شماره های پیشین   صفحه نخست  |  درباره ما  |  پیوندها  |  جستجو | بایگانی ویژه‌
 مهمترین عناوین این شماره:   
آمادگی اکیپ‌های برق تویسرکان برای رفع حوادث احتمالی در زمان بارش‌های سیل‌آسا
اصلاح و بهینه‌سازی 7 فیدر بحرانی در ملایر
امسال 7 هزار میلیارد تومان در مصرف برق صرفه‌جویی شد
افتتاح 10 پروژه توزیع برق شهرستان بهار طی دهه فجر
دیدار فرماندار نهاوند با مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان
کمیته پیشگیری از کرونا ویروس در شرکت توزیع نیروی برق استان همدان تشکیل شد
برگزاری گلگشت بانوان شاغل در شرکت توزیع برق استان همدان به مناسبت روز زن
صدور 680 حکم کارگزینی و استخدام 47 نیرو در سال جاری
22 اکیپ عهده‌دار تامین برق حوزه‌های اخذ رأی رزن هستند
ضدعفونی راهروها و اتاق‌های امور 2 برق همدان
افتتاح نیروگاه خورشیدی 7 مگاواتی کبودراهنگ
عدم وجود هرگونه فیدر و خط بحرانی شبکه برق در اسدآباد
نامگذاری پست فوق توزیع در دست احداث ملایر 4 به نام شهید «سلیمانی»
آماده‌باش 18 اکیپ عملیاتی برق کبودراهنگ برای برگزاری انتخابات مجلس
نظارت 14 اکیپ عملیاتی برق بر 140 شعبه اخذ رأی شهرستان تویسرکان
طلب ۷ میلیارد تومانی برق تویسرکان از مشترکان
فعالیت ۱۵ اکیپ عملیاتی برق برای تأمین برق انتخابات در نهاوند
نشست سیاسی کارکنان شرکت توزیع نیروی برق استان همدان برگزار شد
افتتاح 25 پروژه برق با اعتباری بالغ بر 121 میلیارد تومان در کبودراهنگ
حضور پرشور کارکنان توزیع برق همدان در راهپیمایی 22 بهمن
صفحه اول    
 
 
 
 
 
 
 
 • جابجایی
 • خروج
کد مطلب:  838تاریخ انتشار:  18 اردیبهشت 1399 - 9:27
چاپ خبر
  
وزیر نیرو:
 امسال ۴۳۰۰ پروژه مهم در بخش توزیع صنعت برق به بهره‌برداری رسید
وزیر نیرو گفت: امسال ۴ هزار و ۳۰۰ پروژه مهم را در بخش توزیع صنعت برق افتتاح کردیم و ۷۲۱ هزار مشترک جدید به خانواده برق کشور اضافه شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، وزیر نیرو در سفر یک روزه خود به استان همدان پروژه‌های توسعه‌ای شرکت‌های توزیع نیروی برق سراسر کشور به ارزش بیش از ۲ هزار میلیارد تومان را به صورت هم‌زمان از طریق ویدئو کنفرانس در سالن جلسات شرکت توزیع نیروی برق استان همدان افتتاح کرد.

رضا اردکانیان در این مراسم با بیان اینکه دی ماه پر حادثه طی شد و وارد بهمن ماه پرخاطره شدیم، گفت: به خاطر داشتن ملتی هوشمند و یکپارچه خدا را شاکر هستیم.

وی با گرامیداشت ایام فاطمیه و طلب توفیق برای عزاداری‌ها در این ایام و گرامیداشت یاد شهدای اخیر به ویژه سپهبد شهید «حاج قاسم سلیمانی» و هم‌رزمانش و شهدای حادثه کرمان و سانحه هوایی که ملت ایران را داغدار کرد، گفت: قطار پویش «هر هفته الف –ب – ایران» در هفته سیزدهم به همدان رسید.

وزیر نیرو با بیان اینکه همدان یادآور احساس آرامش است و این آرامش به مدد مجموعه تحولات در استان طی سال‌های اخیر رخ داده است، گفت: رقابت و مسابقه با یکدیگر برای کسب رضایت مردم بیانگر این آرامش است.

وی با بیان اینکه امان از وقتی که در اثر غفلت‌ها این رقابت برای افزایش میزان نارضایتی و بی‌توجهی به داشته‌ها باشد، اظهار داشت: مأموریت اصلی آن است که در عین تلاش برای پر کردن حفره‌ها با نگاه به داشته‌ها و پردازش آنها افزایش رضایتمندی در جامعه دنبال شود و جامعه را تاب آور کرد.

اردکانیان با بیان اینکه باید فضای همکاری و هماهنگی و همدلی ایجاد شود، به موضوع تأمین انرژی برای استان همدان و تأمین منبع مطمئن و پایدار آب شرب با در نظر گرفتن منابع مالی اشاره کرد و گفت: این موارد در وزارت نیرو مورد توجه است و ساز و کارهای خوبی برای آن دیده شده است.

صرفه جویی ۸ میلیون مترمکعب آب در سطح کشور

وی با بیان اینکه درصدد هستیم از محل لایحه بودجه ۹۹ راهکارهای مناسب‌تری تدارک ببینیم، گفت: در بخش آب جدا از آب شرب که در اولویت است گشایش‌هایی در زمینه تأمین آب صنایع صورت گرفته و اصلاحیه‌ای برای دستورالعمل مواد ۲۷ و ۲۸ مربوط به آب‌های زیرزمینی صادر شده که در پی آن ۸ میلیون مترمکعب آب در سطح کشور با پر کردن چاه‌های غیرمجاز و مواردی از این دست صرفه‌جویی شد و به صنایع کشور اختصاص یافت.

وزیر نیرو با بیان اینکه برای تأمین آب صنایع استان همدان ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار مترمکعب تخصیص آب زیرزمینی از محل صرفه‌جویی و اجرای طرح‌های تعادل بخشی صورت گرفته و به استان همدان ابلاغ شده است، گفت: ۳ میلیون مترمکعب پساب هم برای منطقه ویژه تأمین شده و ۶۰۰ هزار متر مکعب هم برای پتروشیمی هگمتانه لحاظ شده است.

وی با بیان اینکه توسعه استان مستلزم تأمین آب و انرژی کافی و اصلاح شیوه‌های مصرف است، گفت: از مدیران اجرایی استان همدان برای پشتیبانی از بخش آب و برق قدردانی می‌کنم.

