شماره های پیشین   صفحه نخست  |  درباره ما  |  پیوندها  |  جستجو | بایگانی ویژه‌
 مهمترین عناوین این شماره:   
رزمایش قطع برق در 21 مرکز حساس و حیاتی استان همدان برگزار شد
برگزاری دوره آموزشی بهینه‌سازی مصرف انرژی برق در رزن
شناسایی و جمع‌آوری 5579 مورد برق غیرمجاز در استان همدان
کارکنان برق همدان یک روز حقوق خود را به زلزله‌زدگان اهداء کردند
برگزاری جلسات مدیریت مصرف برق در مدارس اسدآباد
ارسال اولین محموله امدادرسانی شرکت توزیع برق همدان به مناطق زلزله‌زده
دیدار صمیمی سرپرست شرکت توزیع برق استان همدان با فرماندار کبودراهنگ
برگزاری جلسه ستاد امر به معروف مدیریت توزیع برق نهاوند
برگزاری مانور عملیاتی برق در نهاوند
کسب رتبه برتر شرکت توزیع نیروی برق استان همدان در ارزیابی صیانت از حقوق شهروندی
سومین مانور عملیاتی برق استان همدان در فامنین برگزار شد
آغاز طرح بهسازی روستاهای نهاوند
عملیاتی شدن شاخص‌های کاهش انرژی توزیع نشده برق در استان همدان
دیدار کارکنان برق کبودراهنگ با خانواده شهید«جواد پیری»
مانور عملیاتی برق استان در کبودراهنگ برگزار شد
آموزش بهینه‌سازی مصرف انرژی در کبودراهنگ
اعزام اکیپ عملیاتی برق همدان به کربلای معلی
بهره‌برداری از یک نیروگاه خورشیدی جدید در همدان
حضور پرشور کارکنان توزیع برق همدان در راهپیمایی 13 آبان
دیدار کارکنان برق همدان با مادر شهید «محمدرضا پیری»
صفحه اول    
 
 
 
 
 
 
 
 • جابجایی
 • خروج
کد مطلب:  414تاریخ انتشار:  25 دی 1396 - 8:59
چاپ خبر
  
 کسب رتبه برتر شرکت توزیع نیروی برق استان همدان در ارزیابی صیانت از حقوق شهروندی
شرکت توزیع نیروی برق استان همدان در ارزیابی ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی استان موفق به کسب رتبه برتر شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، این شرکت در ارزیابی ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی استان در حوزه‌های چهارگانه حقوق شهروندی، عفاف و حجاب، امر به معروف و نهی از منکر و نماز موفق به کسب رتبه برتر استان شد.

گفتنی است؛ در این خصوص محمدناصر نیکبخت، استاندار همدان با اهداء لوحی از تلاش‌های مدیریت و کارکنان شرکت توزیع نیروی برق استان همدان تقدیر کرد.

در متن این لوح‌ آمده است:

«با عنایت به ارزیابی‌های به عمل آمده توسط تیم‌های بازرسی و ارزیابی ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی استان در حوزه‌های چهارگانه حقوق شهروندی، عفاف و حجاب، امر به معروف و نهی از منکر و نماز، دستگاه تحت مدیریت جنابعالی به عنوان دستگاه برتر انتخاب گردیده است.

در همین راستا بر خود فرض می‌دانم از اهتمام و مساعی آن برادر گرامی و مجموعه همکارانتان در آن دستگاه تقدیر و تشکر نموده و توفیق روزافزونتان را در جهت تحقق اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی و خدمت به مردم فرهیخته استان از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.»

انتهای پیام/

 • جابجایی
 • خروج
کد مطلب:  411تاریخ انتشار:  25 دی 1396 - 8:51
چاپ خبر
  
با حضور 17 اکیپ عملیاتی؛
  سومین مانور عملیاتی برق استان همدان در فامنین برگزار شد
سومین مانور عملیاتی برق استان همدان در سال جاری با حضور 17 اکیپ عملیاتی همزمان با هفته پدافند غیرعامل در شهرستان فامنین برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، مانور عملیاتی برق شهرستان فامنین در هفته پدافند غیرعامل با حضور اکیپ‌های عملیاتی برق شهرستان‌های استان در فامنین برگزار شد.

