداف توزیع برق ملایر است.

وی ادامه داد: از 15 خرداد تا 15 شهریور پیک مصرف برق در کشور در نظر گرفته شده است که از مشترکین درخواست همکاری در این مدت را برای عدم مواجه با خاموشی‌ها داریم.

شیردره با اشاره به اجرای طرح‌های تشویقی مدیریت مصرف در فصل تابستان تصریح کرد: بر اساس تصمیمات شرکت توزیع برق استان همدان مشترکین کشاورزی که چاه خود را در مدت سه ماه پیک بار و در ساعات 13 تا 17 خاموش کنند مشوق‌هایی برای آنان در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: تلاش ما بر این است که توزیع برق ملایر یک اداره پیشرو در شهرستان بوده و در تمامی شاخص‌ها حرف برای گفتن داشته باشد.

مدیر توزیع نیروی برق شهرستان ملایر عنوان کرد: بهره‌برداری از پست فوق توزیع ملایر 4 که به نام سردار شهید «سلیمانی» مزین شد، توسعه برق زیرساخت‌های شهرستان در بخش گلخانه‌ای و روشنایی بلوار مرزداران و بلوار خلیج فارس ملایر از مهمترین پروژه‌های در دست اجرا است.

وی با اشاره به اصلاح و توسعه شبکه‌های توزیع برق بیان داشت: تبدیل 30 کیلومتر شبکه فشار ضعیف فرسوده شهرستان به کابل خودنگهدار نیز یکی دیگر از پروژه‌های مهم برق در ملایر است.

شیردره ضمن تقدیر از مدیرعامل شرکت توزیع برق استان همدان و فرماندار ملایر در پیگیری تعمیر فیدرهای بحرانی شهرستان اظهار داشت: با حمایت‌های فرماندار اعتبارات خوبی برای برق ملایر اختصاص یافته است.

وی افزود: با توجه به تعداد بالای روستاهای شهرستان و سابقه شهرنشینی، شبکه توزیع برق شهرستان فرسوده است و در همین راستا و اصلاح شبکه‌ها، اقدامات خوبی در سال‌های اخیر انجام شده است.

مدیر توزیع نیروی برق شهرستان ملایر تصریح کرد: از مردم درخواست می‌شود پیش از ساخت و ساز استعلام‌های لازم را از اداره برق و ارگان‌های مربوطه گرفته و رعایت حریم شبکه‌های برق را داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: ماموریت شرکت توزیع برق تأمین برق مطمئن و پایدار است که تمام تلاش ما این است که این ماموریت به بهترین وجه انجام شود.

انتهای پیام/

سایت شرکت توزیع نیروی برق استان همدان/20 آبان 1393 ساعت 8:7
خدمات الکترونیکی/20 آبان 1393 ساعت 8:38
مناقصه و مزایده /20 آبان 1393 ساعت 8:59
خبرخوان توزیع برق/20 آبان 1393 ساعت 9:6
پیشخوان خدمت استانداری همدان/20 آبان 1393 ساعت 9:17
شرکت توانیر/20 آبان 1393 ساعت 9:12
وزارت نیرو/2 شهریور 1391 ساعت 9:38
  صفحه نخست  |  درباره ما  |  پیوندها  |  جستجو
کلیه حقوق قانونی این سایت متعلق به شرکت توزیع برق استان همدان بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است
طراحی و تولید: « رایان راد »