اردکانیان با بیان اینکه امروز ۳ پروژه مهم نیروگاه خورشیدی ۷ مگاواتی، نیروگاه مقیاس کوچک و مجموعه پروژه‌های شبکه توزیع برق استان همدان با ۱۶۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری افتتاح شد، گفت: امسال ۴ هزار و ۳۰۰ پروژه مهم را در بخش توزیع صنعت برق افتتاح کردیم و ۷۲۱ هزار مشترک جدید به خانواده برق کشور اضافه شد.

وی با بیان اینکه این مشترکان در روستای بدون برق، صنعت، کشاورزی و واحدهای تجاری به مجموعه اضافه شدند و در حال حاضر ۳۸ میلیون مشترک داریم، گفت: طرح‌های اصلاح و بهینه‌سازی شبکه برق با اعتبار ۲ هزار میلیارد تومان اجرا شده و صورت گرفته است.

*۲۲۷ پروژه بزرگ در پویش «هرهفته - الف –ب – ایران» افتتاح می‌شود

وزیر نیرو گفت: تا پایان امسال ۲۲۷ پروژه بزرگ در پویش «هرهفته - الف –ب – ایران» با ۳۳ هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری افتتاح خواهد شد.

وی افزود: پویش «هرهفته - الف –ب – ایران» همان کاری است که دستگاه‌ها در حال انجام هستند اما به منظور نظم‌دهی به کارها و با هدف مشخصی صورت می‌گیرد.

اردکانیان با بیان اینکه ایران کشوری ثروتمند است و با این پویش در شرایط سخت اقتصادی و تحریم‌ها می‌توانیم نشان دهیم که چرخ‌های عمرانی کشور در حال چرخش است و متوقف نمی‌شود، گفت: این پویش تا پایان امسال ادامه خواهد یافت و سال آینده پویش اصلاح مصرف در فرصت تحریم را آغاز می‌کنیم.

وی با بیان اینکه اصلی‌ترین چالش ما در عرصه مصرف است چرا که جامعه خوش مصرفی نیستیم، گفت: اگر خوش مصرف شویم دنیا دیگر نمی‌تواند حرفی از تحریم‌ها با ما بزند و جامعه‌ای که از منابع حیاتی خود به درستی استفاده کند تاب‌آور خواهد شد و از خود ضعف نشان نمی‌دهد.

وزیر نیرو با بیان اینکه این پویش به خاطر محدودیت منابع و محدودیت فروش نفت و شرایط تحریمی رونق گرفته تا جامعه قوی و تاب‌آور داشته باشیم، گفت: جامعه باید قدر منابع خود را بداند و در وزارت نیرو به عنوان دستگاهی که بیشترین سطح تماس با مردم را دارد به این موضوع توجه داریم.

وی با بیان اینکه با مشارکت مردم می‌توانیم نقش تعیین کننده در اصلاح مصرف داشته باشیم، گفت: باید وظیفه اصلی خود را در این زمینه به درستی انجام دهیم.

اردکانیان از تلاش برای برقی کردن موتورسیکلت‌ها خبر داد و با بیان اینکه باید زیرساخت‌های لازم را برای برقی کردن موتورسیکلت‌ها در کلانشهرها فراهم کنیم، گفت: سطح انتشار مواد آلاینده موتورسیکلت‌ها به مراتب بیشتر است و صرفه اقتصادی نیز در این اقدام است.

وی با بیان اینکه برای تغییر مصرف انرژی یک میلیون عدد کولرگازی اقدام خواهد شد، گفت: طی سه سال با مشارکت سازندگان داخلی و حمایت سازمان برنامه و بودجه این کار را انجام می‌دهیم چرا که هزینه کارکردن با کولرهای غیر استاندارد بالاست.

وزیر نیرو با اشاره به افتتاح ۴ هزار و ۲۹۷ پروژه توسعه‌ای توزیع برق کشور به‌طور همزمان گفت: اعتبار این پروژه‌ها یک هزار و ۹۱۲ هزار و ۴ دهم میلیارد تومان بود که از طریق ویدئو کنفرانس به‌طور همزمان افتتاح شد.

وی اضافه کرد: با افتتاح این تعداد پروژه، علاوه بر افزوده شدن ۷۲۱ هزار مشترک جدید خانگی، صنعتی و کشاورزی، ظرفیت‌های اتوماسیون و هوشمندسازی بخش برق توسعه یافته و منجر به کاهش خاموشی‌ها، پایداری بیشتر شبکه‌های برق و رفع سریع خرابی‌های شبکه خواهد شد.

* ۷۲۱ هزار مشترک جدید به شبکه برق کشور اضافه شد

معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر گفت: با بهره‌برداری از طرح‌های پویش «هر هفته الف-ب-ایران» شرکت توزیع نیروی برق کشور، ۷۲۱ مشترک جدید به مشترکان شبکه توزیع نیروی برق اضافه شد.

غلامعلی رخشانی‌مهر افزود: اولویت نخست شرکت توانیر اجرای طرح تحول دیجیتال است؛ این طرح در کشور آغاز شده و تحول زیادی در توزیع نیروی برق ایجاد می‌کند.

وی با اشاره به اینکه در طرحی زمینه برقی کردن خودروها در کلانشهرها آغاز شده است، اظهار داشت: در فاز نخست این طرح، موتور سیکلت‌های شهر و استان تهران و البرز برقی می‌شوند.

معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر عنوان کرد: این طرح شامل ۲۴ برنامه است و به مدت ۲ سال  بر اساس طرح هوشمندسازی انجام می‌شود.

وی بیان کرد: در راستای اجرای طرح حذف قبض‌های کاغذی، ۳۶ میلیون شماره تلفن همراه مشترکان در سامانه شرکت توزیع نیروی برق کشور ثبت شده است.

رخشانی‌مهر گفت: رکن نخست هوشمندسازی کارفرمایان، و رکن دوم آن شرکت توزیع نیروی برق است.

وی با بیان اینکه طرح‌های هوشمندسازی این شرکت مطابق با آخرین فناوری  روز دنیا اجرا می‌شود، اظهار داشت: طرح قبض سبز در راستای طرح تحول دیجیتال، امسال آغاز و بر اساس آن بخشی از مطالبات معوق مشترک‌ها نیز وصول شد.

معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر بیان کرد: این طرح موجب شد مدل سنتی کسب کار کنار گذاشته شود و به سمت مدل‌های نوین حرکت کنیم.

وی افزود: ماه گذشته پنج میلیون مشترک از طریق روش های نوین، هزینه های برق مصرفی خود را پرداخت کرده‌اند.