مدیر توزیع نیروی برق شهرستان فامنین در مراسم افتتاحیه این مانور با تسلیت فرا رسیدن ایام اربعین حسینی اظهار داشت: اکیپ‌های اجرایی و نیروهای صنعت برق برای خدمات ‌رسانی به مردم شبانه‌روز فعال هستند.

قاسم شیخی‌جانی با اشاره به برگزاری مانور عملیاتی برق افزود: این مانور بر اساس سناریوی برنامه‌ریزی انجام شده بر روی خط 20 کیلوولت جاده ساوه است که طولانی‌ترین خط برق استان همدان به طول حدود 220 کیلومتر است.

وی یادآور شد: 7.5 کیلومتر از این خط در راستای پایداری مستمر و کاهش اتصالات با توجه به آغاز فصل بارندگی و خدمات‌رسانی بهتر به مردم اصلاح و تعمیر می‌شود.

مدیر توزیع نیروی برق شهرستان فامنین با بیان اینکه این خط حدود 42 روستا را پوشش می‌دهد، ابراز داشت: با حضور 17 اکیپ اجرایی از شهرستان‌های استان و پیمانکاران این خط اصلاح می‌شود.

وی ادامه داد: اگر می‌خواستیم فقط با استفاده از نیروهای برق شهرستان فامنین این عملیات را انجام دهیم نیاز به 15 بار قطعی و اعمال خاموشی هر بار به مدت 3 ساعت بود در صورتی که امروز با حضور اکیپ‌های عملیاتی برق از دیگر استان‌ها و پیمانکاران در یک روز انجام شده و هزینه‌ها نیز یک پنجم کاهش می‌یابد.

* مانورهای عملیاتی برق تمرین یک کار جهادی

مدیر دفتر بحران و پدافند غیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان نیز در ادامه تصریح کرد: مانور عملیاتی برق شهرستان فامنین سومین مانور استانی شرکت توزیع برق است که در سال جاری برگزار می‌شود.

علی سهرابی بیدار با بیان اینکه شعار امسال هفته پدافند غیرعامل «پدافند غیرعامل، حصول اطمینان از مصونیت و آمادگی» است، بیان داشت: پدافند غیرعامل مجموعه اقدامات غیر مسلحانه ای است که موجب افزایش بازدارندگی، کاهش آسیب پذیری، تداوم فعالیت‌های ضروری، ارتقا پایداری ملی، تسهیل مدیریت بحران در مقابل تهدیدات و اقدامات خصمانه دشمن می‌شود.

وی با اشاره به اینکه هر گونه اقدام غیرنظامی در راستای خنثی‌سازی و کاهش اثرات اقدامات دشمن، پدافند غیرعامل است، گفت: همکاران ما باید این آمادگی را داشته باشند تا با اقدامات پیشگیری دست‌اندازی به شبکه را به حداقل برسانند.

مدیر دفتر بحران و پدافند غیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با بیان اینکه یکی از اقداماتی که می‌تواند آمادگی ما را بالا ببرد انجام مانورهای عملیاتی است، گفت: این شرکت اجرای مانورهای عملیاتی برق به ویژه بخش استانی را با جدیت دنبال می‌کند.

وی مانورهای عملیاتی برق را تمرین یک کار جهادی دانست و یادآور شد: آمادگی نیروهای بومی، معین و پیمانکاران در شرایط بحرانی و ایجاد و تقویت هماهنگی بین نیروها و دستگاه‌ها و افزایش اطمینان ذینغفعان از توان بخش توزیع در مدیریت بحران‌ها نیز از اهداف برگزاری این مانورها است.