رخشانی‌مهر با اشاره به اینکه نصب کنتورهای هوشمند موجب ارایه اطلاعات مصرف به مشترکان برق می‌شود، ادامه داد: در طرح فهام تا پایان سال آینده پنج میلیون مشترک از کنتور هوشمند برق بهره‌مند می‌شوند.

* انتقال پساب فاضلاب شهر همدان به نیروگاه شهید مفتح

استاندار همدان نیز با بیان اینکه امروز ۲ نیروگاه با هزینه کرد ۱۲۰ میلیارد تومان در استان همدان به بهره‌برداری رسید، گفت: خواست عمومی مردم شهر همدان تأمین منبع مطمئن و پایدار آب شرب است.

سیدسعید شاهرخی با یادآوری اینکه هر هفته چند طرح حوزه برق و طرح‌های مؤثر در زندگی مردم در حوزه وزارت نیرو بهره‌برداری می‌شود که شایسته تقدیر است، افزود: یکی از ملزومات محقق شدن سرمایه گذاری و استقرار واحدها و صنایع، تأمین برق مورد نیاز واحدهای صنعتی است.

وی با اشاره به اینکه انتقال پساب فاضلاب شهر همدان به نیروگاه شهید مفتح با اجرای لوله گذاری به طول ۴۴ کیلومتر، موجب نجات دشت کبودراهنگ شد، گفت: تخصیص ۳ میلیون متر مکعب آب به منطقه ویژه جهان آباد فامنین نیز مشکل آب دو پتروشیمی را حل کرد.

استاندار همدان اقدامات وزارت نیرو در بخش آب و برق را قابل تقدیر دانست و با بیان اینکه در طرح بزرگ «الف_ب ایران»، هر هفته چند پروژه ملی و استانی در کشور افتتاح می‌شود، اظهار داشت: آغاز به کار سد گرین نهاوند، واگذاری سد خرم‌رود تویسرکان به بخش خصوصی و در آستانه بهره‌برداری و افتتاح قرار گرفتن سد نعمت‌آباد از جمله اقداماتی است که وزارت نیرو انجام داده‌است.

وی با بیان اینکه بهره‌برداری آب شرب بهداشتی و فاضلاب که با ارتقا مناطق تحت پوشش از ۵۰ درصد به ۷۰ درصد صورت گرفته از تلاش‌های وزارت نیرو در دولت تدبیر و امید است، گفت: خواست عمومی مردم همدان تأمین منبع مطمئن و پایدار آب شرب است که انتظار می‌رود وزیر نیرو به این مهم توجه ویژه داشته باشد.

شاهرخی با تاکید بر اینکه با توجه به چشم‌انداز برنامه توسعه استان همدان استقرار صنایع از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، یکی از نیازهای ضروری صنایع در سطح استان را تأمین برق خواند و گفت: این موضوع چالش‌های جدی در استان و سطح شهرستان از جمله شهرستان ملایر ایجاد کرده که توجه ویژه وزیر نیرو را می‌طلبد.

وی اضافه کرد: بر اساس برنامه توسعه استان که منطبق بر برنامه ششم توسعه و تأکیدات رئیس جمهور است، استقرار صنایع و تأمین زیرساخت‌ها از جمله آب و برق از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است‌.

استاندار همدان با تاکید بر اینکه رقم پیش‌بینی شده برای طرح انتقال آب به همدان نمی‌تواند آب آشامیدنی را در کوتاه مدت به همدان برساند، گفت: از وزارت نیرو انتظار می‌رود علاوه بر پیش‌بینی اعتبار مناسب، برنامه زمان‌بندی برای اجرای این طرح پیش بینی‌شود تا از چالش‌های احتمالی پیشگیری شود.

وی یادآور شد: یک هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری در بخش معدن در جوکار ملایر سرمایه گذاری شده که علاوه بر این محل دیگر شهرک‌های صنعتی نیز نیازمند برق هستند.

* هزینه‌کرد ۷۰۰ میلیاردتومانی همدان برای ایجاد نیروگاه‌های خورشیدی

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان نیز با اشاره به افتتاح نیروگاه خورشیدی کبودراهنگ گفت: امروز ۲ نیروگاه خورشیدی با هزینه‌ای بالغ بر ۱۲۰ میلیارد تومان در استان همدان افتتاح شد.

محمدمهدی شهیدی با بیان اینکه با اضافه شدن این ۲ نیروگاه، مجموع نیروگاه‌های خورشیدی استان همدان به عدد ۶ رسید، گفت: همدان مقام نخست این بخش کشور را کسب کرده است.

وی بابیان اینکه تاکنون ۱۳۰ مگابایت پروانه ساخت نیروگاه صادر شده است که به دلیل مشکلات تجهیزات این پروانه‌ها به صورت کامل به بهره‌برداری نرسیده‌اند، گفت: استان همدان در مجموع ۷۰۰ میلیارد تومان در بخش نیروگاه‌های خورشیدی هزینه کرده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان شهرستان ملایر را ازجمله مناطق بحرانی صنعت برق خواند و بابیان اینکه با هزینه ۵ میلیارد تومانی شرکت توزیع نیروی برق استان، مشکلات موجود در این شهرستان حل شد، گفت: تاکنون شرکت توانیرو استان همدان ۲ میلیارد تومان به بخش خطوط بحران اصلاح شبکه اختصاص داده است.

وی در رابطه با سند توسعه استان همدان نیز عنوان کرد: برق همدان در بخش روستاها ۳۴ میلیارد تومان تا سال ۹۷ هزینه کرده است.

شهیدی با اشاره به شناسایی ۷۳۷ هزار نفر مشترک برق استان همدان در سال گذشته، گفت: سال گذشته ۱۸ هزار کیلومتر تأمین برق صورت گرفته و در بخش تلفات انرژی از میانگین کشوری کمتر بوده‌ایم.

انتهای پیام/

 • جابجایی
 • خروج
کد مطلب:  871تاریخ انتشار:  18 اردیبهشت 1399 - 9:58
چاپ خبر
  
مدیرعامل شرکت توانیر:
  امسال 7 هزار میلیارد تومان در مصرف برق صرفه‌جویی شد
مدیرعامل شرکت توانیر با اشاره به مدیریت پیک بار تابستان و اجرای طرح‌های تشویقی گفت: امسال 350 میلیارد تومان پاداش به مردم، صنایع و کشاورزان پرداخت و در مقابل آن 7 هزار میلیارد تومان صرفه‌جویی شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، آئین تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با حضور مدیرعامل شرکت توانیر، مدیرعامل برق منطقه‌ای باختر، معاون عمرانی استاندار و جمعی از مسئولان استانی در سالن جلسات این شرکت برگزار شد.

محمدحسن متولی‌زاده مدیرعامل شرکت توانیر در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به ویژه شهدای صنعت برق اظهار داشت: به عنوان خادمین صنعت برق افتخار ما این است که گسترده‌ترین خدمت دولت را به مردم ارائه می‌کنیم و استان همدان در برق‌رسانی به مردم پپیشتاز است.

وی با بیان اینکه پوشش برق‌رسانی در کشور 100 درصد است، افزود: خوشبختانه در کشور روستای بالای 10 خانوار بدون برق وجود ندارد و این در حالی است که 1.2 میلیارد نفر از کره زمین هنوز برق ندارد و دنیا برای رسیدن به این شاخص برای سال 2050 یعنی 30 سال بعد هدفگذاری کرده است.

مدیرعامل شرکت توانیر با اشاره به بحران سیل ابتدای سال 98 و بحران برف گیلان طی دو هفته اخیر گفت: همکاران صنعت برق پیشتاز خدمت‌رسانی به مردم برای تأمین برق مردم هستند.

وی با بیان اینکه همکاران صنعت برق جزو اولین نیروها در بحران‎ها حضور دارند و خدمات‌رسانی می‎کنند، ابراز داشت: در برف اخیر استان گیلان با وجود اینکه 85 درصد شبکه برق این استان تحت تأثیر برف سنگین قرار گرفته بود اما با تلاش و حضور به موقع همکاران سریع اقدام شد و به شبکه برگشت در حالی که در اتفاق مشابه در کانادا 9 روز بدون برق بودند.

متولی‌زاده تصریح کرد: در بحث اقتصاد مقاومتی نیز همکاران ما همواره پیشتاز هستند؛ و با همت والای آنان و همکاری مشترکین و اقداماتی صورت گرفته پیک بار تابستان به خوبی مدیریت شد و نه تنها مشکلی نداشتیم بلکه صادرات را 120 درصد افزایش دادیم که منجر به فزایش درآمد کشور شد.

وی با اشاره به مدیریت پیک بار تابستان و اجرای طرح‌های تشویقی ادامه داد: امسال 350 میلیارد تومان پاداش به مردم، صنایع و کشاورزان پرداخت و در مقابل آن 7 هزار میلیارد تومان صرفه‌جویی شد.

مدیرعامل شرکت توانیر با بیان اینکه افتخار دیگر ما این است که در جشنواره‌های مخلف حائز رتبه هستیم، عنوان کرد: در نظرسنجی که توسط معاونت ریاست جمهوری از مردم صورت گرفت صنعت برق در ارائه خدمات و کسب رضایتمندی مردم بین دستگاه‌های دولتی و اجرایی اول شد.

وی در ادامه سخنانش با اشاره به بازنشستگی 8 مدیرعامل در صنعت برق و تقدیر از زحمات و تلاش‌های مدیرعامل سابق شرکت توزیع نیروی برق استان همدان بیان داشت: مهندس شهیدی بعد از 33 سال خدمت صادقانه در صنعت برق به افتخار بازنشستگی نائل شدند.

متولی‌زاده با بیان اینکه در استان همدان افراد توانمند بسیاری وجود دارد و پیرو فراخوان صورت گرفته ۱۸ نفر متقاضی بودند، گفت: بر اساس شاخص‌های مشخص شده، مهندس جمشیدی به عنوان مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان انتخاب شد.

وی با اشاره به اینکه استان همدان، استانی حادثه‌خیز است، گفت: بحث کابل خودنگهدار، اتوماسیون و حفظ و نگهداری شبکه‌ها و پیک بار از جمله مواردی است که باید مدنظر قرار گیرد.

* برگزاری 35 هزار نفر ساعت دوره‌های آموزشی برای کارکنان

مدیرعامل سابق شرکت توزیع نیروی برق استان همدان نیز در این مراسم با اشاره به عملکرد این شرکت و وجود 750 هزار مشترک برق در استان همدان اظهار داشت: تلفات ما تا پایان دی ماه سال جاری 10.79 درصد بودکه امید است تا پایان سال به شاخص 10 درصد برسیم.

محمدمهدی شهیدی با بیان اینکه پیک بار امسال 694 مگاوات بود، گفت: نسبت به سال گذشته یک درصد افزتیش پیک را داشتیم و با مدیریت انجام شده خاموشی نداشتیم.

وی ادامه داد: ظرفیت ما نسبت به پیک، 2 هزار و 300 مگاولت آمپر و سه برابر ظرفیت پیک ما است که این امر ظرفیت‌سازی بخش توزیع و حائز اهمیت است.

مدیرعامل سابق شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با بیان اینکه درصد پرداخت غیرحضوری ما 99 درصد و نصب کنتورهای چند منظوره 59 درصد است، تصریح کرد: در بحث GIS نیز بخش فشار ضعیف و مشترکین باقی مانده بود که با اقدامی که طی دو سال اخیر انجام شده و با جمع‌آوری و تکمیل اطلاعات تا پایان سال جاری؛ بخش GIS نیز آماده بهره‌برداری است.

وی با اشاره به بحث منابع انسانی گفت: در این زمینه نیز با اقدامات و پیگیری صورت گرفته شرکت به A+ تبدیل شد و دارای 6 معاونت که گام مثبتی بود.

شهیدی افزود: همچنین در خصوص نیروی مورد نیاز و باکس‌های سازمانی نیز 70 باکس اضافه شده و با توجه به این تغییرات 52 مورد انتصاب داشتیم.

وی یادآور شد: در بحث آموزش و مهارت نیز کارکنان این شرکت سال گذشته 25 هزار نفر ساعت و امسال 35 هزار نفر ساعت آموزش دیده‌اند که اقدام خوب و تحولی در بخش آموزش نیروی انسانی است.

مدیرعامل سابق شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با بیان اینکه در مصرف انرژی عمده مصرف ما در بخش کشاورزی است، افزود: با توجه به این امر در بحث کاهش پیک بر مشترکین کشاورزی متمرکز شدیم و اقداماتی از قبیل تجهیز انشعاب بخشی از کشاورزان به تابلوهای قطع خودکار، کنترل بار سرمایشی ادارات با همکاری استانداری، استفاده از ظرفیت رسانه‌ها و تبلیغات محیطی و اجرای برنامه‌های پاسخگویی بار را داشتیم.