* مانورهای عملیاتی برق نمایش استفاده از ظرفیت‌های استانی در شرایط بحرانی

معاون فرماندار فامنین نیز در ادامه با اشاره به مانور عملیاتی برق شهرستان فامنین تصریح کرد: اجرای این مانورها در واقع نمایش استفاده از ظرفیت‌های استانی در شرایط بحرانی است که در حداقل زمان بهترین کارآیی، اثربخشی و میزان بهره‌وری بالا را داشته باشیم.

احمد حیدری ادامه داد: با اجرای این مانورها نقاط قوت و ضعف در بازبینی‌ها مشخص می‌شود و با رفع نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت و افزایش قابلیت‌ها می‌توانیم در شرایط بحرانی واکنش سریع است داشته باشیم.

وی در پایان سخنانش خاطرنشان کرد: ما وامدار خون شهدا هستیم بنابراین باید کاری که کنیم که بازخورد این خدمات به مردم برگردد.

انتهای پیام/

 

 • جابجایی
 • خروج
کد مطلب:  404تاریخ انتشار:  25 دی 1396 - 8:37
چاپ خبر
  
سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان همدان مطرح کرد
  پیاده‌سازی نظام آماری نیازمند تدابیری ویژه
سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با بیان اینکه بحث آمار به عنوان یک الزام در تمام سازمان‌ها مطرح است، گفت: برای پیاده‌سازی نظام آماری باید تدابیری ویژه اتخاذ کنیم.
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، سمینار آموزشی آمار با حضور سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان، معاون آمار و اطلاعات سازمان برنامه‌و بودجه استان همدان، معاونین، مدیران و کارشناسان این شرکت برگزار شد.

سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان همدان در این مراسم با اشاره به اهمیت بحث آمار عنوان کرد: بحث آمار به عنوان یک اصل در سازمان‌ها است اما متأسفانه در بحث اجرا با مشکلاتی مواجه می‌شود.

محمدمهدی شهیدی با بیان اینکه بحث آمار به عنوان یک الزام در تمام سازمان‌ها مطرح است، ادامه داد: تصمیم‌گیری‌های سازمان بر اساس یک سری پایه‌های علمی، آمار و اطلاعات دقیق باید صورت گیرد و بدون داشتن آمار و اطلاعات جامع برنامه‌ریزی مشکل می‌شود و برای سازمان موفقیتی حاصل نمی‌شود.

وی با اشاره به شیوه‌های تولید آمار عنوان کرد: این شیوه‌ها در سه بخش شامل آمار ثبتی، آمار سرشماری و آمار نمونه‌گیری است.

سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با بیان اینکه در بحث آمار ثبتی که ما بیشتر با آن سر و کار داریم یک رویداد رخ می‌دهد که داده همان لحظه تولید و ثبت می‌شود، اضافه کرد: در سال 1374 در بحث آمار با استفاده از نرم‌افزارهای مرتبط در شرکت تحولی ایجاد شد.

وی با اشاره به ضرورت استقرار نظام آماری، افزود: تغییر نیازها و اولویت‌ها، دگرگونی، اصلاح تعاریف و استانداردها، ابداع روش‌های نوین آماری، تولید اطلاعات آماری(کاربر محور) و بکارگیری فناوری جدید از ضروریات استقرار نظام آماری است.

شهیدی در ادامه با اشاره به اشکالات موجود ابراز داشت: عدم توجه به نیازهای آماری کاربران و اهداف راهبردی سازمان، عدم استفاده از نرم افزار مناسب و بروز و همسانی تعاریف و مفاهیم، عدم تحصیل نتایج و ارائه گزارش‌های مدیریتی و عدم رعایت طبقه‌بندی آماری از جمله این اشکالات به شمار می‌رود.

وی با بیان اینکه برای پیاده‌سازی نظام آماری باید تدابیری ویژه اتخاذ کنیم، عنوان کرد: از ویژگی‌های لازم برای طراحی نظام آماری ثبتی می‌توان به ایجاد سامانه جامع آمار مطابق با یک متدولوژی از پیش معین، روش‌های مناسب روزآمدسازی اطلاعات، دستورالعمل مناسب ثبت و انتقال داده‌ها، تعیین و طبقه بندی دسترسی کاربران به آمار و اطلاعات، بایگانی فرم‌های عملیاتی و ثبت داده‌ها در پائین‌ترین نقطه تولید اشاره کرد.

سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با اشاره به استقرار GIS در شرکت اظهار داشت: با استقرار کامل این سامانه می‌توانیم بانک اطلاعاتی جامعی داشته باشیم تا از نتایج آن گزارش آماری ماهیانه، 6 ماهه و سالانه تهیه کرده و به صورت مبنا در شرکت جاری کنیم.

* مأموریت مرکز آمار، تولید و انتشار آمارهای رسمی و بکارگیری فناوری‌‌های ثبتی مبنا

معاون آمار و اطلاعات سازمان برنامه‌و بودجه استان همدان نیز در ادامه این جلسه با اشاره به تاریخچه آمار در کشور و استان همدان اظهار داشت: کمتر دستگاهی پیدا می‌شود که آمار را مد نظر قرار دهد که توجه شرکت توزیع نیروی برق استان به این امر جای تقدیر دارد.

نادر افشاری افزود: بالغ بر 40 طرح آماری انجام می‌شود که به صورت ماهانه، فصلی، 6 ماهه و سالانه است که برخی از این طرح‌ها مانند طرح شاخص قیمت، شاخص تورم و... مهم است.

وی با اشاره به چشم‌انداز برنامه ملی آمار با عنوان «نظام یکپارچه، ‌پاسخگو، ‌مورد اعتماد عموم مردم و متخصصان،‌ تامین کننده آمارهای رسمی با کیفیت و پیشرو در آسیا» عنوان کرد: مأموریت مرکز آمار، تولید و انتشار آمارهای رسمی و بکارگیری فناوری‌های ثبتی مبنا است.

معاون برنامه‌ریزی و بودجه شرکت توزیع نیروی برق استان همدان نیز در ادامه با بیان اینکه آمار مبنای سیاستگذاری، برنامه‌ریزی، ارزیابی و تصمیم گیری است، گفت: با توجه به اهمیت بحث آمار وزارت نیرو یک نظام نامه دارد که در سال 87 به شرکت‌های زیر مجموعه خود ابلاغ کرده که در آن تعاریف آمارها و متغییرهای آماری آمده است.

منصور غلامی ذاکری بیان داشت: شرکت توزیع نیروی برق استان همدان نیز به تبع نظامنامه آمار وزارت نیرو، نظامنامه ای تدوین کرده که به ثبت رسیده است.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده توسط واحد آمار این شرکت تصریح کرد: از اقدامات برجسته این واحد انجام نظرسنجی از عملکرد واحد آمار شرکت بوده است.

معاون برنامه‌ریزی و بودجه شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با اشاره به تهیه نرم‌افزار بروز در واحد آمار این شرکت، خاطرنشان کرد: ما به دنبال این هستیم که آمار را در شرکت خود نهادینه کنیم.

انتهای پیام/

 • جابجایی
 • خروج
کد مطلب:  406تاریخ انتشار:  25 دی 1396 - 8:44
چاپ خبر
  
همزمان با سراسر کشور؛
 رزمایش قطع برق در 21 مرکز حساس و حیاتی استان همدان برگزار شد
سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با اشاره به برگزاری مانور آمادگی مراکز حساس و حیاتی گفت: رزمایش سراسری قطع برق در 21 مرکز حساس و حیاتی در سطح استان همدان همزمان با سراسر کشور برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، همزمان با سراسر کشور مانور قطع برق مراکز حیاتی و حساس در استان همدان با حضور نماینده اداره کل پدافند غیرعامل استانداری همدان و سرپرست، معاونین و مدیران شرکت با رمز «یا زینب(س)» در مرکز دیسپاچینگ شرکت توزیع برق استان همدان برگزار شد.

سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان همدان در این مراسم ضمن گرامیداشت هفته پدافند غیرعامل اظهار داشت: در این راستا برنامه‌های مختلفی از قبیل دوره‌های آموزشی و مانور عملیاتی در شرکت برگزار می‌شود.