وی با اشاره به اینکه در کاهش تلفات نیز سیر نزولی داریم، ادامه داد: از اقدامات حائز اهمیت در این بحث، پروژه کاهش تلفات شهرستان ملایر بود که 3.5 میلیارد تومان از وجوه اداره شده و 1.5 میلیارد تومان از محل منابع داخلی هزینه کردیم و امید است تلفات این شهرستان که 17 درصد بود به شاخص استانی نزدیک شود.

شهیدی اظهار داشت: همچنین اصلاح فیدرهای بحرانی شهرستان ملایر از دیگر اقدامات است که هفت فیدر از 17 فیدر بحرانی ملایر اصلاح شده و مابقی نیز در حال انجام است.

وی ابراز داشت: در بخش پروژه‌های روستایی نیز از محل اعتبارات بند «د» و تبصره «ه» از سال 92 تاکنون 26 میلیارد و 657 میلیون تومان هزینه شده و 9 میلیارد تومان هم برای امسال پیش‌بینی کردیم که امید است تا تیر ماه سال آینده جذب شود.

مدیرعامل سابق شرکت توزیع نیروی برق استان همدان عنوان کرد: در بحث هزینه‌ پروژه‌ها اقدامات خوبی صورت گرفته و تا پایان دی ماه 52 میلیارد تومان در بخش‌های اعتبارات داخلی هزینه کردیم.

وی با بیان اینکه مهمترین دغدغه احداث ساختمان مرکزی شرکت است، گفت: احداث پروژه مرکز دیسپاچینگ جنوب استان در ملایر نیز از پروژه‌های حیاتی برای استان است که امید است سال آینده به نتیجه برسد.

* انتخابات مظهر اراده ملی و مردم‌سالاری دینی است

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار همدان نیز در این آیین با بیان اینکه انتخابات مظهر اراده ملی و مردم‌سالاری دینی است، اظهار داشت: ما انقلاب کردیم که مردم سالاری دینی داشته باشیم.

محمودرضا عراقی  با بیان اینکه پایه نظام بر اساس رأی مردم استوار است، گفت: امید است مشارکت و حضوری حداکثری در پای صندوق‌های رأی داشته باشیم.

وی عنوان کرد: همواره در شاخص‌های استان وزارت نیرو و مجموعه صنعت بر و آب جزو بهترین‌ها بودند و تعامل خوبی نیز دارند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار همدان با اشاره به توجه وزارت نیرو به نظام شایسته‌سالاری تصریح کرد: کسی که توانمندی بالایی داشته باشد به عنوان مدیر انتخاب می‌شود.

وی با اشاره به هماهنگی صنعت آب و برق استان گفت: وجود شورای انسجام بخشی در این صنعت به عنوان نقطه قوت خوبی اس که از بهره‌وری مدیریت شکل می‌گیرد.

شیرازد جمشیدی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان نیز در ادامه با بیان اینکه مهندس شهیدی، مدیری بسیار بااخلاق است، ابراز داشت: امید است با همکاری و همت شبانه‌روزی برنامه‌ها را با تمام توان پیگیری کنیم و به بهترین شکل به نتیجه مطلوب برسانیم.

در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات و خدمات محمدمهدی شهیدی، شیرزاد جمشیدی به عنوان مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان معرفی شد.

انتهای پیام/

 • جابجایی
 • خروج
کد مطلب:  832تاریخ انتشار:  18 اردیبهشت 1399 - 9:22
چاپ خبر
  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان خبر داد
  فعالیت 165 اکیپ عملیاتی برق برای تأمین برق انتخابات در استان همدان
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان از فعالیت 111 اکیپ عملیاتی با مجموع 328 نفر از شرکت توزیع و 54 اکیپ پیمانکار با 149 نفر در سطح استان در راستای تأمین برق یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، شیرزاد جمشیدی در ستاد تأمین برق یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی این شرکت اظهار داشت: جلسه هماهنگی ستاد تأمین برق در اولین ساعات انتخابات در ستاد شرکت و شهرستان‌های تابعه تشکیل شده است.

وی افزود: با توجه به ارسال دستورالعمل‌ها و ابلاغ‌ها برای تأمین برق پایدار شهرستان‌ها و حوزه‌های انتخابیه تعداد 111 اکیپ عملیاتی با مجموع 328 نفر از شرکت توزیع و 54 اکیپ پیمانکار با 149 نفر در سطح استان در محل‌های مشخص شده مستقر شده‌اند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان ابراز داشت: همچنین با مراکز حساس مکاتبات لازم صورت گرفته و ضمن سرکشی از آنها از آماده بکار بودن مولدهای تأمین نیروی آنها اطمینان حاصل شده است.

وی ادامه داد: 24 دستگاه ژنراتور ثابت و سیار شرکت در محل‌های از قبل تعیین شده و حساس انتخاباتی مستقر شده است.

جمشیدی گفت: معاونین و مدیران ستادی و اجرایی و پرسنل عملیاتی شرکت نیز در آماده‌باش کامل بوده و در حوزه‌های انتخابیه حضور دارند.

وی با بیان اینکه انبار شرکت توزیع برای آمادگی لازم را برای تأمین کالاهای مورد نیاز دارد، گفت: هماهنگی‌های لازم برای هر گونه اطلاع‌رسانی با مراکز ذیربط انجام شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با اشاره به آمادگی خودروهای سبک و سنگین این شرکت برای تسریع در اقدامات احتمالی لازم خاطرنشان کرد: 23 دستگاه خودرو نیز برای کمک به امر انتخابات در اختیار فرمانداری قرار گرفته است.

انتهای پیام/

 • جابجایی
 • خروج
کد مطلب:  853تاریخ انتشار:  18 اردیبهشت 1399 - 9:46
چاپ خبر
  
مدیر توزیع برق ملایر خبر داد
  اصلاح و بهینه‌سازی 7 فیدر بحرانی در ملایر
مدیر توزیع برق ملایر با اشاره به شناسایی 17 فیدر بحرانی برق در ملایر گفت: از این تعداد 7 فیدر بحرانی با برگزاری 7 مانور عملیاتی به طول مجموع 578 کیلومتر اصلاح و بهینه‌سازی شد.
به گزارش روابط عمومی مدیریت توزیع برق ملایر، فریبرز امیدی با اشاره به  عملکرد سال جاری اظهار داشت: خدا را شاکرم به خاطر فرصتی که به بنده حقیر داد و آن، فرصت خدمت رسانی به خلق و خدمت به مردم ملایر برای بهره‌مندی از نعمت ارزشمند برق و برق‌رسانی به دورافتاده‌ترین روستاها و مناطق محروم بود.

وی افزود: از ابتدای سال 98 تاکنون که اواخر سال رونق تولید است، سعی کرده‌ایم جهادی تلاش کنیم تا  نتیجه این تلاش منجر به بهره‌مندی مردم ملایر از ثمرات آن شود.

مدیر توزیع نیروی برق شهرستان ملایر عنوان کرد: در این راستا نیازها و اولویت‌های کاری در حوزه برق شهرستان ملایر در دو بخش شهر ملایر و شهرها و روستاهای تابعه مورد بررسی و مطالعه قرار گرفت.

وی ادامه داد: در بخش مرکزی و یا همان شهر ملایر دو اولویت بهبود شبکه برق منطقه بافت فرسوده، رفع ضعف ولتاژ نقاط مختلف، اصلاح سیستم روشنایی معابر و اصلاح شبکه برق بازار سنتی ملایر حائز اهمیت و ضرورت بالا در دستور کار قرار گرفت و در بخش نواحی یا همان شهرها و روستاهای تابعه اصلاح هفت عنوان فیدر بحرانی مد نظر قرار داده شد.

امیدی یادآور شد: در رابطه با اصلاح و بهینه‌سازی شبکه توزیع برق در منطقه بافت فرسوده شهر ملایر و تبدیل سیم مسی به کابل خودنگهدار با اعتباری بالغ بر 65 میلیارد ریال شبکه توزیع برق 10 محله در منطقه بافت فرسوده برای بالا بردن قابلیت اطمینان شبکه و کاهش تلفات در مدت زمان 6 ماه اصلاح و بهینه‌سازی شد.

وی تصریح کرد: در رابطه با اصلاح و بهینه‌سازی شبکه توزیع برق در منطقه بازار سنتی و قدیمی شهر ملایر نیز با صرف اعتباری بالغ بر 3 میلیارد ریال و در مدت زمان کمتر از 3 ماه، شبکه فرسوده برق منطقه بازار به صورت کامل نوسازی و اصلاح شد.

مدیر توزیع برق شهرستان ملایر عنوان کرد: در رابطه با رفع ضعف ولتاژ در نقاط مختلف شهر نیز می‌توان به نصب 10 عدد ترانس اشاره کرد.

وی افزود: همچنین با توجه به افزایش تعداد فیدرهای بحرانی برق شهرستان ملایر به 17 فیدر،7 فیدر بحرانی از طریق برگزاری 7  عنوان مانور عملیاتی به طول مجموع 578 کیلومتر که در مدت زمان کمتر از 2 ماه و با حضور بیش از 80 نفر نیروی فنی و پیمانکاری و با بیش از 6 هزار نفر کار ساعت، مورد اصلاح و بهینه‌سازی قرار گرفت.

امیدی گفت: در رابطه با رفع ضعف ولتاژ نقاط مختلف تعداد پنج دستگاه ترانس در روستاهای زیر مجموعه و در خصوص اصلاح سیستم روشنایی معابر تعداد 70 چراغ در روستاهای تابعه مدیریت امور نواحی نصب شد.

وی با بیان اینکه در رابطه با اصلاح سیستم روشنایی معابر احداث 2.5 کیلومتر شبکه روشنایی مساکن مهر در دستور کار قرار گرفت و در اسرع وقت انجام شد، ابراز داشت: امیدورام در سال آینده نیز بتوانیم منشا خدمات شایسته و مثمرثمری برای مردم ملایر باشیم چراکه تنها هدف مجموعه ما خدمت‌رسانی فوری و 24 ساعته به مردم و مشترکین برای تامین برق مطمئن و پایدار است

انتهای پیام/

 

 • جابجایی
 • خروج
کد مطلب:  858تاریخ انتشار:  18 اردیبهشت 1399 - 9:49
چاپ خبر
  
معاون منابع انسانی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان خبر داد
 صدور 680 حکم کارگزینی و استخدام 47 نیرو در سال جاری
معاون منابع انسانی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان از صدور 680 حکم کارگزینی و استخدام 47 نیرو در سال جاری در این شرکت خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان رضا الماسی ابراز داشت: این معاونت وظیفه سازماندهی و شفاف‌سازی در خصوص مزایای کارکنان را بر عهده دارد که در این رابطه با صدور به موقع احکام کارگزینی، محاسبه ارتقا گروه، دوره‌های آموزشی و ارتقا بخش شغلی کارکنان بر اساس مجموعه ضوابط طرح طبقه‌بندی مشاغل اقدام می‌کند.

وی با  اشاره به اینکه این معاونت از واحدهای زیرمجموعه مدیریت عامل است، اضافه کرد: معاونت منابع انسانی در 4 بخش امور کارکنان و رفاه، دفتر توسعه مدیریت و تحول اداری، آموزش و ساماندهی و طبقه‌بندی مشاغل فعالیت می‌کند.

معاون منابع انسانی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با بیان اینکه فعالیت‌های این معاونت با هدف تحقق اهداف استراتژیک دستیابی به یافته‌های نوین علمی در مدیریت و ارائه خدمات مطلوب به کارکنان است، بیان کرد: از جمله فعالیت‌های دیگر این معاونت می‌توان به اقدامات مرتبط با درمان و بیمه با عقد قرارداد با شرکت بیمه‌ای و پیگیری جهت تسریع در پرداخت هزینه‌های درمانی در چارچوب قراردادهای منعقد شده اشاره کرد.

وی با بیان اینکه در سال جاری 680 حکم کارگزینی صادر شده است، بیان کرد: در سال جاری 47 نیرو در شرکت توزیع نیروی برق استان همدان استخدام شده‌اند.

الماسی به وظایف دیگر این معاونت اشاره کرد و گفت: در سال جاری برنامه‌ریزی و پیش‌بینی تقاضای نیروی انسانی مورد نیاز برای تصدی مشاغل سازمانی با توجه به اهداف شرکت و نیازهای واحدهای اجرایی صورت گرفته است که در این رابطه 47 نفر  در بخش‌های شغلی مهندسی و تکنسینی برق- مالی، کارشناس فنی و اداری و مشترکین به کار گرفته شده‌اند.

وی عنوان کرد: در سال جاری مراحل به کارگیری 22 نفر کارگر برق کار – نگهبان و بایگان نیز  از طریق شرکت پیمانکاری تأمین نیرو  و با برگزاری آزمون انجام شده است.