محمدمهدی شهیدی با اشاره به برگزاری مانور آمادگی مراکز حساس افزود: این مانور در 21 مرکز در سطح استان همدان برگزار می‌شود که از ساعات 9 تا 9:30 صبح امروز برق این مراکز  برای سنجش میزان آمادگی آنها قطع می‌شود.

وی ادامه داد: این مانور برای آمادگی و افزایش توانایی این مراکز در تأمین برق خود در مواقع بحران است تا در آن زمان سریع به حالت عادی برگردند.

سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان همدان تصریح کرد: در این رزمایش قطع برق 12 مرکز حساس و حیاتی و 9 مرکز مهم شامل استانداری، فرمانداری‌ها، فرودگاه، بیمارستان و... قطع شد تا آمادگی به مدار آمدن مولدهای اضطراری موجود در محل سنجیده شود، تا چنانچه برق مراکز قطع شد انرژی مورد نیاز خود را تأمین کنند.

وی خاطرنشان کرد: با انجام این رزمایش نقص‌ها و عیوب شناسایی می‌شود و برنامه‌ریزی‌های لازم برای رفع آنها به عمل خواهد آمد.

انتهای پیام/

 

 • جابجایی
 • خروج
کد مطلب:  418تاریخ انتشار:  25 دی 1396 - 9:4
چاپ خبر
  
سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان همدان خبر داد
  ارسال اولین محموله امدادرسانی شرکت توزیع برق همدان به مناطق زلزله‌زده
سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با اشاره به اعزام 6 اکیپ عملیاتی برق به مناطق زلزله‌زده از ارسال اولین محموله امدادرسانی شرکت توزیع برق استان همدان به مناطق زلزله‌زده غرب کشور خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت تویع نیروی برق استان همدان، محمدمهدی شهیدی ضمن تسلیت جان باختن جمعی از هموطنان در زلزله غرب کشور اظهار داشت: این شرکت آمادگی کامل برای اعزام اکیپ و نیرو به مناطق زلزله‌زده غرب کشور را دارد.

وی افزود: ساعاتی پس از وقوع زلزله در غرب کشور، فراخوان اعزام برای ارائه خدمات انسان دوستانه به مردم مناطق زلزله‌زده را به ستاد مدیریت بحران استان اعلام کردیم.
سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با بیان اینکه روز گذشته اولین گروه از شرکت توزیع نیروی برق استان همدان برای کمک عازم استان کرمانشاه شد، افزود: این گروه شامل 3 اکیپ عملیاتی با 8 نفر نیروی متخصص بود.

وی با اشاره به تشکیل ستاد مدیریت بحران در این شرکت عنوان کرد: بامداد امروز نیز دومین گروه شامل ۳ اکیپ عملیاتی به مناطق زلزله زده غرب کشور اعزام شدند.

شهیدی یادآور شد: این اکیپ‌ها نیز شامل ۸ نفر نیروی فنی و ۳ دستگاه خودرو با تجهیزات کامل از قبیل یک دستگاه خودرو پیکاپ، یک دستگاه مزدای دوکابین و یک دستگاه بالابر بود که به مناطق زلزله زده استان کرمانشاه اعزام شدند.

وی ابراز داشت: همچنین علاوه بر اعزام اکیپ‌های عملیاتی برق، اولین محموله امداد‌رسانی این شرکت شامل 100 عدد تیر 9.400، 100 عدد تیر 12.400، یک هزار عدد مقره دوشیاره، 100 عدد مقره سیلکونی، پنج عدد تابلو 200 آمپری و 5 هزار متر کابل خودنگهدار به این مناطق ارسال شد.
سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان همدان در پایان سخنانش تصریح کرد: این شرکت برای ارسال کمک‌های دیگر و اعزام اکیپ‌های بیشتر نیز آمادگی کامل دارد.