معاون منابع انسانی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با بیان اینکه برای بررسی وضعیت سلامت کارکنان شرکت قراردادی با شرکت طب کار منعقد شده است، بیان کرد: در این رابطه آزمایشات دوره‌ای برای پرسنل در حال پیگیری بوده که مقرر شده در دی ماه امسال این ازمایشات انجام شود.

وی با اشاره به اینکه این معاونت همواره از واحدهای اجرایی و وضعیت کارکنان آن بازدید می‌کند، اظهار کرد: این معاونت ماهیانه از 3 واحد اجرایی شرکت بازدید و جلساتی در این رابطه  با همکاران برگزار می‌کند.

الماسی با بیان اینکه در سال جاری الکترونیکی کردن پرونده‌های شرکت در دستور کار قرار گرفته است، بیان کرد: در 6 ماه نخست امسال 69 پرونده و 9 هزار و 939 برگ اسکن و اطلاعات مربوط به کارکنان وارد نرم افزار شده است.

وی با اشاره به اینکه این اقدام در راستای ساماندهی پرونده‌های پرسنلی تامین نیرو نیز صورت گرفته است، اظهار داشت: در راستای ساماندهی و شفاف‌سازی قراردادهای بخش برونسپاری؛ سامانه جامع منابع انسانی که نرم افزار بانک اطلاعات پیمانکاران در آن قرار دارد راه‌اندازی شده است که در این رابطه تعداد 146 شرکت پیمانکاری درخواست ارائه داده‌اند که از این تعداد 40 شرکت تایید صلاحیت شده‌اند.

معاون منابع انسانی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان همچنین از برگزاری دوره‌های آموزشی حضوری و مجازی برای کارکنان شرکت و پیمانکاران خبر داد و عنوان کرد: از ابتدای سال تاکنون 16 هزار و 486 نفر ساعت آموزشی برای پیمانکاران به منظور تقویت بنیه اجرایی آنان و 18 هزار نفر ساعت دوره آموزشی و 300 نفر ساعت همایش و سمینار با موضوعات کنفرانس شبکه‌های هوشمند 98، سمینار pmu و  psc ، همایش حل و فصل اختلافات قراردادی در صنعت انرژی، کارگاه پدافند غیرعامل و حفاظت از زیرساخت‌های حیاتی، سمینار تخصصی حفاظت از کابل خود نگهدار و کارگاه مدیریت مصرف از طریق مراکز آموزشی همدان، تهران گیلان و مازندران برگزار شده است.

وی با بیان اینکه در سال جاری دوره آموزشی کاروری بالابرهای هیدرولیکی و رعایت اصول ایمنی در این شرکت برگزار شده است، گفت: برگزاری دوره آموزشی رعایت اصول ایمنی در 5 گروه به تعداد 109 نفر در محور همدان، 4 گروه به  تعداد 68 نفر در محور ملایر و تعداد 3 گروه به تعداد 43 نفر در محور کبودراهنگ اقدام شده است.

الماسی با اشاره به اینکه در راستای اجرای طرح ممیزی مراقبتی5s  و طرح نظام آراستگی در محیط کار تفاهم‌نامه‌ای با شرکت آرین توف پاسارگاد منعقد شده است، بیان کرد: در این زمینه از 5 واحد اجرایی شرکت در امور برق 1 و 2 همدان، نهاوند، بهار ، رزن  و  3 واحد ستادی دفتر معاونت بهره‌برداری، اداره حسابداری درآمد و اداره دبیرخانه ستاد مرکزی تجلیل شد.

وی با بیان اینکه  این شرکت در سال جاری رتبه‌های مختلفی را کسب کرده است، بیان کرد: در سال جاری امور فرهنگی شرکت رتبه شایسته تقدیر در بین شرکت های توزیع برق کشور، اقامه نماز رتبه شایسته تقدیر استانی، در جشنواره شهید رجایی رتبه خوب و ارزیابی صیانت از حقوق شهروندی نیز  در واحدهای شهرستانی لوح  تقدیر دریافت کرده‌اند.

معاون منابع انسانی و مسوول هیئت کوهنوردی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان در پایان سخنان خود عنوان کرد: در سال جاری کارکنان این شرکت به مناسبت‌های مختلف 17 بار به قله الوند صعود کرده‌اند.

انتهای پیام/

 • جابجایی
 • خروج
کد مطلب:  865تاریخ انتشار:  18 اردیبهشت 1399 - 9:55
چاپ خبر
  
 کمیته پیشگیری از کرونا ویروس در شرکت توزیع نیروی برق استان همدان تشکیل شد

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، با توجه به اهمیت پیشگیری از شیوع کروناویروس و اطلاع‌رسانی در این خصوص کمیته پیشگیری از این بیماری با حضور مدیرعامل، معاونین و مدیران ستادی تشکیل شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان در جلسه این کمیته با تأکید بر اجرای اقدامات مؤثر برای پیشگیری از شیوع کرونا ویروس در ستاد و واحدهای تابعه شرکت اظهار داشت: ارائه خدمت به مردم نباید متوقف شود و این امر نیازمند رعایت و انجام تمام اصول پیشگیرانه از ابتلاء به این بیماری است که باید تمهیدات لازم در این خصوص اندیشیده شود.

شیرزاد جمشیدی در ادامه بر اطلاع‌رسانی پیام‌های بهداشتی و ضد عفونی کردن ساختمان و قسمت‎هایی که همکاران و مراجعین حضور دارند، تأکید کرد و گفت: در راستای پیشگیری از این بیماری تمام سمینارها و دوره‌های آموزشی و جلسات و گردهمایی‌های غیرضروری لغو است.

وی با اشاره به لغو بازدیدها، سفرها و ماموریت‌های غیرضروری شهرستانی و خارج استان یادآور شد: در واحدهایی که از دستگاه حضور و غیاب لمسی(انگشتی) استفاده می‌شود باید تا اطلاع ثانوی در مبدأ ورودی کنترل صورت گرفته و از دستگاه استفاده نشود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان تصریح کرد: پیگیری و انجام مه‌پاشی ساختمان اداری و مکان‌های آلوده برای ضدعفونی نیز از دیگر اقداماتی است که باید انجام شود.

محدود کردن ملاقات‌های عمومی و غیر ضروری وعدم پذیرش میهمانان از خارج استان و اعزام میهمان به سایر استان‌ها تا اطلاع ثانوی نیز از مصوبات این جلسه بود.

انتهای پیام/

 • جابجایی
 • خروج
کد مطلب:  869تاریخ انتشار:  18 اردیبهشت 1399 - 9:57
چاپ خبر
  
مدیر توزیع برق بهار خبر داد
  افتتاح 10 پروژه توزیع برق شهرستان بهار طی دهه فجر
مدیر توزیع برق شهرستان بهار از افتتاح 10 پروژه توزیع برق با اعتبار 3 میلیارد و 188 میلیون تومان طی دهه فجر در شهرستان بهار خبر داد.
به گزارش روابط عمومی مدیریت توزیع برق شهرستان بهار، حمید طهماسبی‌خو در جمع خبرنگاران شهرستان بهار اظهار داشت: مدیریت توزیع برق بهار با تلاش همکاران در سالیان اخیر در تکریم ارباب رجوع و عملکرد اجرایی جزء شهرستان‌های پیشرو استان بوده است.

وی اضافه کرد: توزیع برق بهار در کاهش تلفات انرژی بسیار خوب عمل کرده و در شهرستان بهار تلفات انرژی 5.61 درصد، وصول مطالبات 95.56 درصد و نرخ خاموشی 0.99 دقیقه در روز بوده است.

مدیر توزیع برق بهار تصریح کرد: یک هزار و 681 کنتور هوشمند برق در شهرستان فعال است که 40 درصد از آن را مشترکین کشاورزی تشکیل می‌دهند و سالیانه ۵۰ حلقه چاه کشاورزی در شهرستان بهار برقدار می‌شوند و در مجموع تاکنون 849 حلقه چاه کشاورزی در این شهرستان برق‌دار شده‌اند.

وی اظهار داشت: توزیع برق بهار با 47 پرسنل شرکتی و خدماتی به مردم شهرستان خدمات‌رسانی می‌کند و چهار ایستگاه پست 63.20 با ظرفیت 165 MVA و 27 فیدر 20 KV با پیک بار 68.7 MW در شهرستان وجود دارد.

طهماسبی‌خو افزود: ارائه خدمات به مشترکان با 710 کیلومتر شبکه توزیع فشار ضعیف، یک هزار و 59 کیلومتر شبکه توزیع متوسط و 2 هزار و 150 دستگاه پست توزیع و ظرفیت 250.2 MVA در شهرستان بهار انجام می‌شود.

وی اعلام کرد: در حال حاضر مطالبات مدیریت توزیع برق از مشترکان بهاری در بخش‌های مختلف خانگی، کشاورزی، صنعتی و سایر انشعابات مبلغ 7 میلیارد و 700 میلیون تومان است، در صورتی که این میزان بدهی پرداخت شود با ارائه خدمات مطلوب به شهروندان می‌توان حرکت‌های بزرگی در این شهرستان در حوزه برق انجام داد.

مدیر توزیع برق بهار به پروژه‌های قابل افتتاح توزیع برق بهار در دهه فجر اشاره کرد و گفت: در دهه فجر 10 طرح توسط توزیع برق بهار افتتاح می‌شود که می‌توان به نصب 43 اصله تیر 9 متری بتونی و 31 دستگاه چراغ روشنایی 70 وات سدیمی و احداث 619 متر شبکه کابل خودنگهدار 50 و احداث 650 متر شبکه کابل خودنگهدار 70، نصب 33 اصله تیر 9 متری بتونی و 96 دستگاه چراغ روشنایی 50 وات سدیمی و احداث یک هزار و 956 متر شبکه کابل خودنگهدار 35 اشاره کرد.

وی نصب 33 عدد کات اوت تیغه‌ای، 12 دستگاه خطاسنج ساده، یک دستگاه خطاسنج  GSMدار، نصب دو دستگاه سکسونر گازی و جابجایی یک دستگاه سکسیونر گازی، احداث 500 متر شبکه دو مداره فشار متوسط با سیم مقطع 120 و جابجایی دو دستگاه پست هوایی به قدرت 25 و 50 کیلو ولت آمپر را از دیگر پروژه‌های توزیع برق شهرستان بهار برشمرد.

طهماسبی‌خو عنوان کرد: افزایش قدرت پست هوایی 100 به 200 کیلو ولت آمپر به همراه اصلاح 300 متر شبکه هوایی 20 کیلوولت، نصب 11 اصله تیر 9 متری بتونی به همراه احداث 492 متر شبکه کابل خودنگهدار 35 و جابجایی 200 متر کابل خودنگهدار 35، تعویض 314 دستگاه کنتور دیماندی به فهام، نصب 400 دستگاه کنتور تکفاز دیجیتالی،30 دستگاه کنتور سه فاز عادی و 72 دستگاه کنتور سه فاز دیماندی و فهام، احداث 4700 متر خط20 کیلو ولت هوایی70*3: AL به همراه 23 دستگاه پست هوایی و 25 دستگاه تابلو سه فاز عادی و دیماندی از دیگر پروژه‌‌های افتتاحیه دهه فجر است.

وی بیان کرد: پروژه‌های توزیع برق بهار در مجموع با اعتبار 3 میلیارد و 188 میلیون تومان به بهره‌برداری می‌رسد.

مدیر توزیع برق بهار تصریح کرد: پروژه‌های قابل افتتاح در دهه فجر در راستای تامین برق متقاضیان، تامین روشنایی معابر شهری و روستایی، نصب تجهیزات حفاظت شبکه جهت مانور و افزایش قابلیت اطمینان شبکه، رفع حریم ناشی از توسعه معبر و احداث زیرگذر، تامین برق متقاضیان جدید، کاهش بار پست‌های همجوار، اصلاح شبکه کاهش خاموشی، تقویت پایداری شبکه، اصلاح زیر ساخت لوازم اندازه گیری هوشمندسازی قرائت لوازم اندازه گیری، مدیریت بار، تامین برق متقاضیان عادی و دیماندی، تامین برق متقاضیان صنعتی، کشاورزی، تجاری، حمایت از تولید کشاورزی اجرا شده است.

انتهای پیام/

سایت شرکت توزیع نیروی برق استان همدان/20 آبان 1393 ساعت 8:7
خدمات الکترونیکی/20 آبان 1393 ساعت 8:38
مناقصه و مزایده /20 آبان 1393 ساعت 8:59
خبرخوان توزیع برق/20 آبان 1393 ساعت 9:6
پیشخوان خدمت استانداری همدان/20 آبان 1393 ساعت 9:17
شرکت توانیر/20 آبان 1393 ساعت 9:12
وزارت نیرو/2 شهریور 1391 ساعت 9:38
  صفحه نخست  |  درباره ما  |  پیوندها  |  جستجو
کلیه حقوق قانونی این سایت متعلق به شرکت توزیع برق استان همدان بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است
طراحی و تولید: « رایان راد »