انتهای پیام/

 • جابجایی
 • خروج
کد مطلب:  421تاریخ انتشار:  25 دی 1396 - 9:8
چاپ خبر
  
سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان همدان خبر داد
  شناسایی و جمع‌آوری 5579 مورد برق غیرمجاز در استان همدان
سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان همدان از شناسایی و جمع‌آوری 5 هزار و 579 مورد برق غیرمجاز در استان همدان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، چهارمین جلسه کمیسیون انجمن صنفی کارفرمایی شرکت‌های توزیع نیروی برق با حضور حیدری تفرشی، مشاور پارلمانی شرکت توانیر، هاشمی، دبیر انجمن صنفی کارفرمایی شرکت‌های توزیع نیروی برق، شهریار، مدیرکل دفتر حقوقی شرکت توانیر، شهابی مدیرعامل توزیع نیروی برق استان مازندران، نظری منتظر مشاور مدیرعامل شرکت برق تهران بزرگ و مدیران دفاتر حقوقی برق‌های منطقه‌ای و شرکت‌های توزیع برق به میزبانی شرکت توزیع نیروی برق همدان برگزار شد.

سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان همدان در این جلسه با اشاره به وجود 704 هزار و 616 مشترک برق در استان همدان اظهار داشت: استان همدان با 18 هزار و 121 کیلومتر طول شبکه، 15 هزار و 772 دستگاه ترانسفورماتور و 275 فیدر به مشترکین استان خدمات‌رسانی می‌کند.

محمدمهدی شهیدی با اشاره به اهداف شرکت با رویکرد اقتصاد مقاومتی افزود: صیانت از حقوق شهروندی، مدیریت مصرف، ارتقاء بهره‌وری و ... از جمله این اهداف است.

وی با بیان اینکه به دنبال اجرای شاخص‌های شرکت توزیع و توانیر هستیم، ادامه داد: کاهش تلفات نیز از دیگر اهداف شرکت است که طی سال‌های اخیر شاهد سیر نزولی آن در استان بوده‌ایم و در حال حاضر به 10.76 درصد رسیده‌ که بر اساس برنامه‌های پیش‌بینی شده تلاش می‌کنیم تا پایان سال جاری به 10.5 درصد برسد.

سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان همدان تصریح کرد: بازرسی انشعاب مشترکین، محاسبه کسر مصرف، بازدید از شبکه فشار متوسط و ضعیف، پست توزیع، جمع‌آوری انشعاب غیرمجاز، تعویض کنتور معیوب، تعدیل بار ترانس عمومی و... از اقدامات انجام شده در راستای کاهش تلفات انرژی برق در استان همدان بوده است.

وی در ادامه با اشاره به اقدامات انجام شده توسط مشاوران حقوقی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان عنوان کرد: تاکنون 6 هزار و 971 پرونده در محاکم قضایی استان مطرح شده که 5 هزار و 470 مورد آن به نتیجه رسیده است.

شهیدی با بیان اینکه از تعداد پرونده‌های مطروحه 6 هزار 468 مورد در خصوص برق‌های غیرمجاز بوده است، گفت: با پیگیری دفتر حقوقی و مشاوران حقوقی شرکت طی سال گذشته 3 میلیارد و 190 میلیون تومان خسارت توسط شرکت دریافت شد.

وی با اشاره به شناسایی و جمع‌آوری برق‌های غیرمجاز عنوان کرد: طی سال گذشته 5 هزار و 579 مورد برق غیرمجاز شناسایی و برای 5 هزار و 500 مورد صورتحساب صادر و حدود 490 میلیون تومان از مشترکین وصول شد.

سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با اشاره به چالش‌های شرکت افزود: مطالبات شرکت از مشترکین برق استان به میزان 110 میلیارد تومان یکی از این چالش‌ها است که 40 درصد آن به دستگاه‌های دولتی بر می‌گردد که می‌طلبد نحوه اخذ مطالبات از دستگاه‌ها در کمیسیون تخصصی حقوقی مورد بررسی قرار گرفته و به عنوان دستورکاری برای این کارگروه باشد و راهکارهای این امر پیش‌بینی شود تا مشکلات شرکت‌ها کاهش یابد.

وی ادامه داد: بحث حریم شبکه‌ها نیز از مباحث جدی و دیگر چالش‌های شرکت‌های توزیع است که از دیرباز وجود دارد و نیاز است در این کارگروه‌ها به آن پرداخته و راهکار ارائه شود.

شهیدی با تأکید بر بررسی فنی مراحل اجرایی حریم شبکه برق تصریح کرد: در این زمینه اهمیت سیما و منظر شهری و تأسیسات شهری در برنامه‌ریزی شهری، معابر شهری و حفظ محیط زیست و فضای سبز مدنظر بوده و در دستور کار است.

وی خاطرنشان کرد: تعامل با سازمان نظام مهندسی و استفاده از ظرفیت ناظرین بر مواردی که مرتبط با شرکت برق است از قبیل پست‌های فشار ضعیف، بحث آسانسور و... یکی از مواردی است که نتایج خوبی داشته و به نحو مطلوب می‌توان از این ظرفیت استفاده کرد.

* کمیسیون انجمن صنفی کارفرمایی شرکت‌های توزیع باید تصمیم‌ساز خوبی برای دستگاه حاکمیتی باشد

مشاور پارلمانی شرکت توانیر نیز در ادامه با بیان اینکه آشنایی تخصصی با ریز مطالب قانون بسیار اهمیت دارد، گفت: می‌طلبد که در این راستا کلاس‌های آموزشی در مناطق مختلف برگزار شود.

علی حیدری تفرشی با اشاره به برگزاری جلسات کمیسیون انجمن صنفی کارفرمایی شرکت‌های توزیع افزود: در این جلسات بعد از بررسی چالش‌ها طی برگزاری نشست‌های تخصصی باید برای هر پیشنهاد راهکاری نیز ارائه شود.

وی با اشاره به برگزاری جلسات کمیسیون به صورت مستمر خاطرنشان کرد: این کمیسیون باید تصمیم‌ساز خوبی برای دستگاه حاکمیتی باشد.

علی نظری‌منتظر، مشاور مدیرعامل شرکت برق تهران بزرگ نیز در ادامه این جلسه با اشاره به قانون مجازات استفاده‌کنندگان غیرمجاز از آب، برق، تلفن، فاضلاب و گاز تصریح کرد: هدف از برگزاری این جلسه هم اندیشی و ایجاد رویه واحد در اجرای این قانون است.

انتهای پیام/

 

 

 • جابجایی
 • خروج
کد مطلب:  425تاریخ انتشار:  25 دی 1396 - 9:18
چاپ خبر
  
سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان همدان خبر داد
  بهره‌برداری از یک نیروگاه خورشیدی جدید در همدان
سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با اشاره به استقرار نیروگاه‌های CHP و خورشیدی در سطح استان طی سال‌های اخیر گفت: یک نیروگاه خورشیدی 7 مگاواتی نیز به زودی به بهره‌برداری می‌رسد.
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، محمدمهدی شهیدی در جمع خانواده‌‎های شهدا و ایثارگران این شرکت ضمن تسلیت ایام محرم و شهادت امام حسین(ع) اظهار داشت: امید است ادامه دهنده راه سیدالشهدا(ع) و شهدا باشیم.

وی افزود: ایثارگری‌ها و رشادت‌های فراوانی از ابتدای انقلاب تاکنون در مقاطع مختلف در جای جای کشور اتفاق افتاده که باید پاسدار آن و تمام ارزش‌های اسلام و انقلاب باشیم.

سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان همدان تصریح کرد: شهدا، ایثارگران و جانبازان جان خود را در دفاع از اسلام و این مرز و بوم در طبق اخلاص گذاشتند و امروز وظیفه ما پاسداری از این ارزش‌ها و پیروی از راه ایشان است.

وی با اشاره به خدمات 12 ساله مهندس تیموری در شرکت توزیع نیروی برق استان همدان و جایگاه خوب شرکت ادامه داد: امروز شرکت برق استان همدان جزو پنج شرکت برتر توزیع برق کشور در شاخص‌های فنی و غیره است.

شهیدی با بیان اینکه این شرکت در استان نیز از جایگاه خوبی برخوردار است،  گفت: شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با تلاش همه همکاران توانسته به عنوان شرکت پویا مطرح باشد که امید است با همت و جدیت همکاران این راه ادامه داشته باشد.

وی با اشاره به جنگ تحمیلی و بمباران تأسیسات برقی استان در آن دوران توسط دشمن تصریح کرد: یکی از اهداف این شرکت گسترش استفاده از نیروگاه‌های مقیاس کوچک به دلیل بحث پدافند غیرعامل است که در چند سال اخیر اقدامات خوبی در این زمینه انجام شده است.

سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با اشاره به استقرار نیروگاه‌های CHP و خورشیدی در سطح استان طی سال‌های اخیر عنوان کرد: دو نیروگاه خورشیدی 7 مگاواتی سال گذشته افتتاح شد و یک نیروگاه نیز به زودی در استان به بهره‌برداری می‌رسد.

وی عنوان کرد: به طور قطع استفاده از این نیروگاه‌ها ضریب اطمینان شرکت را افزایش داده و سبب می‌شود در شرایط سخت پاسخگو باشیم.

* امروز با مجاهدت‌ها و مقاومت شهدا اسلام ابرقدرت است

فرمانده بسیج ادارات استان همدان نیز در این مراسم با بیان اینکه خانواده‌های معظم شهدا ولی نعمتان این انقلاب هستند، بیان داشت: با پیروزی انقلاب اسلامی در جغرافیای سیاسی منطقه توسط امام خمینی(ره) طرحی نو ایجاد شد و این قطار در مسیر دیگری قرار گرفت و با شتاب بیشتری به حرکت درآمد.

سرهنگ احد امیری افزود: 31 شهریور ماه که دشمن با ارتش کلاسیک خود حمله کرد و پشت دروازه‌های خرمشهر آمد مردم خرمشهر 36 روز از نوع فرمول «آتش به اختیار» مقاومت جانانه کردند.

وی با اشاره به اینکه امروز با مجاهدت‌ها و مقاومت شهدا اسلام ابرقدرت است، گفت: همه ما مدیون شهدا و فرزندان شهدا هستیم که طعم بی پدری را تا امروز با خود دارند.

فرمانده بسیج ادارات استان همدان با بیان اینکه خانواده‌های شهدا ولی نعمتان ما هستند، که امروز نیز بی مدعا در حال خدمت رسانی هستند، افزود: عاشورایی‌ترین مردانی که می‌شد روی خاک بیایند و در رکاب امام(ره) عملیات کنند همین شهدا بودند.

وی با بیان اینکه در جنگ تحمیلی همت مردان و یک صف آهنین از اراده‌های پولادین در برابر دشمنان ایستاد، ابراز داشت: کسانی که وارد دفاع مقدس شدند به تعبیر امام(ره) سه دسته بودند، یک عده به فیض شهادت رسیدند (حدود 230 هزار نفر)، یک عده آزاده و یک عده نیز جانباز شدند که گاه نسبت به آنها بی‌مهری می‌کنیم.

امیری با بیان اینکه ما مدیون جوانان امروز هستیم، عنوان کرد: گاه گذشته خود را با فخر و عزت برای آیندگان تعریف نمی‌کنیم که بدانند به چه قیمتی این انقلاب به دست آنها رسیده است.

انتهای پیام/

سایت شرکت توزیع نیروی برق استان همدان/20 آبان 1393 ساعت 8:7
خدمات الکترونیکی/20 آبان 1393 ساعت 8:38
مناقصه و مزایده /20 آبان 1393 ساعت 8:59
خبرخوان توزیع برق/20 آبان 1393 ساعت 9:6
پیشخوان خدمت استانداری همدان/20 آبان 1393 ساعت 9:17
شرکت توانیر/20 آبان 1393 ساعت 9:12
  صفحه نخست  |  درباره ما  |  پیوندها  |  جستجو
کلیه حقوق قانونی این سایت متعلق به شرکت توزیع برق استان همدان بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است
طراحی و تولید: « رایان راد »